Jump to content

Plakaty w PE


Guest Haibane

Recommended Posts

Guest Haibane

Prosta ankieta, założona w związku z aktualnym numerem pisma - chcecie aby w PE pojawiały się plakaty ?

Ja jestem na nie, po prostu nie oklejam takowymi ścian...

Edited by Haibane
  • Downvote 1
Link to comment

Zdecydowanie nie. Nie mam już 13 lat i nie podcnieca mnie wrzucenie na ścianę Kratosa, czy innego Mario. Dla mnie to maksymalna siara i nie wyobrażam sobie zaprosić dziewczyny do takiego obklejonego pokoju. Już lepiej zapełnić te strony listami, kąciakmi (DVD), bądź ogólnie poszerzyć dział hardkor.

Link to comment

Dam je dwuletniej siostrze, to zrobi z nich odpowiedni użytek. Zwykle wyroby papierowe znajdujące się w polu Jej rażenia kończą marnie, najczęsciej są "zmamłane" (mam nadzieję, że stosujecie do plakatów farbe nietoksyczną ;) )

Link to comment

niech niektórzy nie udają takich mega-poważnych-ultra-dojrzałych-sztywniaków.... na jeden plakacik w numerze zawsze powinno się znaleść miejsce...

Taki plakat z Nariko jaki był ostatnio - na pewno przypadł do gustu niektórym osobom.

Sam chętnie bym sobie gdzieś nakleił plakacik z Soul Calibura 4. Plakat może przeciez nie tylko być przeznaczony na ścianę, ale na przykład na drzwi do czyjegoś Graj-Room'u. Coby co miesiąc drzwiczki świeżo wyglądały.

 

Aktualny plakacik z Gearsami akturat pasuje na takie drzwi w końcu korytarza... Ewentualnie można nim zakryć okładkę, która jaka jest - każdy widzi...

A więc plakatom - zdecydowane TAK!

Edited by Burgund
Link to comment

Co do plakatów mam takie zdanie: jeden jakis konkretny, ładnie oprawiony ;-) Jeśli coś rozszerzyć to kącik RPG, oraz "Od Gracza dla Graczy" Bądz recke ale znowu nie byle jaką.

Plakat Nariko spoko ;) Nawet starsi chłopcy lubią plakaty i nikt nie powiedział że jeśli w PE jest plakat trzeba od razu mieć cały pokój zaklejony xD

Link to comment

plakaty mogą być, ale nie kosztem innej zawartości!

tak jak pisał raven_raven; naprawdę boli objętość recenzji w pocket, do tego można dorzucić okrojone kąciki i już mamy jakąś alternatywę dla tych zmarnowanych 12 stron (dla jasności - PE po odjęciu plakatów ma jedyne 96 stron)

Link to comment

Ja osobiście nie widzę nic złego w wieszaniu plakatu na ścianie. A jakiś kiczowaty obrazek kupiony na jarmarku przez mamę jest ok? Co do dziewczyn, to wydaje mi się, że jak już jakąś zaprosisz, to gdy zobaczy "zabaweczkę" w postaci konsoli i do tego kolekcja gier dla dużych małych chłopców to i tak swoje pomyśli. A przynajmniej większość dziewczyn, tak mi się wydaje. Moja do dzisiaj patrzy czasem z politowaniem, gdy drę ryja do kumpla po drugiej stronie łącza, podczas pykania w jakąś ciekawą grę. Dobry plakat zawsze fajnie wygląda na ścianie. Oczywiście może to być dodatek raz na kwartał, aby nie ciąć zawartości. Tak, czy inaczej popieram ten pomysł.

Link to comment
o co ta burza :/ przecież nikt nie wsadza plakatów kosztem materiału. ktoś chcę to sobie powiesi, ktoś nie chcę to nie.

(no ofense)

pozdrawiam

oto zdrowe podejście do tematu :) Jestem na tak ale pod dwoma warunkami.

Po pierwsze na lepszym papierze i mogły by być oddzielnie.

Po drugie i najważniejsze ich umieszczanie nie powinna powodować zmniejszenia zawartości pisanej :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.