Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Half-Blind Defeat five players with blindfire and the Veiled booster $10,000

 

"SPADAJ ZMOJEGO TRAWNIKA!" Defeat ten players with the Invalid booster $20,000

 

Miserly Defeat ten players with the Half Loaded booster $12,500

 

Duck and Weave Defeat ten players with the Glass Jaw booster. $15,000

 

Ego Maniac Defeat ten players with the Get Some booster. $25,000

 

Edit:

Pasi? :)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

kidy wejdę pisze

nie możesz kupić tego przedmiotu do póki nie osiągniesz 52 poziomu

 

i tyle

 

więc pytam ile kosztuje?

To sobie język zmień na angielski (mniemam że masz ustawiony PL) bo u mnie jest napisane nad ikonką jak wół $350000 ...

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Tak "gra sie umiejetnie" przeciw slabszym gracom a takich jest coraz mniej.

Traf na jakas "team" gdzie wszyscy maja headsety , zaraz poleci hasło np. " flubin666 ma inwalide" i masz pograne .

Nikt nie bedzie sie bawił w walke na dystans skoro moze podbiec i raz przywalic przeciwnikoowi.

Ale to moje zdanie, zreszta flunin666 zagra na inwalidzie to sam oceni.

Odnośnik do komentarza

Flubin666 jesli przejmujesz sie statystykami to olej inwalide.

To prawda ze miezle mozna na tym zarobic ale statystyki leca na leb na szyje.

 

na statystyki nie patrzę jak patrzyłem tydień temu to wstyd się przyznać al było o.74

 

miałem słaby początek ale teraz na rozgrywkę wpadają co najmniej 2 "ciągi"

 

czy komuś zdarzyła się podobna sytuacja?:

 

id mam flubin666 ale jako że nie mam klanu w miejsce jego nazwy wpisałem [PL]

no więc wyszukuję grabieży i znajduję dość szybko 9 graczy w tym 5 zżyty klan z headsetami-po akcencie wyrażnie słychać że amerykańce. Jadą nas 2 do 0 na mapie PLAC lecz udaje mi się dorwać do SAS-13

patrzę a 3-osobowa grupka złożona z moich przeciwników pędziła ze skarbem do swojej skrzyni

podbiegam R1 przewrót R1,R1 nie mineły 3 sekundy cała trójka leży

oczywiście wpada: podwójna rozwałka,potrójna stawka

 

I wtedy słyszę jak jeden z tej 3 krzycsy do swego mikrofoniku

 

this f***an polish bi*** kill me

 

od tamtej chwili cała 5 goni mnie z Ak-47 a że prawie wszyscy mieli "rozpoznanie sytuacji" łatwo mnie skopali

 

 

 

Tak jakoś przykro

Odnośnik do komentarza

no widzisz jak kochaja nasz naród tłumem ruszyli a reszta miała spokój :) jak chcesz to mozemy razem zagrac w tej chwili mam 52lvl i mozemy ubic tych amerykanów co Ci krzywdę zrobili hehe a co do statystyk na poczatku to mialem kd okolo 0,7 czyli jak ty a teraz podskoczyło na prawie jeden i na inwalidzie ost wpadła mi odznaka wściekłość :) (czyli 15 ubić bez śmierci) miałem farta hehe

Odnośnik do komentarza

Kurde, muszę w tej grze wyrwać platynkę! Połowa drogi już za mną, zostało tylko znajdywanie skarbów...

 

Czy tylko dla mnie gra ma GENIALNY tryb singlepalyer ? W Singlu podoba mi się wszystko zaczynając od świetnie wykreowanej fabuły, aż po zapierającej dech w piersiach grafie, a na dubbingu i wczuciu się aktorów w bohaterów kończąc. Nie wiedzieć czemu tryb MP mi się nie podoba, walki wydają się nużące bardziej niż walka ze skryptami w innych shooterach, a tryby ( oprócz niezłego trybu co-op) wydają się nieciekawe i odtwórcze( w kontraście do tryby Singleplayer). Ale może w najbliższym czasie dam trybowi MP drugą szansę ?

Odnośnik do komentarza

Skonczylem wlasnie gre na normal całosc zajela 11h 39 min co jest naprawde swietnym wynikiem jak na tego typu gre ale mimo wsyztko wolabym zebybyla dluzsza ;) Nadal jednak jest stanowczo za duzo strzelania, ale fabula jest naprawde w mega filmowym stylu , w ogole widac cala ta chemie miedzy aktorami, zwlaszcza jak sie obejrzy wszystkei filmiki behind the scene i nawet sama fizycznosc aktorow jest prawie identyczna jak w grze naprawde mozna sie niezle wczuc w gre , o ktorej nie mozna zapomniec po skonczeniu gry, pozostaje czekac na nastepna czesc .

Odnośnik do komentarza

Za dużo strzelania? Przez pierwsze 5 chapterów w ogóle się nie strzela.

Nowe skiny trochę popsuły klimat. Chimery wyskakujące zza rogów nie pasują do tej gry zupełnie.

Osiągnąłem 40 poziom i widziałem wszystko co chciałem zobaczyć. Nowe dodatki wprowadzą trochę świeżości jeśli jednak będą miały zbyt wysoką cenę to U2 pójdzie na wymianę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...