Skocz do zawartości

PAIN


Shakeawake

Poziom trudności Trofeów  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudno?ci Trofeów w PAIN?

    • Bardzo ?atwe
      0
    • ?atwe
      0
    • ?rednie
      3
    • Trudne
      5
    • Trauma!
      3


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 22
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lista pucharów:

 

Złote Trofea

 

* King of Pain: Zdobądź wszystkie trofea z Downtown plus Trill i Grenade-a-Maid

* Affliction Addiction: Zdobądź 100 milionów punktów w Downtown

 

Srebrne Trofea

 

* Harder Dick's Balls: Zdobądź wszystkie Dicks Balls w trybie Block Party Dumpster bez resetu

* Rodeo Clown: Użyj Eda by wysadzić w powietrze 500 beczek w trybie Clown Toss

* Ninja pwn: Traf w Target Stuffed Ninja w każdym trybie gry Amusement Park

* 2 Mill Club: Zdobądź "Pain in the Park" i "D-Town Destruction"

* Trill: Zdobądź trofeum Painful Bullseye postacią Scurv Dogg lub Hung Lo

 

Brązowe Trofea

 

* Dude Abides: Użyj "The Dude" by zdobyć 30 strike'ów w trybie Bowling

* D-Town Destruction: Zdobądź 2,000,000 punktów w trybie Paindemonium i Aftermath

* Pain in the Park: Zdobądź 2,000,000 punktów w trybie Abusement i After Hours

* Combo Mambo: Zdobądź 15x Combo w trybie Paindemonium, Aftermath, Block Party, Demolition

* Horsin' a Clown: Zabierz klauna na przejażdżkę RollerCoasterem

* Glutton: Zdobądź 30 "Eat It!" strzałów w trybie "Call da Shot"

* Constipated: Zdobądź 100 strike'ów w trybie Bowlingg

* Pain and Mane: Zagraj 100 gier w trybie Trauma lub Horse

* Attention Spam: Zdobądź każdy typ PAIN (Groin, Head, Arm, Hand, Leg, Foot i Body) combo w trybach Paindemonium, Aftermath, Block Party, Demolition.

* Grenade-a-Maid: Wysadź 200 razy jakąkolwiek żeńską postać do ściągnięcia jako DLC

 

http://musiol.wordpress.com/2008/09/11/pain-trofea/

Edytowane przez Musiolik
Odnośnik do komentarza

Te trofea są dla mnie za trudne...100 milionów punktów, ja po 2 milionach miałem banana na twarzy. Mój rozum nie pojmuje jak można w jednym locie tyle punktów łyknąć, no bez jaj... Inne też nie są jakieś fajne i do tego jeszcze postacie trzeba kupić dodatkowe by mieć calaka. Jak ochłonę to może zacznę działać, bo dziś mnie wszystko denerwowało, co nie zmienia faktu, że calaka nie zdobędę z moimi umiejętnościami...100 baniek kurde !

Odnośnik do komentarza

Kurna i znowu gra za którą najpierw płacimy 10$ ,a potem jeszcze drugie tyle na (pipi)e dodatki :/

Porąbało tych twórców ,jak tak ma to ciągle wyglądac to niech sobie darują te patche do starych gier.

Jak narazie gram w gó.wno pt. "Novastrike" ,a pewnie niedługo wyjdzie patch do Bionic Commando rearmed to znów troche się pozdobywa :) ...a Pain'a oleje :-)

 

EDIT:

ile trzeba dodatków zakupic ,aby móc walczyc o calaka???

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Sony mogloby uporzadkowac sprawe z tymi trophies, bo na XL tez ukazuja sie dodatki do Arcade. Ale tam jest z gory ustalone 200GS i 12 achv, a z dodatkiem 15 i 250GS. A tu jest burdel. Mam nadzieje, ze jak juz wszystkie update wyjda do gier i trophies zaczna sie na stale pojawiac w nowych grach to takiego burdelu nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
* Trill: Zdobądź trofeum Painful Bullseye postacią Scurv Dogg lub Hung Lo

 

Mam problem z tym trophy ma ktoś może jakiś sposób na jego zrobienie?

 

To jest razem z Harder Dick's Ball najtrudniejsze trofeum w grze. Zacznijmy przede wszystkim od nazwy, Painful Bullseye Trophy. Musisz w trybie Mime Toss na poziomie trudności Painful zdobyć trofeum "painful bullseye trophy", polegające na zdobyciu 5 bullseyeów w jednej grze. I tutaj pojawia się bardzo duży problem, co to jest bullseye i jak go zrobić ?, otóż bullseye dostaje się po idealnym trafieniu mimem idealnie w sam środek szyby, ale... nie ma skutecznej metody by trafiać tak idealnie, wielokrotnie wydawało mi się, że trafiłem w środek, ale to były tylko pozory, zaledwie 1 bullseye udało mi się zrobić na poziomie painful. Szyby na tym poziomie trudności są rozlokowanie w bardzo wysokich i niewygodnych miejscach więc zrobienie tego trofeum jest "za(pipi)iście trudne" i jak mówiłem sam bullseye to jak dla mnie póki co random pełen. Na youtube nie ma ani jednego filmiku pokazującego poprawne wykonanie tego, a to mówi samo za siebie. Dla mnie to jest nieosiągalne dopóki nie rozgryzę robienia bullseyeów heh.

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Kurde nienawidze tej gry Trofea w tym tytule sa przegiete to prawdziwy " Pain in the ass" szkoda ze nie mozna jej odsprzedac ...

Trudne jest jedynie jedno złoto, reszta jest czasochłonna i lekko wymagająca, ale znalazłem chyba bug przy Harder Dick Balls, moge opisac i ktos sprawdzi.

 

dawaj opis bo juz szalu dostaje z tym trofeum

Odnośnik do komentarza
Kurde nienawidze tej gry Trofea w tym tytule sa przegiete to prawdziwy " Pain in the ass" szkoda ze nie mozna jej odsprzedac ...

Trudne jest jedynie jedno złoto, reszta jest czasochłonna i lekko wymagająca, ale znalazłem chyba bug przy Harder Dick Balls, moge opisac i ktos sprawdzi.

 

dawaj opis bo juz szalu dostaje z tym trofeum

Piłkę golfową i do nożnej normalnie wrzucam do tego kosza za tym, tenisową zdejmuję z tablicy i kładę obok, co do rugby, łapię ją za samą górę i przelatuję z nią jak najbliżej kosza (można się wystrzelić by ją przybliżyć na maxa) i tu trafiłem chyba na błąd, wystrzeliłem się tak jak w poniższym filmiku, ale nie wrzuciłem się z piłką do kosza, tylko impetem swoim przesunąłem kosz i pociągnąłem na miejsce kosza piłkę, mógłby to ktoś potwierdzić?

 

http://pl.youtube.com/watch?v=xL7A3q6jkv8

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nowy dodatek to i nowe trofea.

 

Pain Movie Studio Trophies:

 

Gettin Hoff (Gold): Use Tuxedo Hoff to get 69 million in any PAINdemonium Mode

Street Rider (Silver): Use any Street Fighter character to travel 2 miles while grabbing a vehicle

Buzzmonkey (Silver): Score 60 Monkeys in Spank the Monkey Painful with Buzz

Helmet PI (Bronze): Give the Gladiator a ride in the Sports Car

Camera Boom (Bronze): Hit 50 Cameras with Explosions

Glass Lass (Bronze): Break 500 panes of glass with any female launchable in Mime Toss

Blockbuster (Bronze): Use a tank to blow up the Castle Tower

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Pucharki do PAIN Museum DLC

 

pain.jpg

 

Brąz: :3pl:

 

MILF All Knight Long

Complete mummy i'd like to fling without resetting.

 

Butter Mousetrap

Mousetrap into the toaster in the stifstonian without hitting the ground.

 

Bone Smoker

Throw-bomb any large dinosaur skeleton 30 times.

 

 

Srebro: :2pl:

 

Monkey-On-Monkey

Earn gold in museum spank normal, hard and painful with Ivan Tojakov.

 

Potty Time

Dive into 3 urinals, experience some FArt, and blow up the stinker status in one run in the stiffstonian.

 

 

Złoto: :1pl:

 

Zoom Raider

Travel through all the secret passages in one run in stiffstonian, knight at the museum and fun with explosives single player (any difficulty).

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...