Skocz do zawartości

Wybory przedstawiciela sceny Halo


TroniC

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no jak ci barth ludzie z Kjecza beda zapjerdalac na turniej do Gdyni czy Szczecina... IMO trzeba zrobic mape rozlokowania sceny Halo i wybrac miasto posrodku. Przy okazji duze miasto co by Microsoft byl chetny i byc moze inni sponsorzy zainwestowac w promocje.

 

btw. raper zdejmij mi warna... chce miec tyle % co Pawel

Odnośnik do komentarza

W kwestii turniejów mogę pomóc wynegocjować miejsca na konwentach fantastyki. Tego jest od groma po całej Polsce. Można np. zrobić objazdowe turnieje "lokalne" w Halo czy GoW, a potem przywalić wielki finał np. na Levelu (jak będzie, bo na razie to nasi wydawcy nie spieszą się z deklaracjami), albo na Dniach Fantastyki we Wrocku. W tym ostatnim to mogę załatwić nawet pół zamku na te potrzeby.

Odnośnik do komentarza

A może by zrobić coś takiego jak na scenie PESa?! Wprowadzić RANKINGI i po jakimś okresie 3/6 miesięcy były by fundowane jakieś specjalne nagrody itp.

 

Spójrzcie TU

 

My dopiero zaczynamy to wszystko budować i musimy się uczyć od tych co tworzą to już dłuższy czas. Myślę, że nie jest to głupi pomysł i można wprowadzić to i do nas.

 

Naphlim, objazdowe eventy fantastyki to świetna sprawa, trzeba tylko załatwić trochę miejsca i można ruszać. Powiedz jeszcze jakie są koszta wynajmu powierzchni na takich imprezach.

Odnośnik do komentarza

Z konwentami jest o tyle fajnie ze prawdopodobnie nic byśmy nie musieli płacić - w końcu jest to dla nich jakiś prestiż. Dodatkowo jest ich kilkanaście w ciągu roku w najwiekszych miastach polski. Na każdym pojawia sie kilkaset/ kilka tysięcy ludzi więc jest to również korzystne z punktu marketingowego dla Ms... Tez od początku myślałem właśnie o konwentach i pomocy mojego zioma Naphilima który w tym siedzi. Wogole na całą ekipę Engarde możemy liczyć...

Odnośnik do komentarza

Z konwentami jest o tyle dobrze, że można ich zapchać jakimiś nagrodami i gadżetami i dopisują wtedy Microsoft do grona sponsorów, udostępniają sale itp. Przy czym tu pojawia się jeden drobny problem, bo trzeba dać możliwość zabawy również konwentowiczom - coś na zasadzie - free for all w dzień, a np. turniej jako taki w nocy. Do tego zawsze możemy wziąć swoje konsole i TV, na których da się ludziom pociorać w Guitar Hero itp. Możliwości jest wiele. Testowaliśmy to już na milion sposobów.

 

Przez pół roku robiłem prezentacje Xboxów na konwentach dla Microsoftu. W ramach nagród były fajne myszki, kamerki plus smycze i inne gadżety. To szło częściowo dla organizatorów, jako sponsoring, częściowo do sali Xboxa, gdzie było rozdawane na turniejach organizowanych "w locie".

 

Odpada problem noclegów, wynajmów sal itp., co jest dużym plusem. Trzeba się liczyć jedynie z tym, że organizatorzy będą oczekiwali jakiegoś sponsoringu (patrz wyżej) w ramach udostępnienia miejsca itp. Uważam jednak, że jest to korzyść dla wszystkich stron. Dla graczy, bo mogą pochwalić się umiejętnościami (i te piszczące mangówki proszące o autografy). Dla uczestników, bo mogą pograć i zobaczyć jak się powinno grać. Dla organizatorów, bo mają dodatkowe nagrody (to naprawdę nie musi być niewiadomo ile - kwoty od 300 do 1000 zł w zależności od wagi konwentu wystarczają) i atrakcje. Dla Microsoftu, bo promuje się gaming na ich konsolach, a nie na sprzęcie konkurencji, nie mówiąc już o tym, że logotypy pojawiają się na plakatach, informatorach itp. oraz wychodzi się do ścisłej grupy docelowej - bo każdy konwentowicz ma duszę gracza i jak jeszcze nie gra to zagra.

 

Informacje o nadchodzących konwentach, oraz minionych, wraz z liczbą uczestników, można znaleźć na stronie www.informator.rpg.pl

 

Ze swej strony służę pomocą w wyborze konkretnych, dobrych imprez, które mają już renomę.

 

Widziałem już TroniCa i Bartha w akcji na konwentach i chłopaki rozwalają :) Zwłaszcza Barth montujący z trzech martwych Xów jednego żywego :)

Edytowane przez Naphilim
Odnośnik do komentarza

i to mi sie podoba...

 

mozna nawet wziac od M jakiegos standa z X'em co by puszczal trailery z LO, Blue Dragona, i innych jRPGow... od razu piszczace 12nastki by sie przykleily... barth by jakas dupencje wyrwal i wszyscy by byli szczesliwi na najbardziej ja i pawel

Odnośnik do komentarza

Ok - postawie sprawę tak...

Rozmawiałem z moja ukochaną - nie będzie robić mi problemów...

Naphilim (jak zwykle) wyciąga bezinteresownie pomocna dłoń w moim kierunku.

Mogę być naszymi oczami, ustami i czym tam chcecie w kontaktach z Ms , pod warunkiem że Barth pomoże... Byłoby to szczególnie ważne, bo mieszka w innej części naszego kraju i w niektóre miejsca będzie miał bliżej i szybciej. Mam nadzieje ze reszta sceny też nie pozostanie bierna i nie zostaniemy pozostawieni sami sobie... W ostatnie moje zdanie nie wierzę - ale chce żeby wszystko było jasne... :P

Jeśli zgadzacie sie na takie hmmm... "warunki" to jestem do dyspozycji sceny na chwałę Halo. Czekam na odpowiedz Bartha i nasze ewentualne namaszczenie przez scenę...

Edytowane przez TroniC
Odnośnik do komentarza
Ok - postawie sprawę tak...

Rozmawiałem z moja ukochaną - nie będzie robić mi problemów...

Naphilim (jak zwykle) wyciąga bezinteresownie pomocna dłoń w moim kierunku.

Mogę być naszymi oczami, ustami i czym tam chcecie w kontaktach z Ms , pod warunkiem że Barth pomoże... Byłoby to szczególnie ważne, bo mieszka w innej części naszego kraju i w niektóre miejsca będzie miał bliżej i szybciej. Mam nadzieje ze reszta sceny też nie pozostanie bierna i nie zostaniemy pozostawieni sami sobie... W ostatnie moje zdanie nie wierzę - ale chce żeby wszystko było jasne... :P

Jeśli zgadzacie sie na takie hmmm... "warunki" to jestem do dyspozycji sceny na chwałę Halo. Czekam na odpowiedz Bartha i nasze ewentualne namaszczenie przez scenę...

Dobrze gada polac mu vodki :piwo:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...