Skocz do zawartości

Auta babskie, auta gejowskie,


Gość Grzegosz

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzegosz

Jak to jest u Was? No te wszystkie podziały na auta dla kobiet, mężczyzn i wogle. Ja rozumiem, są auta mniejsze, pasujące do koloru butów i szminki, ale czy prowadzenie przez faceta takiego samochodu to ujma na honorze? Batman The Dark Knight: Batman umiera. Bo Tigra czy Megane Coupe to babskie wozy i prawdziwym mężczyznom nie wolno nimi jeździć. Titanic utonie! Bez sensu?

 

Do założenia tematu natchła mie ta strona i artykuł na niej: http://www.innastrona.pl/newsy/3575/wybran...auto-roku-2008/

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 88
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Stefan Batory

No to ku.rwa po byku, jedyne gejowskie auto jakie tam widze to "nowy maluch" ale to i tak nie do końca, bo ono nie jest właśnie babskie tylko takie no jak maluch, no.

 

A alfa gejowska to już po ch.uju, astony i w ogóle widać, że (pipi).ani francuzi (w dupe na dodatek bo geje co nie) to są zakompleksieni i tylko pewno jacys senegalczycy zagłosowali na reno, ale i tak nic nie zmieni faktu, że każdy francuz nosi ze sobą białą flage.

 

żekuem

Odnośnik do komentarza
Gość S3oik na zimę
Nissan Micra, Renault Twingo, Mazda MX-5 i 121, Toyota Yaris i Aygo, Daewoo Matiz, Fiat Barchetta, Lancia Ypsilon i jeszcze pare innych, te mi zapadly w pamieci

 

 

wiem ze MX-5 to swietne auto, wg. wielu najlepszy Roadster ale ja bym czyms takim nie jezdzil :P (to moje zdanie)

Ładna lista, ale na Boga, jak mogłeś tam umieścić Barchettę? Nie ma drugiego tak świetnego roadstera w tej klasie. Barchetta to raczej typ pięknej kobiety niż pedała, blisko temu autu do Alfy.

Odnośnik do komentarza
Nissan Micra, Renault Twingo, Mazda MX-5 i 121, Toyota Yaris i Aygo, Daewoo Matiz, Fiat Barchetta, Lancia Ypsilon i jeszcze pare innych, te mi zapadly w pamieci

 

 

wiem ze MX-5 to swietne auto, wg. wielu najlepszy Roadster ale ja bym czyms takim nie jezdzil :P (to moje zdanie)

Ładna lista, ale na Boga, jak mogłeś tam umieścić Barchettę? Nie ma drugiego tak świetnego roadstera w tej klasie. Barchetta to raczej typ pięknej kobiety niż pedała, blisko temu autu do Alfy.

 

Jesli ta mydelniczka jest typem pieknej kobiety to ja nie mam pytan. To nie jest ani gejowskie, ani kobiece - to jest poprostu paskudne.

Odnośnik do komentarza

Bo Fiat, nie? Przyznaj się, że rajcują Cię kanciate pudła i skończmy dyskusję. Barchetta to piękny kabriolet o klasycznej sylwetce, wystarczy spojrzeć na przetłoczenia na karoserii, klamki, lampy i inne detale dodające temu autu elegancji i lekkości. Barchetcie blisko pod tym względem do Lancii i może dlatego nie przypadła Ci do gustu. Nawet wnętrze wygląda świetnie, choć oczywiście zrobione jest z przeciętnych materiałów. Pomyliło Ci się z Trabantem.

 

fiat_barchetta_2003_02_m.jpg

fc_barchetta_interior.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Heh, widać, że też jestem gejem i to naprawdę mocnym, bo Alfa 8C jest dla mnie przepiękna (sam jeżdże 145-ką), a wg. mnie barchetta i Mazda mx5 (może jeszcze honda s2000) to esencje małego, szybkiego i wściekłego roadstera, i w każdym z tych aut wcale bym sie nie wstydził pokazać na mieście :D barchettą miałem okazję pojeździć na drzwiach otwartych Fiata i i naprawdę czułem się za(pipi)iście- po prostu klasyka, każdy detal dopracowany (może klamki średnio mi się spodobały) i dynamiczny silnik...

 

Co do gejowizny i kobiecości, to na pewno obecna generacja Micry, Picanto, Matiz, Cliówka poprzedniej gen, Citroen c3, może Ignis i Jimny(choć kto się troszkę zna wie że ten ostatni to ko0nkretny wozik)

Odnośnik do komentarza
wiem ze MX-5 to swietne auto, wg. wielu najlepszy Roadster ale ja bym czyms takim nie jezdzil :P (to moje zdanie)

 

To nie tylko twoje zdanie... kiedyś oglądałem pewien program motoryzacyjny i szpece mówili w nim, iż właśnie Mazda MX-5 jest niczym innym jak babskim autem. Coś w tym musi być... Od siebie dodałbym Opla Tigre ale to również zdanie masy ludzi. Kubaa nie obraź się. ;)

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...