Skocz do zawartości

Plakaty w PE


Gość Haibane

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne , że tak piękny poster w fajnym miejscu oprawiony w antyrame lub nawet te takie dwa kawałki plastiku ( nie wiem jak to się nazywa )

wyglądają bardzo dobrze w pokoju gracza . Nikt nie każe wam tapetować ścian jak Mariolka z Kiepskich .

Popatrzcie na niektóre HC Roomy ( niechce mi się szukać tych fotek wybaczcie ;) ) Ktoś miał takie postery z Shadow of Collosus w antyramach wygląda to naprawdę elegancko. Do tego fajny kolorek na ścianach ,wypieprzyć meblościanki wstawić stolik rtv plus szafe , wygodną kanape ze dwa fikusy po kontach i ... no własnie coś fajnego na te gołe ściany .

Ale jak ktoś nie ma gustu i ciągle plakaty kojarzą mu się z nastolatkami i ścianami od kąta do kąta w posterach to później wypisuje takie pierdoły .

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Plakatom stanowcze "NIE Kur.wa NIE!!!!!!". Zastanówcie się jak określacie Droga Redakcjo waszych czytelników: jesli myślicie, że WIĘKSZOŚĆ to nasto-gimbusy to jak najbardziej- wrzucajcie plakat za plakatem. Dla Was to łatwiej- przecież kilka stron macie tym sposobem odfajkowane. Jeśli zaś twierdzicie, że większość czytających PE to ludzie dorośli, którzy tapetowanie ścian plakatami maja DAWNO za sobą- zastanówcie się. Dwa razy.

Odnośnik do komentarza
Plakatom stanowcze "NIE Kur.wa NIE!!!!!!". Zastanówcie się jak określacie Droga Redakcjo waszych czytelników: jesli myślicie, że WIĘKSZOŚĆ to nasto-gimbusy to jak najbardziej- wrzucajcie plakat za plakatem. Dla Was to łatwiej- przecież kilka stron macie tym sposobem odfajkowane. Jeśli zaś twierdzicie, że większość czytających PE to ludzie dorośli, którzy tapetowanie ścian plakatami maja DAWNO za sobą- zastanówcie się. Dwa razy.

 

Kotki w avatarach też są bardzo dorosłe ;)

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Tak jak napisałem w innym temacie, plakatom mówię stanowcze NIE, w pewnym wieku już średnio wypada mieć ściany pokoju zawalone postaciami z gier, może gdyby to jeszcze były plakaty ekhm, bardziej artystyczne (nie bardzo wiem jak napisać o co mi chodzi), coś w stylu grafik z gier troszkę bardziej ambitnych, typu np. Shaddow of the Collosus, czy Okami, to by uszło, ale te z GoW, czy GTA, dla mnie są po prostu dość ordynarne :P i dziwię się jesli ktoś w wieku powyżej 14 lat chce czymś takim wytapetować pokój...

Odnośnik do komentarza
Plakatom stanowcze "NIE Kur.wa NIE!!!!!!". Zastanówcie się jak określacie Droga Redakcjo waszych czytelników: jesli myślicie, że WIĘKSZOŚĆ to nasto-gimbusy to jak najbardziej- wrzucajcie plakat za plakatem. Dla Was to łatwiej- przecież kilka stron macie tym sposobem odfajkowane. Jeśli zaś twierdzicie, że większość czytających PE to ludzie dorośli, którzy tapetowanie ścian plakatami maja DAWNO za sobą- zastanówcie się. Dwa razy.

 

Kotki w avatarach też są bardzo dorosłe ;)

 

 

A Jezus w avatarze jest za to cool :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
niech sobie dziewczynki wieszają, każdy wiek ma swoje prawa :good:

 

tak, jestem dziewczynką i powiesiłam sobie właśnie taki ładny plakacik z zakrwawiona czaszką na czarnym tle... to takie dziewczęce :>

 

a poważnie mówiąc - plakaty mi nie przeszkadzają. Można wrzucić jakiś dobry np. co kilka numerów. Osobiście mam takie jedno miejsce w pokoju w którym czasem wieszam sobie plakat, który szczególnie mi się spodoba. I nie wygląda to moim zdaniem wieśniacko i dziecinnie.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...