Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

jakoś ta Rika w komiksie bardziej sexy sucz niż w grze....

 

btw. dziś VGA ponoć Naughty Dog ma się na nim pojawić.....zapowiedź DLC czy może (ku uciesze min.Danona) Jak & Dexter next gen?

 

btw. trochę czasu minęło od premiery a ja dalej pykam sobie relaksacyjnie w singla i multi i podtrzymuje moje zdanie(a bluzgajcie mi,że nie wiem co pisze)-gra tej generacji jak narazie dla mnie :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

No i U2 zdobyło VGA 2009 szturmem. Pewnie większość spodziewała się porażki w postaci MW2, ale jak widać się myliliśmy. :thumbsup:

 

 

Game of the Year

Batman: Arkham Asylum

Uncharted 2: Among Thieves

Modern Warfare 2

Assassin's Creed 2

Left 4 Dead 2

Award - Uncharted 2: Among Thieves

 

Best PS3 Game

Infamous

Killzone 2

Ratchet & Clank Future: A Crack in Time

Uncharted 2: Among Thieves

Award - Uncharted 2: Among Thieves

 

 

Best Graphics

Batman: Arkham Asylum

Call of Duty: Modern Warfare 2

Killzone 2

Uncharted 2: Among Thieves

Award - Uncharted 2: Among Thieves

 

Edit: gattz się produkuję już dłuższy czas, spodziewajcie się po raz kolejny wykładu, o tym jak bardzo się wszyscy mylimy. :potter:

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

No i U2 zdobyło VGA 2009 szturmem. 

 

tia zeby pokazac jak wielkim szturmem (3/8 )wymienie kilka z nominacji ktore mial u2

 

Studio of the Year - Rocksteady Studios

Best Action Adventure - Assassin's Creed 2

 

Best Mulitplayer: Modern Warfare 2 (a sorki tu nawet nie byl nominowany :P)

 

Best Original Score: Halo 3 ODST

 

gratki dla Naughty Dog za nagrody, oby wiecej takich gier na ps3 (niekoniecznie exclusive)

 

 

ps. by bylo smieszniej looknijcie ranking by Time :P 

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

najlepsza gra na ps3,najlepsza grafika wśród wszystkich gier wydanych w 2009 roku i tytuł gry roku :)

 

król jest tylko jeden :) a co więcej cieszy to tym bardziej,że to zasłużone nagrody i tak jak wspominał Grigori posypie się ich o wiele więcej.To jest nie dość,że jedna z najwyżej ocenianych gier w historii branży to nagród też może zebrać rekordową liczbę :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

No i U2 zdobyło VGA 2009 szturmem. 

tia zeby pokazac jak wielkim szturmem (3/8 )wymienie kilka z nominacji ktore mial u2

ps. by bylo smieszniej looknijcie ranking by Time :P 

a ten dalej swoje. ludzie, uwielbiam tego goscia :thumbsup:

 

Studio of the Year - Rocksteady Studios

jak najbardziej zasluzenie. najbardziej zaskoczyli w tym roku.

 

Best Action Adventure - Assassin's Creed 2

rowniez jak najbardziej zasluzenie. AC2 zasluguje na ta nagrode, porcja wysmienitego kodu.

 

Best Mulitplayer: Modern Warfare 2 (a sorki tu nawet nie byl nominowany :P)

rowniez zasluzenie. umarl krol, niech zyje krol.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, Uncharted 2 zostało grą roku, ale przegrało w swojej kategorii - zabawne xD W każdym bądź razie - wielkie brawa dla Naughty Dog za stworzenie wybitnego dzieła. Zgadzam się z w 100% z najważniejszą nagrodą VGA.

to jest dla mnie dziwne i bez sensu

to tak jakby byl rajd samochodowy i by twierdzili ze wygral w klasyfikacji ogolnej, a przegral we wlasnej kategorii? to jest po prostu nie mozliwe

 

czy w tej kategorii Assassin jest lepszy od U2 ? ciekawe w czym...

Odnośnik do komentarza

nie ma co ukrywać iż tak naprawdę w prawie każdej kategorii U2:AT deklasuje wszystkich przeciwników. Nie są to tylko słowa fana lecz każdy człowiek w branży gier to zauważy,

muza, multi, story, replayvalue? w kazdej z tych kategori latwo znalesc cos lepszego.

 

Faktycznie, Uncharted 2 zostało grą roku, ale przegrało w swojej kategorii - zabawne xD W każdym bądź razie - wielkie brawa dla Naughty Dog za stworzenie wybitnego dzieła. Zgadzam się z w 100% z najważniejszą nagrodą VGA.

to jest dla mnie dziwne i bez sensu

to tak jakby byl rajd samochodowy i by twierdzili ze wygral w klasyfikacji ogolnej, a przegral we wlasnej kategorii? to jest po prostu nie mozliwe

 

czy w tej kategorii Assassin jest lepszy od U2 ? ciekawe w czym...

pewnie jest to ustawiane tak jak oskary i stwierdzili ze beda rozdawac nagrody pocieszenia w stylu "temu damy to a tamtemu wtedy damy tamto"

Odnośnik do komentarza

Gdybyś Ty jeszcze miał jakiś argumenty polegające na czymś innym niż wybranie jednego elementu i znalezienie gry, która akurat skupia się wokół tego elementu ignorując inne i dlatego jest w tej kategorii ciut lepsza...

Jak chcesz się nauczyć krytykować grę, to poczytaj sobie moje opinię o MGS4. Bo aktualnie poziom Twojej krytyki jest żaden.

Odnośnik do komentarza

nie ktorym chyba sie nudzi :lol:

 

a wracając do gry to multi mnie zassał na dobre zostawiłem nawet singla (raz tylko przeszedłem :)) irytuje mnie tylko jedna rzecz, czasem postac zastyga bez ruchu na 2/3 sec. zastanawiam sie czy to wina mojego neta czy ktos cos kombinuje, macie podobne trzaski czy jestem odosobniony ?

Edytowane przez killdante
Odnośnik do komentarza

Przed chwila gralem Online w Grabiez, mialem jakis nerdow w druzynie - nie bardzo wiedzieli o co chodzi.

 

W kazdym razie widzialem ze nic z tego, jeden gosciu wyszedl z meczu, reszta nic nie robila, przegrywalismy 4 do 0 wiec wyjatkowo postanowilem opuscic gre, ale sposobem. :whistling: Rozwalilem granatem dwa razy goscia ze swojej druzyny i czekalem az ten mnie wywali, tak tez zrobil.

Bylem zaskoczony jak po meczu dostalem kare 40k za opuszczenie gry - myslalem, ze jak mnie wywala to nie dostane kary, a jednak. :)

 

Ostrzegam innych, ktorzy beda tego probowac. :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...