Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze to nie spodziewałem się gra będzie aż tak dobra. Grafika jest ostra, animacja płynna tyle, że tekstury nie powalają i jest trochę kanciasto. Muzyka świetnie współgra z obrazem. Nie wymiatam w slasherach, bossa dopiero za drugim razem rozwaliłem. Jest na co czekać.

 

Wiesz cos za cos, na tych starych pierdzielach ciezko jest wyciagnac taki styl graficzny i stale 60 fps, cos kosztem czegos niestety.

Odnośnik do komentarza

A mnie jakoś nie powaliło na kolana, żaden ze mnie znawca slasher'ów, aczkolwiek wydaje mi się, że kamera chodzi tragicznie przez co walki są chaotyczne i łatwo zgubić cel, Blade Mode daje trochę funu i być może po opanowaniu tego jest go jeszcze więcej ale mnie czasem irytował. Ktoś napisał wyżej, że animacja jest płynna, no właśnie wydaje mi się, że do płynnej animacji to w pewnych momentach sporo brakuje. Chociaż przyznaję, że ciachanie różnych elementów daję frajdę, a jeśli chodzi o system parrowania to nie wydaje mi się on aż tak nie wygodny jak niektórzy pisali. No ale poczekam na premierę, zakupię i łyknę w całości bo to Metal. A jako "fanboy" niezwykłą radość sprawiają mi pojawiające się wykrzykniki czy innego rodzaju metalowe popierdółkowate motywy.

BB

Edytowane przez Browareska
Odnośnik do komentarza

Ja już demo skonczyłem z 20 razy i nie mam już wątpliwości, że gra jest genialna. Szkoda że słabo wytłumaczyli system bo teraz wielu moronow powie "ale guwno" i nie da drugiej szansy. Demo trza skończyć kilka razy by dobrze je ocenić.

 

Ofkoz są błędy, bugi i glitche. I kamera jest średnia, mogliby ją oddalić. W Bayo była perfect.

 

Tak czy inaczej, mega demo. AND DAT MUSIC. Potrzebuję więcej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...