Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Banny fajnie, ale pinrolling nie pasuje do tych spodni imo, bo nogawki wygladaja troche jak wyjete z innej bajki :D

 

e9ivkp.jpg

 

Dzis przed wyjsciem do szkoly, spodzien znaleziony w szafie, w sumie dawno go nie mialem na sobie, ale stwierdzilem, ze calkiem niezle lezy ;]

 

@Banny - aha, kupilem na jakiejs promocji za 4 dyszki, nie moglem jej nie wziac ;]

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
przepraszam ze sie wtrace..ale czy to teraz jest jakos w modzie miec taki rodzaj butow i wsadzone w nie spodnie(ogolnie wystajace jezyki)? nie wiem jak na forum - widzialem kilka fot..ale a cale mlode gliwice tak smigaja.... ;)

 

Zwolaj ich z dziesieciu, mow, ze jestes zurnalista i foty robisz do magazynu o modzie, strzel foto i wrzucaj tutaj z napisem "FAIL"! :idea:

 

Nigdy nie lubilem wyciagnietego jezyka w butach z pod spodni, zawsze chowam, a ze spodnie w wiekszosci mam dlugie i szersze to problemu nie ma.

Odnośnik do komentarza

Zawsze lubilem wyciagniety jezyk w butach, po co mialbym kupowac wysokie buciwo, gdybym nie wyjmowal jezyka? "NO BEZ SENSU".

 

Imo to po prostu lepiej wyglada, zalezy jeszcze do jakich spodni, ale te akurat slabo sie ukladaja przy schowanym jezyku (pare stron temu dawalem fotke w tych samych butach, ale mialem inne spodnie i tam juz jezyk byl schowany, bo z wyjetym zle sie ukladaly) ;]

Edytowane przez Sztajniec
Odnośnik do komentarza
Drogi Loco Chocko. Ktoś kto ubiera się tak jak Ty powinien zaprzestać krytyk wszelakich.

 

Kolego Lukaszu - powstaje pytanie, jak ubiera sie user Loko czoko.

 

 

Strone wcześniej są jego fity :)

 

lepiej nie ogladac, zal mi bylo go komentowac :) i jak wiekszosc wzialem to za prowo i dlatego nie skomentowalem :) ale fakt...czoko loko lepiej nie krytykuj prosimy

Odnośnik do komentarza

Nie potrzebnie sie uzalasz.Trza bylo po mnie pojechac.Wiem ze stac Cie na to.Swiat by mi sie nie zawalil zapewniam a i ja tez sie calemu swiatu podobac nie musze.

Pozwole sobie jednak zachowac swoje zdanie i Wasze prosby ida raczej no krotko mowiac w proznie.Moja opinia nie byla zreszta personalna szczypawka w kierunku kolegi Sztajniec ,ktorego nie od dzis znam i nie sadze by sie poczul urazony.Nie byla tez atakiem na pana Banny ,ktory to sam jest prekursorem mody na tym forum a o jego mocy przebicia niech swiadczy fakt ze nawet sciany chca byc w kolorze jego ubran.To po prostu jednak nie jest cos co mi sie podoba i tyle.

Co mnie cieszy to fakt jak ladnie sobie tu zyjecie w takiej swoistej symbiozie.Pogratulowac.

Swoja droga jeszcze kilka Waszych postow i bede chyba wierszem pisal hmm.

Odnośnik do komentarza
Zimowo:

1a7bd9d73f01d04cm.jpg

 

Czapa&bluza&buty+plecak najki ,spodnie sztruks reporter + "łancuszek" po znajomym wilczurze + west ice na chwile przyjemnosci

 

Letnio:

bcd283312de51a72m.jpg

Czapeczka&buty&opaska na ręke najki ,koszula Diverse,kamizelka Everlast ,spodnie Bershka + znajomy łancuszek :)

 

Ogolnie bez czapki sie nie poruszam.Takie zboczenie.

hahaha, dopiero teraz obczaiłem ^^

 

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol

To jest ogolnie jakiś warty przestrzegania standard że zdjecia z fitami trzeba wrzucać z uciętą głową? To troche bez sensu, w koncu ciuchy powinny pasować do mordy.

 

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...