Skocz do zawartości

Max Payne 3 X360


Rekomendowane odpowiedzi

We've been hearing for months that Max Payne 3 is in the works, but this month we got something a bit juicier to add to this rumor: Original Max Payne developers Remedy Entertainment are currently too busy working on Alan Wake to even consider developing the new Payne sequel. Instead, the next-gen noir shooter will be handled by the same internal Rockstar team that created The Warriors.

EGM zdobył informacje na temat świeżych tytułów od Rockstar. Według magazynu aktualnie w produkcji są nowy, ekskluzywny tytuł dla konsoli PlayStation 3, a także... kolejna odsłona serii Max Payne! Gra nie trafiła jednak pod strzechy twórców dwóch poprzednich odsłon, Remedy Entertainment (aktualnie pracują oni nad Alan Wake), ale jednego z wewnętrznych oddziałów wspomnianej na początku firmy. Studio to znane jest między innymi z niezłego The Warriors na poprzednią generację konsol, więc powinniśmy liczyć na porządne odnowienie przygód bezwzględnego gliniarza z Nowego Jorku.

http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3169615

http://xboxspot.pl/Aktualnosci/4745,0,Nowy...e_w_drodze.aspx

 

Jeśli EGM tak pisze, to coś musi być na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Klimat, którego uwierz mi, ze świecą by szukać w dzisiejszych produkcjach. Do tego naprawdę przyzwoita fabuła, lokacje zwalające z nóg ("Ragnarok" z jedynki, i "Park Rozgrywki" z dwójki rządzą!) i "czas kul", który jest naturalną, a nie wciśniętą na siłę rzeczą. I do tego wszystkiego, gra jest bardzo brutalna (realistycznie: ciała nie znikały, a krew zostawała na ścianach i podłodze) i dorosła. Znajdziemy w niej narkomanów (ze strzykawkami), dziwki ciągnące loda i morderstwo dziecka.

 

Kultowe pozycje, zarówno jedynka, jak i dwójka.

Odnośnik do komentarza
MP to zapipista seria, już dawno temu słyszałem że kontynują ale dopiero teraz brzmi to sensowniej niż zwykła plota...

 

PS. Gra wymiatała klimatem a nie rozwiązaniami więc tego bym szukał w trójce

 

 

 

Ten KLIMAT Max Payne'a... ołłłł szit :D Jeżeli chodzi o klimat to chyba najlepsza gra w jaką grałem.Może oprócz Vice City.

Ja to bym sobie życzył w nowym Maxie takiego systemu zniszczeń jak w Black albo Battlefield : Bad Company.Przydałby się też jakiś chory klimat(jacyś walnieci na łeb ćpuni, albo idziesz korytarzem a psychole próbują zgwałcić dziewczynę pomagasz jej albo wykonując misję widzisz kilku kolesi okradających kogoś pomagasz mu) podaje takie przykłady ale akurat podobał mi się słynny "Good Citizen Bonus" w Vice City.Oczywiście w MP chciałbym żeby to było tylko jako takie smaczki.Nie jakiś wyznacznik fabuły...:P.No i fajne też by były jakieś retrospekcje z życia Maxa.Mogliby też wyjaśnić przeszłość Mony Sax.(Chyba że była ale gdzieś mi umkneła bo bynajmniej sobie nie przypominam :huh: )

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mi się tam wydaje, że Max Payne 3 nie odniesie sukcesu, kupią go tylko fani, bo będą ciekawi dalszej fabuły i nowych rozwiązań (o ile jakieś będą :P)

Nie żebym nie chciał sequela, sam kiedyś łupałem na PC w Maxy, no ale dziś hmmm.

Nie wiem czy to będzie ten sam Max, jedyne czym może powalić to fizyka i zniszczenia otoczenia.

Tego jestem ciekaw.

No ale same strzelanie dziś chyba już nie będzie takie same.

Wogóle to jak miałby wyglądać tryb multi?

16 czy 8 typa z bullet time, no sorry.

Już wolałbym Maxa z mniejszą ilością strzelania a bardziej przygodowego (szerokie pojęcie, w sumie sam nie wiem w jakim kierunku miałby iść. może coś a la Fahrenheit)

 

Troszeczkę zmieniłem zdanie - jednak jestem trochę ciekaw tego MP3, jeśli dodadzą coś świeżego (w gameplayu) nie tylko względem dwójki to kupuje na pewno!

Edytowane przez Jordan23Carolina
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...