Skocz do zawartości

Max Payne 3 X360


Rekomendowane odpowiedzi

niestety ta gra zawsze będzie odnoszona do poprzedników, które były niewątpliwie grami nieprzeciętnymi.

natomiast demolowanie faveli niekoniecznie musi być wyzbyte dobrej fabuły. klimatu pewnie nie będzie za wiele, bo jakoś nie wyobrażam sobie, co by to miało być, ale niezgorsza historyjka może obronić nieco ten tytuł.

Odnośnik do komentarza
niestety ta gra zawsze będzie odnoszona do poprzedników, które były niewątpliwie grami nieprzeciętnymi.

natomiast demolowanie faveli niekoniecznie musi być wyzbyte dobrej fabuły. klimatu pewnie nie będzie za wiele, bo jakoś nie wyobrażam sobie, co by to miało być, ale niezgorsza historyjka może obronić nieco ten tytuł.

Z RE tez robili wolnego shootera i? RE4 czy 5 bardzo wysoko oceniany mimo ze nie ma wolnych zombiakow, statycznej kamery, laczenia herbow, zbierania 3 czesci klejnotow by potem je placzyc z 2 innymi (w 4 bylo, zas w 5 juz nie), przeniesiona akcja z miasta na wies/Afryke czy innych elementow znanych od pierwszych RE. Polecam sprawdzic gamerankings.

;)

Odnośnik do komentarza

Killer = oprawa a/v + klimat + storyline + gameplay (kolejnosc przypadkowa) :nerd:

 

Z RE jest inaczej. Tam dopuszczalna jest jakas dobrowolnosc w wyborze miejsca akcji, byle zeby wszystko wpisalo sie w kanon. A jak wpiszesz kanon mrocznego miasta i postaci Payna w Brazylie? No chyba, ze akcja mialaby miejsce w Rio De Janejro (czy jak to sie tam pisze), wtedy bylaby moc.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Z RE tez robili wolnego shootera i? RE4 czy 5 bardzo wysoko oceniany mimo ze nie ma wolnych zombiakow, statycznej kamery, laczenia herbow, zbierania 3 czesci klejnotow by potem je placzyc z 2 innymi (w 4 bylo, zas w 5 juz nie), przeniesiona akcja z miasta na wies/Afryke czy innych elementow znanych od pierwszych RE. Polecam sprawdzic gamerankings.

;)

Łączenie herbów akurat w RE5 jest :). RE jest poza tym nieco dłuższym tasiemcem niż Max i nie wydaje mi się, że potrzebna jest mu diametralna zmiana kierunku. Od wydania drugiej części minęło już mnóstwo czasu i chyba chłopaki mogli wymyślić jakąś ciekawą kontynuację tej historii. A może właśnie ją wymyślili?

 

Ja się tylko obawiam, że sam bullet time to już może być za mało w dzisiejszych czasach co pokazał John Woo i jego stado gołębi. Z drugiej strony R* to R* i w sumie nie zawiedli chyba nigdy, przynajmniej mnie.

Odnośnik do komentarza
Z RE tez robili wolnego shootera i? RE4 czy 5 bardzo wysoko oceniany mimo ze nie ma wolnych zombiakow, statycznej kamery, laczenia herbow, zbierania 3 czesci klejnotow by potem je placzyc z 2 innymi (w 4 bylo, zas w 5 juz nie), przeniesiona akcja z miasta na wies/Afryke czy innych elementow znanych od pierwszych RE. Polecam sprawdzic gamerankings.

;)

Dobry przykład z Residentem, no i co z tego że wysoko oceniana skoro gra straciła kompletnie swój urok swój klimat. Z Survival horroru zrobiła się zwykłą strzelanką nie mówię że złą ale pozbawioną duszy poprzedniczek. I to samo będzie z Maxem, jeżeli ta cała Brazil okaże się prawdą a wszystko na to wskazuje. Gra jako oddzielny twór może będzie dobra, ale jako kolejna część MP to będzie po prostu brazylijska sra.czka.

 

Psyko no to wychodzi na to że, zawiedli ci prawie ze wszystkimi swoimi największymi tytułami ;) .

Odnośnik do komentarza
Killer = oprawa a/v + klimat + storyline + gameplay (kolejnosc przypadkowa) :nerd:

według Twojej receptury nie potrafię znaleźć ani jednego killera.

w każdej grze któryś z elementów kuleje choć odrobinę.

 

a co do debaty nad RE5... po co mam patrzyć na gamerankings.com. mam swoje zdanie. RE5 jest kalką RE4 i pomimo, że uwielbiałem RE4 tak RE5 znudziło mi się już po pierwszym przejściu. jedynie co-op ratuje ten tytuł. i tylko z tego powodu zagrałem w RE5 po raz drugi. zaraz po tym pozbyłem się tej gry.

nie uważam, żeby tworzenie kolejnego MP podobnego do poprzedników było do końca rozsądnym pomysłem. kopiowanie rozwiązań umiejscowionych wciąż w tym samym miejscu nie jest na dłuższą metę dobrym rozwiązaniem. po co mi MP3, który byłby tym samym co MP i MP2. przecież mogę zagrać w tamte tytuły.

jakkolwiek nie mogę przyklasnąć autorom miejsca, gdzie posłali Maxa, jestem na tak w przypadku zmiany konwencji, tj. zmiany miejsca i klimatu.

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

stary, łysy, napakowany bohater - jakież to ostatnio modne się stało

kij z tym że w niczym nie przypomina Maxa z NYC, no ale przecież zarzuca ketonal to musi być Max, pffffffff

 

Max Payne bez noir to nie Max, ciekawe czy rysowane wstawki też wywalą? w końcu jak ciąć to wszystko, metkę niech zostawią - w końcu na to się łapie frajerów

Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Mnie zawiedli GTA 3, GTA San Andreas, Bully i Manhuntem... W zasadzie jedyna ich gra, ktora mi podchodzi to GTA 4, ale to jest opus magnum, majstesztyk. Payne, tez zawiedzie, chyba ze akcja bedzie w Rio De Janejro!

Przeciez Manhunt byl kapitalny. No ale kwestia gustu.

 

To moze teraz zamiast schizowego popieprzania po smudze krwi maksio bedzie latal po plazy i muszelki zbieral.

 

Nie no, jak napisalem wczesniej - imo to nie jest Max Payne i tyle.

Odnośnik do komentarza

Nie czaję za bardzo czepiania się co poniektórych faktu umiejscowienia najnowszej odsłony w Brazyli i niby "słoneczno, sielankowego klimatu".

Wg mnie jest to strzał w dziesiatkę, gdyz chyba narzekajacy nie wiedzą że Brazylia jest jednym z naniebezpieczniejszych krajów świata a w Rio codzienne zgony w wyników postrzałów są takie same jak w strefie wojny Bagdadu i Kabulu, czyli o wiele więcej niż w nowym Jorku.

I Brazylia nie jest krajem składającym się z samych plaż( pije tutaj do niektórych postów), równie dobrze mozna by dać przykład pikników w Central Parku i napisać że Max Payne w NY był rodzinną wycieczką.

A nawet wracając do plaż, to na porzadku dziennym sa tam kradzieże , pobicia i handel prochami.

 

 

Odnośnik do komentarza

Ale żeś pojechał z tą Brazil. Co ma piernik do wiatraka? To że, jest tam niebezpiecznie to znaczy że, wszystko jest ok? Myślisz że, to o to się rozchodzi. Twoim tokiem myślenia kolejna część MP może dziać się w Polsce, też jest u nas niebezpiecznie. Jeżeli te fotki w jakiś sposób przypominają ci poprzednie MP http://www.gametrailers.com/video/debut-sl...x-payne-3/51887 . To ja nie mam więcej pytań, chyba nie grałeś w poprzedniki ;) . Dla mnie to wygląda jad druga część 50 Centa, w sumie to trzecia.

 

Swoją drogą to są nowe fotki http://www.gametrailers.com/video/debut-sl...x-payne-3/51887. .....................................................................

Edytowane przez Slupek88
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Nie czaję za bardzo czepiania się co poniektórych faktu umiejscowienia najnowszej odsłony w Brazyli i niby "słoneczno, sielankowego klimatu".

Wg mnie jest to strzał w dziesiatkę, gdyz chyba narzekajacy nie wiedzą że Brazylia jest jednym z naniebezpieczniejszych krajów świata a w Rio codzienne zgony w wyników postrzałów są takie same jak w strefie wojny Bagdadu i Kabulu, czyli o wiele więcej niż w nowym Jorku.

I Brazylia nie jest krajem składającym się z samych plaż( pije tutaj do niektórych postów), równie dobrze mozna by dać przykład pikników w Central Parku i napisać że Max Payne w NY był rodzinną wycieczką.

A nawet wracając do plaż, to na porzadku dziennym sa tam kradzieże , pobicia i handel prochami.

ale grales w MP ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...