Skocz do zawartości

Gry co-op


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

,,Pixel Junk Eden" !!, przypominają mi się troszkę czasy Contry z NES-a, gdzie obaj gracze musieli mieć skilla i być zgrani :), ,,Resistance" oczywiście tyż, ,,1942" również daje radę.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

A w RATCHET & CLANK FUTURE: TOOLS OF DESTRUCTION jest coop. Bo chciałbym pograć na dwóch padach z kolegą w właśnie grę platformową. Coś takiego jak Crash of the titans.

 

A co myślicie o tym bo tutaj ekran nie jest dzielony i można na dwóch padach popykać .

 

UNTOLD LEGENDS DARK KINGDOM

 

"Tryb kooperatywny i rozgrywka online

Podróżuj sam lub z przyjaciółmi dzięki rozmaitym funkcjom zabawy wieloosobowej."

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze jakbyś czytał o nowym Tekkenie to nei dodaje nic nowego (znowu plansze 2d, zero wykorzystania terenu i zmiany plansz jak w DoA4, 3 beznadziejne nowe postacie) i do tego nie ma coopa w Tekkenie;P ale i tak pewnie wydasz na preorder z 250zł aby zagrac w to samo co bylo w 5dr;) Ja kupie tylko kiedy bedzie super net + grafa+ fpsy stale 60 + za max 100zł (dr5 stoi 15zl)

 

Najlepsza gra coop: ARMY OF TWO:)

 

Trochę bez sensu topic bo gier coop na ps3 wyszło chyba z 5:/

Nie mylcie multi z coopem;p

 

1. Army of Two

2. Kane and Lynch

3. Resistance

Edytowane przez muadib83
Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue
Po pierwsze jakbyś czytał o nowym Tekkenie to nei dodaje nic nowego (znowu plansze 2d, zero wykorzystania terenu i zmiany plansz jak w DoA4, 3 beznadziejne nowe postacie) i do tego nie ma coopa w Tekkenie;P ale i tak pewnie wydasz na preorder z 250zł aby zagrac w to samo co bylo w 5dr;) Ja kupie tylko kiedy bedzie super net + grafa+ fpsy stale 60 + za max 100zł (dr5 stoi 15zl)

 

Ja tam nie jestem znawcą, ale co wejdę to działu bijatyk, i jak podają jakieś filmiki z pojedynkami "miszczów", to bardzo dużo z nich gra nowymi postaciami. (Zdecydowana większość Bilem (?), no, tym grubasem)

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o to ze on bedzie slaby ale bez jaj- jakis grubas, - hamburgerozerca? Niech emo pozostanie przy innych seriach bo tekken skonczy jak Devil May Cry (czytaj- dla emo maniakow i krypto gejow- nie wiem czy kjtos to zauwazyl ale ubrania w dmc4 to tylko dla gejow - np. opaska na sutki;D WTF!!

 

Ja tez widzialem tych "miszczow" 10-15 latki ktore 12 godzin dziennie nasuwaja na konsoli/kompie aby byc tzw. miszczami:D - sory ale ja jestem juz dorosly dlatego mnie to co jest "trendy" "top" "new" itp. nie kreci:p Szczerze aby polaczyli realizm z VF z iloscia postaci i technik z Tekkena + plansze z DoA to bylaby gra dopiero, ale po co to robic? Wrzuca grubaska specjalnie dla milionow grubych Amerykanow i gra sie sprzeda;p

 

 

Ja czekam na Diablo 3 (ale coraz bardziej widze ze poszlo w strone dla dzieci - wyglada jak warcraft nie jak diablo 1- dlatego pomimo sympatii dla serii chyba odpuszcze) no i starcraft 2 (chyba ma byc coop)

Odnośnik do komentarza
...sory ale ja jestem juz dorosly ...

 

Trudno w to uwierzyc czytajac takie komentarze jak ten na ktory odpowiadam z naciskiem na:

 

(czytaj- dla emo maniakow i krypto gejow- nie wiem czy kjtos to zauwazyl ale ubrania w dmc4 to tylko dla gejow - np. opaska na sutki;D WTF!!

 

I pare innych we wszystkich tematach...

 

Moi znajomi, gdy sie upija na maksa to tez twierdza ze sa trzezwi...

 

Siory za zlosliwosc ale troche przeginasz z emocjami i ludzi obrazasz na lewo i prawo. Czlowiek dorosly zna wage slow i rozumie co wlasnie powiedzial/napisal...

 

PS.

Bardzo lubie DMC4. Co wiecej stroje bardzo mi sie podobaja.

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...