Skocz do zawartości

Jedi Mind Tricks


Gość tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 80
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie mam pojęcia. Bill zapowiada co rusz jakieś projekty i (pipi) z tego wychodzi, tak samo Pazman. Wieść się niesie równiez o albumie z Crooked I. Z Rea tez miała być płyta, a tu chu.j - wyszło "OBFCL2" i teraz gość wydaje projekt ze swymi czarnymi braćmi z WU (Methem i Ghostem) więc nie wiem kiedy znajdzie czas dla naszego zydowskiego przyjaciela.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

nie wiem jak wam ale po jakims czasie nawijka vinnie paza mi sie przejadla, wszystkie balaki nawija tak samo, po przesluchaniu nowej plytki army of pharaons ze(pipi)iscie spodobal mi sie styl celph titleda, tak jakos podchodzi mi taki basowy glos a'la chali2na, wiec zrobilem risercz co w moim przypadku oznacza wpisani ksywy na filestube, google, wikipedi i youtube i znalazlem jego 4 plyty (przynajmniej tak mi sie wydaje) w włala: http://www.filestube.com/2434423c38e9231b03e9,g/Gatalog-Disc-1.html osobiscie jestem zachwycony bitem jak i flo celpha jak i jego pomiegierow

Odnośnik do komentarza

nie wiem jak wam ale po jakims czasie nawijka vinnie paza mi sie przejadla, wszystkie balaki nawija tak samo, po przesluchaniu nowej plytki army of pharaons ze(pipi)iscie spodobal mi sie styl celph titleda, tak jakos podchodzi mi taki basowy glos a'la chali2na, wiec zrobilem risercz co w moim przypadku oznacza wpisani ksywy na filestube, google, wikipedi i youtube i znalazlem jego 4 plyty (przynajmniej tak mi sie wydaje) w włala: http://www.filestube...23c38e9231b03e9,g/Gatalog-Disc-1.html osobiscie jestem zachwycony bitem jak i flo celpha jak i jego pomiegierow

 

Ja tam lubię Vinniego, ale muszę przyznać, że nawija zawsze tym samym flow, na nowej płytce AOTP chłopaki troszkę poeksperymentowali z flow , a Paz pozostał przy tym co zawsze.Ale Vinnie zawsze zapoda fajne punche więc jest ok

Odnośnik do komentarza

celph jest zaje.bisty i wydaje w tym roku płytę z buckwildem, tu singiel:

 

celph titled & buckwild - styles ain't raw (feat. apathy, chino xl) => http://www.youtube.com/watch?v=g8fGMMa-NgU

 

vinnie jak to vinnie, nie zmienia się i też nie oczekuje tego od niego. w odpowiednich dawkach można czerpać pełnię satysfakcji ze słuchania jego zwrotek ;).

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Nowa płytka jest spoko, nie rozpier.dala jak Servants in heaven, kings in hell(co ciężko pobić), ale przyjemna. Design In Malice czy Carnival of Souls z Demozem to kozaki. Za pierwszy odsłuch siódemeczkę mogę wystawić. Druga połowa płyty zdecydowanie lepsza, gdyby pierwsza połowa była taka to zdecydowanie grube 8 by poleciało.

 

EDIT: (pipi)a jaram sie co raz mocniej i się wkręca ostro. Słucham od szóstego numeru płytyki, bo reszta raczej lipa, wróce potem do nich.

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza

Carnival of Souls to dla mnie chyba najlepszy track, ogólnie troszkę nudnawo dla mnie jest, bity jakieś takie na jedno kopyto, w niektórych kawałkach Jus rapuje jakby po jakiejś chemioterapii był, ledwo pluje do mica. Nie wiem, nie może mi się ten album jak na razie wkręcic, a jestem już po paru przesłuchaniach, jak go słucham to mam wrażenie, że to ''już było'', no i brak Stoupe'a jest dla mnie odczuwalny, brak mi tych za(pipi)istych instrumentalnych skitów, brak różnorodności i tego brzmienia.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Vinnie-Paz-God-of-the-Serengetti-Artwork-e1346847783419.jpg

 

1. "Shadow Of The Guillotine" f/ Q-Unique (produced by DJ Lethal)

2. "Slum Chemist" (produced by C-Lance)

3. "The Oracle" (produced by DJ Premier)

4. "And Your Blood Will Blot Out The Sun" f/ Immortal Technique & Poison Pen (produced by Tony Kenyatta)

5. "Last Breath" f/ Chris Rivers (aka Baby Pun) & Whispers (produced by C-Lance)

6. "Crime Library" f/ Blaq Poet (produced by Marco Polo)

7."Feign Submission" (Interlude) (produced by JBL the Titan)

8. "Duel To The Death" f/ Mobb Deep (produced by Stu Bangas)

9. "Problem Solver" f/ Scarface (produced by The Arcitype)

10. "Battle Hymn" f/ Apathy, King Syze, Crypt the Warchild, Jus Allah, Esoteric, Blacastan, Celph Titled & Planetary (produced by Mr. Green)

11. "Geometry of Business" f/ La Coka Nostra (produced by Havoc)

12. "Jake LaMotta" (produced by Illinformed)

13. "7 Fires Of Prophecy" f/ Tragedy Khadafi (produced by Beatnick Dee)

14. "Cheesesteaks" (produced by Psycho Les)

15. "Cold, Dark, and Empty" f/ FT and Smoke (produced by Jack Of All Trades)

16. "Razor Gloves" f/ R.A. the Rugged Man (produced by MTK)

17. "Wolves Amongst The Sheep" f/ Kool G. Rap & Block McCloud (produced by C-Lance)

18. "You Can't Be Neutral On A Moving Train" (produced by C-Lance & JBL the Titan)

19. "Kingdom Crusher" f/ Block McCloud (produced by Paul Nice) - BONUS TRACK

 

w sieci pewnie na dniach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...