Skocz do zawartości

Max Payne 3 X360


Rekomendowane odpowiedzi

Przeciez Max dosc mocno rozni sie od tego z 1/2 wiec jakibylby sens dawac np. NY 20 lat pozniej? Pozatym te miasto mi sie juz przejadlo - Prototype, GTA 3/4, Spiderman 3/Wos, itd itd.

 

co ty (pipi)?

siłą MP był NY, narracja i wewnętrzny dialog bohatera a nie napieprzanie do jakichś (pipi)ych pakisów czy innych brudasów

 

a co do R* i MP, to nie ich dziecko tylko Remedy, oni powinni to robić a nie te złamasy

R* nie czuje tematu tylko kasę, po co inwestować w nowe ip skoro można wykorzystać stare? dajesz znaną postać i już sprzedaż skacze o 50%

 

edit: Psyko, zgadnij co mnie obchodzi twoje zdanie na temat gta, dla mnie to szajs i zmarnowana kasa

Odnośnik do komentarza

Grafika całkiem ładna przynajmniej :P Fakt R* z(pipi)ał tę grę na maxa.W Brazylii to może max będzie w piłkę grał albo będzie wkurzony bo sie nie dostał do nowej telenoweli.Klimat poprzednich części poszedł w pizdu.Brawo Rockstar,po gta4 zwaliliście kolejną markę i to w dodatku nie wykreowaną przez siebie.

Odnośnik do komentarza

Ja sie pytam co to jest?coco-jambo chyba. Jakis łysy napakowany koles naparzajacy do zamaskowanych arabow, czy czego tam podobnego w jakiejs slamsowatej dzielnicy brazylii, a banan bedzie jednym z pierwszych bossow...Nie no jak dla mnie to jest dramat, jesli wydadza cos takiego pod nazwa Max Payne. Ja chce tego co wiekszosc fanow tej znakomitej gry, narrator, klimat, miasto, biurowce, metro, fabula, snieg i schizy,a wszystko opakowane w dobrej grafice(choc grafa niewazna)...czegos innego nawet nie tkne palcem...No chyba ze screeny przedstawiaja jakis psychodeliczny koszmar, ktory przysnil sie Maxowi.

Odnośnik do komentarza
Dla kasy, bo niby po co??

 

Wszystko robią dla kasy, bo po co przejmować się serią, klimatem, fanami i tym podobnymi "duperelami"??

Developer myśli sobie tak: W tym momencie na topie są strzelanki, git, ale jeśli dodać do tego zasłużoną serię jako szyld?? Ojojoj... kapucha lać się będzie z nieba. Czad!! Ale zaraz zaraz... Przecież my jesteśmy ROCKSTAR!!! Kasy do końca życia nam starczy!! Hura!! KASA! KASA! KASA! Więcej kasy!

I tacy osobnicy mają cię, drogi graczu w (pipi)e, ważne, że tłum to kupi w ciemno, a później się walnie jakąś gadkę i mnóstwo "klimatycznych" (wg zapewnień) DLC...

I wszyscy (ej, a ja??!!) są szczęśliwi... Życie po prostu...

 

 

Hmmm a twój tata/ ty idąc do pracy to robi to dla ludzi których obsługuje, dla usmiechu kupujących jego programy, meiszkajacych w w wybudowanym przez niego domu etc etc? Kazdy chce zarobić. Masz do wyboru - dostać do reki 10 milionow zarobionych na casualach/ hamburgerach/ wszystkoplejerowcachlub milion na prawdziwych fanach.... kogo to obchodzi? Zrozum ze kazdy chce zarobic... a Twoje szczescie ejst najmniej ważne...

 

I uprzedzam - to nie jest głos osoby której podobają się zmiany. Klimat obu MP (choc grałem w 2) mi bardzo odpowiadał, a decyzje o zmianie stylu tej serii uwazam za błędną jednak psioczenie ze poszli za kasą jest cokolwiek nie na miejscu... IMO

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
No tak jak pisałem. W tej branży oskarżanie producentów gier o "skok na kasę" śmieszy ludzi. Przykre.

A moze to trzeba nazwac tworzeniem gry na potrzeby wiekszej ilosci graczy? Kazdy chcialby aby jego ulubiona gra/film miala kolejna czesc ale zawsze jest obawa ze gra bedzie slaba (Mercenaries 2) lub bedzie to naciaganie tzw "skok na kase". Ostatni przyklad - L4D2. W dodatku wiele gier zrywa ze swoim rdzeniem jak np. Fallout 3 ktory byl rpgiem, teraz jest gra fpp - a kto w FPP nie gra? :)

 

Odnośnik do komentarza
kogo to obchodzi? Zrozum ze kazdy chce zarobic...

 

Zrozumiałem to daaaaaaawno temu...

Wiem,że za wcześnie na tego typu wnioski, ale ta gra dla mnie od początku jest spalona a szanowne R* mam w du.pie, bo to co wyprawiają z tą zasłużoną serią to zwyczajne kure.wstwo. Wiem, że każdy chce zarobić, ale dążyć do tego w tak perfidny i pozbawiony wszelkich zasad dobrego smaku sposób to łagodnie mówiąc przegięcie... Tyle

Odnośnik do komentarza

za xbox360achievements.org:

 

Max Payne 3 to Take Place in Brazil

Written Wednesday, June 17, 2009 by Dan Webb

 

According to the latest edition of Game Informer, Max Payne will no longer be thrust into the seedy underbelly of New York City, instead, his latest drama takes place in Sao Paulo, Brazil.

 

Following the 12 years that Max has spent away from the NYCPD, he has upped and left the US and moved to Sao Paulo to escape his demons. Whilst there he is hired by a rich local family as security which brings Max into plenty of undesirable situations. Aw, poor Max.

 

Max also has a new look about himself. Instead of sporting the slicked back hair and long coat, he now sports a bald head, big bushy beard, white sleeveless shirt and cargo pants. He's also not being voiced by James McCaffrey either as Rockstar didn't feel that it would fit how the character has aged.

 

The bullet time feature will of course make a return, but to keep things fresh after so many years, the game will feature a few new additions to do with animation and interaction with the environment.

 

Built on the RAGE engine, Max Payne 3 looks to feature a cover mechanic, some destructible environments, the ability to use enemies as human shields and Max now has a limited ability to scale walls and access combat from different directions - although the game is not classed as sandbox in nature.

 

Other gameplay features include a bullet cam, environmental bullet time (which sounds a lot like the QTE scenes from Wanted) and life saving kill shots - which essentially means that if you kill someone when nearly dead before the screen goes black, you get an adrenaline boost and spring back to life.

 

Max Payne 3 will be available in fall 2009.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Max spier.dolił od NY i demonów aż do Brazylii, ja pier.dolę XD.

A MP4 niech będzie powrotem Maxa z kurortu do wytęsknionych szatanów.

Zrobią z tego taką komedie romantyczną !!

Już mam pomysł na fabułę, może napiszę maila do R* na pewno ich to zainteresuje ;).

Na pewno mój pomysł się sprzeda, czego się nie robi w końcu dla casuali ?

Oni chcą Brazylii ? - niech przygotują się już na kolejną część ! XD.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...