Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijając, że fajnie byłoby zobaczyć w Rising starszą Sunny, liczę że zobaczymy w grze jakaś grywalną retrospekcję związaną z jej odbiciem z rak Patriotów, zakończoną emocjonującą cutsceną, która pokaże w wyniku czego Raiden zmienił się z chłopca, który mógłby reklamować odżywki do włosów, w "badass cyber-ninję". Do dzisiaj strasznie mnie wkurza, że nie wytłumaczyli do końca tego - jakby nie patrzeć- istotnego wątku w MGS4, poświęcając cenne miejsce na płycie, na pierdoły pokroju smażenia jajek i telenowelę Meryl & Johnny.

Edytowane przez Morikage
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

a dwoma innymi trzyma sie za cycki ;p

 

ciekawe czy taka masa rąk jest dla ozdoby i szpanu czy bedzie miala realne zastosowanie w walce

 

 

gośc po lewej wyglada jak wrotkarz z mgs2

a ten ciemny po prawej wyglada jak zły bliźniak ninja-raidena

 

ciekawe ile bedzie fabularnych nawiązań do /MGS i postaci z serii, pewnie niewiele tak naprawde

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

calkiem spoko, ten cyborg z rozszczepianym ramieniem bardzo jazzy.

Kto wie czy ta laska specjalnie nie nawiazuje do screaming mantis, zbyt podobny chwyt z tymi rekoma.

Ja tam licze na fajny spin-off.

Edytowane przez _Milan_
Odnośnik do komentarza

hmm od kiedy pokazali ze firma sie zmienila i robią z tego sieczke moje zainteresowanie drastycznie spadło (i potem jezcze bardziej jak pokazywali drętwe demko tutorialu na targach)

ale ten trailer ożywił moją ciekawosc, jest bardziej mgsowy, długi, pokazuje rozne postaci itp. poprzednie trailery to byly tylko urywki sieczki. tutaj też to jest ale przeplatane czyms innym i robi fajne wrażenie, a i sporo akcji jest widowiskowych

 

przy tak specyficznej mieszance i tak poczekam na recenzje fulla, ale znowugra weszla na liste oczekiwanych

Odnośnik do komentarza

kurde coś mnie mocno zabolało..

na trailerze wszystko bylo dynamiczne i widowiskowe

ale na gameplayu .... raiden cały czas stoi na baczność i wywija mieczem przed sobą! co to jest? ma niby jakiś wślizg i unik ale sami widzieliscie ze praktycznie kazda walka to było - podbiegam, staje i macham mieczem a wróg ma skurcze O_o

przeciez we wszystkich grach tego typu postacie biegają, robią uniki, skaczą, robią ataki z rozbiegu, doskoku, kontry, mają różne rodzaje ciosów na różne sytuacje itp.. (jakies batmany, GOWy, ninja gaideny, no i praktycznie wszedzie gdzie jest walka w zwarciu)

a tutaj gość stoi i macha mieczem przed sobą, naprawde mnie to zdziwiło. pewnie będą jeszcze inne zagrywki, ale to co widac na gameplayu nie wyglądało jak dynamiczny slasher tylko jak stojąco-machający slasher

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...