Skocz do zawartości

Wybory przedstawiciela sceny Halo


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bart7h wątpię aby PE czy NEO wyłożyło taką kwotę.. koszulki/gadżety spoko ale nie wyjazdy za kilka tysięcy zł. Tu nie chodzi o miłość na pewno, w Polsce esport konsolowy to coś egzotycznego, może za rok/dwa obróci się to do góry nogami i wreszcie wyjdziemy z zaświatów. A jest ku temu nadzieja, ponieważ dziś zostałem zaproszony do biura ESL - Electronic Sports League w Warszawie i mamy rozmawiać na temat przyszłości esportu na X360 w Polsce. Mam nadzieję, że wszystko się fajnie rozwinie i będziemy stawiani na równi z PCtowcami.

Odnośnik do komentarza
wracając do tematu - Tronic ma już kontakt z Kubą, to chyba o wszystkim przesądza ;)

 

Bzdura ziomie ;)

Po prostu pierwszy udeżylem na maila do Kuby... Kazdy mógł to zrobić.

Ze mną sprawa jest skomplikowana odrobinę... Musze przemyśleć sprawę, czy podołam, czy żonka ( :P ) zgodzi sie na częstsze wyjazdy i siedzenie przed kompem itp. Jak mam sie brać za coś to chcę to zrobić poważnie...

Odnośnik do komentarza

To ja też się pochwale :lol3:

 

Cześć,

 

 

 

Dzięki za maila. W takim razie:

 

1) Jak rozumiem scenę dla GoW mamy więc załatwioną w sensie osoby kontaktowej., czyli Ciebie

 

2) Czekam na rozwój wypadków na forum dot. przedstawiciela sceny dla Halo3

 

3) Jak pkt 2 będzie załatwiony chciałbym się z Wami spotkać (Warszawa albo Poznań najchętniej) – pogadamy nt dalszego planu wydarzeń

 

4) Jeśli będziesz chciał pomóc Tomishowi przy PGA to bardzo miło bo chciałbym się z nim zgadać w sprawie turniejów nocnych „Fight Night” dla Xbox360 na Halo3 i GoW

 

5) GoW2 -5x5. Trochę boli ale przeżyję koszt wypożyczenia sprzętu – traktuję to jako inwestycję

 

6) Miejsce turnijów jest dla mnie zupełnie obojętne. Warszawę odradzam bo zabiją Was koszty. Łódź jest moim zdaniem dużo lepsza. Pamiętaj, że moja pomoc scenie to:

 

- sprzęt (od 1 grudnia)

 

- nagrody (potrzebuję kalendarz imprez)

 

- komunikacja scency (xbox.com, z którym chcę ruszyć w październiku zapowiadając turnieje na PGA)

 

 

Strzałka, kuba

 

----------------------

 

Zapowiada się smakowicie :good:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o te gazety to nie mówię, że mają rzucić od razu całą kwotę, chociaż trochę kasy, poza tym zapytać nie boli.

Cichy, jak będziesz gadał z ESL to może napomknij im właśnie o naszym poszukiwaniu sponsorów ;)

Kurde, jak tak dalej pójdzie to trzeba będzie lekko przenieść scenę.

Tomish, czytasz to, chyba dostaniesz asystentów, żeby Ci tyko sodówka przez to nie uderzyła do głowy :lol:

Odnośnik do komentarza
Ok - to może Filip sam sie wypowie co o tym mysli?

BTW: Dostalem odpowiedz od Kuby M:

 

"Cześć

Sytuacja ma się tak (po moich wczorajszych rozmowach):

 

- koszt na osobę to 6500zł

 

- zadeklarowałem Wam 2500zł na osobę (2500 x 4 = 10 000)

 

- pozostaje do zebrania 4000zł na osobę

 

- Samsung wstępnie nie będzie specjalnie zainteresowany....ale po 18 sierpni lokalny organizator WCG - Przemek Moraczewski będzie wiedzieć czy (w przypadku zahaczenia lokalnego sponsora imprezy, z którym końcą negocjacje) nie dołoży się do wyjazdu. Jeśli by się tak stało (jak znam życie trzeba będzie poczekać do 20-22 sierpni ale na pewno przed finałem lokalnym) może się okazać, że naprawdę nie brakuje niewiele,

 

Pozdr, kuba"

 

W ostatnich slowach mialo byc zapewne "naprawde brakuje NIEWIELE"

Tronic jak mozesz to napisz mirskiemu ze w przypadku wygranej evo x gaming team zgodzil sie zaplacic za siebie 1 tys zl od osoby (narazie do ugadania ale w ostatecznosci i 2 tys by sie znalazlo) Edytowane przez Flaha
Odnośnik do komentarza

Dobra, Panowie. Bede pisal teraz mega powaznie. ;)

 

TroniC - napisz do cholery tego maila, ze zostales przedstawicielem sceny. Nie po to walczylismy ostro na konferencji i w namiocie by teraz lamentowac kto ma byc 'naszym czlowiekiem', trzeba byc odpowiedzialnym ;) Po drugie - umiesz organizowac turnieje, znasz sie na Halo, znasz scene, a do tego masz gadane wiec nie wiem nad czym sie jeszcze zastanawiasz. Spelniasz wiekszosc warunkow. A jak Ci nie bedzie szlo to za kilka lat Cie zmienimy ;)

 

Filip nie sie wezmie za siebie bo jest n00bem, mial dopiero 4-te miejsce na XFD. ;) Pozatym Bobek mial racje we wczesniejszych postach.

Barth to bardziej nadaje sie na rapera ;)

 

Uwazam dyskusje za zakonczona. Teraz masz nas informowac o wszystkim co dot. sceny Halo. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Dobra, Panowie. Bede pisal teraz mega powaznie. ;)

 

TroniC - napisz do cholery tego maila, ze zostales przedstawicielem sceny. Nie po to walczylismy ostro na konferencji i w namiocie by teraz lamentowac kto ma byc 'naszym czlowiekiem', trzeba byc odpowiedzialnym ;) Po drugie - umiesz organizowac turnieje, znasz sie na Halo, znasz scene, a do tego masz gadane wiec nie wiem nad czym sie jeszcze zastanawiasz. Spelniasz wiekszosc warunkow. A jak Ci nie bedzie szlo to za kilka lat Cie zmienimy ;)

 

Filip nie sie wezmie za siebie bo jest n00bem, mial dopiero 4-te miejsce na XFD. ;) Pozatym Bobek mial racje we wczesniejszych postach.

Barth to bardziej nadaje sie na rapera ;)

 

Uwazam dyskusje za zakonczona. Teraz masz nas informowac o wszystkim co dot. sceny Halo. ;)

 

Ok, fajnie ale wez tez pod uwage, ze kazdy ma prywatne zycie. Wiec, niech Tronic powaznie pomysli czy temu podola. Tu nie chodzi by zebrac tytul i szpanowac nim na rogu przed spozywczakiem tylko by naprawde dzialac. Wiemy, ze Tronic zadaniu podola, pytanie czy bedzie mial na to czas. Dlatego panowie o ktorych wspominalismy... Tronic, barth, Filip niech sami najpierw sie wypowiedza czy sa wstanie podolac zadaniu. Zeby nie bylo sytuacji jaka byla z ViGami. Kocham cie Pafeu ale dostales ViGa i tylko na gitarze grasz.

Odnośnik do komentarza
Dobra, Panowie. Bede pisal teraz mega powaznie. ;)

 

TroniC - napisz do cholery tego maila, ze zostales przedstawicielem sceny. Nie po to walczylismy ostro na konferencji i w namiocie by teraz lamentowac kto ma byc 'naszym czlowiekiem', trzeba byc odpowiedzialnym ;) Po drugie - umiesz organizowac turnieje, znasz sie na Halo, znasz scene, a do tego masz gadane wiec nie wiem nad czym sie jeszcze zastanawiasz. Spelniasz wiekszosc warunkow. A jak Ci nie bedzie szlo to za kilka lat Cie zmienimy ;)

 

Filip nie sie wezmie za siebie bo jest n00bem, mial dopiero 4-te miejsce na XFD. ;) Pozatym Bobek mial racje we wczesniejszych postach.

Barth to bardziej nadaje sie na rapera ;)

 

Uwazam dyskusje za zakonczona. Teraz masz nas informowac o wszystkim co dot. sceny Halo. ;)

 

Ok, fajnie ale wez tez pod uwage, ze kazdy ma prywatne zycie. Wiec, niech Tronic powaznie pomysli czy temu podola. Tu nie chodzi by zebrac tytul i szpanowac nim na rogu przed spozywczakiem tylko by naprawde dzialac. Wiemy, ze Tronic zadaniu podola, pytanie czy bedzie mial na to czas. Dlatego panowie o ktorych wspominalismy... Tronic, barth, Filip niech sami najpierw sie wypowiedza czy sa wstanie podolac zadaniu. Zeby nie bylo sytuacji jaka byla z ViGami. Kocham cie Pafeu ale dostales ViGa i tylko na gitarze grasz.

Pawel ale zeratul ma racje, Mirski mowil ze od kontakotwania z nimi jest vig i ze wybrali viga sceny halo i co ? I nie dostawali wiadomosci od niego. Z j e b a l e s to niestety;/

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...