Skocz do zawartości

Plakaty w PE


Gość Haibane

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Zdecydowanie nie. Nie mam już 13 lat i nie podcnieca mnie wrzucenie na ścianę Kratosa, czy innego Mario. Dla mnie to maksymalna siara i nie wyobrażam sobie zaprosić dziewczyny do takiego obklejonego pokoju. Już lepiej zapełnić te strony listami, kąciakmi (DVD), bądź ogólnie poszerzyć dział hardkor.

Odnośnik do komentarza

niech niektórzy nie udają takich mega-poważnych-ultra-dojrzałych-sztywniaków.... na jeden plakacik w numerze zawsze powinno się znaleść miejsce...

Taki plakat z Nariko jaki był ostatnio - na pewno przypadł do gustu niektórym osobom.

Sam chętnie bym sobie gdzieś nakleił plakacik z Soul Calibura 4. Plakat może przeciez nie tylko być przeznaczony na ścianę, ale na przykład na drzwi do czyjegoś Graj-Room'u. Coby co miesiąc drzwiczki świeżo wyglądały.

 

Aktualny plakacik z Gearsami akturat pasuje na takie drzwi w końcu korytarza... Ewentualnie można nim zakryć okładkę, która jaka jest - każdy widzi...

A więc plakatom - zdecydowane TAK!

Edytowane przez Burgund
Odnośnik do komentarza

Ja osobiście nie widzę nic złego w wieszaniu plakatu na ścianie. A jakiś kiczowaty obrazek kupiony na jarmarku przez mamę jest ok? Co do dziewczyn, to wydaje mi się, że jak już jakąś zaprosisz, to gdy zobaczy "zabaweczkę" w postaci konsoli i do tego kolekcja gier dla dużych małych chłopców to i tak swoje pomyśli. A przynajmniej większość dziewczyn, tak mi się wydaje. Moja do dzisiaj patrzy czasem z politowaniem, gdy drę ryja do kumpla po drugiej stronie łącza, podczas pykania w jakąś ciekawą grę. Dobry plakat zawsze fajnie wygląda na ścianie. Oczywiście może to być dodatek raz na kwartał, aby nie ciąć zawartości. Tak, czy inaczej popieram ten pomysł.

Odnośnik do komentarza
o co ta burza :/ przecież nikt nie wsadza plakatów kosztem materiału. ktoś chcę to sobie powiesi, ktoś nie chcę to nie.

(no ofense)

pozdrawiam

oto zdrowe podejście do tematu :) Jestem na tak ale pod dwoma warunkami.

Po pierwsze na lepszym papierze i mogły by być oddzielnie.

Po drugie i najważniejsze ich umieszczanie nie powinna powodować zmniejszenia zawartości pisanej :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...