Skocz do zawartości

Metal Gear Rising: Revengeance


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest ok ale szalu nie ma tak jak w Bayo walka w powietrzu jest bo jest ale bez sensu i (pipi)owa Blade Mode fajne i cieszy

Z fabuly oczywiscie beka ale to nie najmniejszy problem :D Najwieksza bolaczka dla mnie jest to ze ta gra ma chyba tylko 5 kolorow i 10 odcieni szarosci ide zabic ostatniego bossa bo Sam byl tak zalosny ze grac mi sie odechcialo :D

Odnośnik do komentarza

Gra jest ok ale szalu nie ma tak jak w Bayo walka w powietrzu jest bo jest ale bez sensu i (pipi)owa Blade Mode fajne i cieszy

Z fabuly oczywiscie beka ale to nie najmniejszy problem :D Najwieksza bolaczka dla mnie jest to ze ta gra ma chyba tylko 5 kolorow i 10 odcieni szarosci ide zabic ostatniego bossa bo Sam byl tak zalosny ze grac mi sie odechcialo :D

 

 

Dzizas, jak unikałeś spoili to ci Final Boss ROZ-Pi-Pi-LI PSYCHIKĘ :D 

Odnośnik do komentarza

Spoilerow uniknąłem ale fabula w tej grze jest tak zawiła ze nie trudno jest się domyśleć ze Bossem będzie

Senator

 

 

I wtf z dodatkowymi broniami nie można się pomiędzy nimi jakoś normalnie przełączać plynnie bez wlazenia do menu :/ wiec użyteczny jest tylko Poleram ...

Odnośnik do komentarza

No da sie jeszcze jedna która jest świetna do counterow

 

Ok gra zaliczona ostatni Boss to żart najtrudniejsza rzeczą w grze jest grania z ta po(pipi)iona kamera która skacze gorzej niż w Ninja Gaiden na pewno nie będe robił misji na Rev i All S bo by mnie krew zalała jak by mnie trafiali znikąd 7/10 zaliczę sobie teraz VR Missions

 

DmC jaka gra ogólnie lepszy

Odnośnik do komentarza

Cóż, dzisiaj skończyłem na hardzie i jestem naprawdę pod wrażeniem. Według mnie gra zasługuje na mocne 9/10. Minus jedynie za kamerę. Odnośnie długości gry - mnie na wspomnianym hardzie przejście jej zajęło około 10 godzin szukając różnych "znajdziek", a i tak wszystkiego jeszcze nie odkryłem. Podsumowanie pokazało na koniec 8 godzin, gdzie dokładnie obliczyłem ile zajęło mi przejście gry wraz z oglądaniem cutscenek i rozmowami przez codec. Mam więc dowód, że większość tych lamentów na temat długości gry jest z dupy wzięta, albo uskuteczniana przez ludzi, którzy olewali różne secretsy i grali na easy.

Odnośnik do komentarza

Ja po przejściu na normalu miałem 4 i pół godziny na liczniku, a wcale nie biegłem na pałe i ginąłem od czasu do czasu... Ogólnie gra jest króciutka, nie ma się co czarować, dlatego polecam od razu zacząć na hardzie, żeby wydłużyc czas gry. Ja myślałem, że jestem dopiero gdzieś lekko za połową, a tu się okazuje, że final boss. Walka z Samem była totalnie nieklimatyczna i spartolona. W ogóle wydaje mi się jakby gra była albo ucięta, albo kończona w pośpiechu.

Na minus ogólnie:
-monotonia kolorów i miejscówek
-kamera, która odpierd.ala czasami niezłe maniany sama się obracając jak jej sie podoba ._.
-dodatkowe bronie, których jest mało i generalnie wydawały mi się bardzo mało przydatne (oprócz polearma)
-niezbyt duża ilość ciosów, brakowało mi jakiegoś (pipi)a biegania po ścianach, odbijania się od nich, konkretnej walki w powietrzu i innych fajnych bajerów
-długość gry

Cała reszta miodzik -ost, system walki, elementy skradankowe (dobrze że pamiętają o swoich korzeniach nawet kiedy jasno i wyraźnie robią slashera i dodają taki smaczek) itd
Ogólnie bardzo przyjemna gierka, ale jest mnóstwo miejsca na poprawę - 8/10. Liczę na next genowy sequel.

PS. jako że czytam One Piece to miałem niezłą beke z ostatniego bossa. Ciągle sobie wmawiałem, że używa haki XD

EDIT
aha, i głos raidena jest extremalnie chu.jowy. W tych momentach jak próbuje brzmieć jak rządny krwi zabijaka brzmi tak komicznie, że strzelałem facepalmami z zażenowania. To było bardziej wymuszone nić nasze polskie dubbingi

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

Mnie się w ogóle wydaje że gra jest pocięta. Zobaczymy co tam w DLC zaoferują, jak będą nowe normalne misje fabularne(nie żądne vr czy areny), dodatkowe bronie i dodatkowe ciosy, to bede widział, że mam rację :D

Walka z Samem na pociagu tez pocięta, bo nie przypominam sobie aby w grze Raiden robił to całe bieganie po ścianie dookoła.

Edytowane przez Dahaka
Odnośnik do komentarza

EDIT

aha, i głos raidena jest extremalnie chu.jowy. W tych momentach jak próbuje brzmieć jak rządny krwi zabijaka brzmi tak komicznie, że strzelałem facepalmami z zażenowania. To było bardziej wymuszone nić nasze polskie dubbingi

 

Raiden ma ten sam głos co w MGS2 & 4 i jakoś osobiście nie wyobrażam sobie nikogo innego w tej roli. Chociaż fakt, że Quinton przesadził z tym charczeniem.

Edytowane przez Rin
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...