Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

x662koop.jpg

 

hm

jj

jj

levi's

adidas

 

 

ost:

 

ADAM PORT - CHEMISTRY.MP3

 

 

Dobre! Bardzo fajnie. Sam niedlugo chce kupic siwe dzinsy, ale narazie przymierzam sie do kupna ocieplacza (szal-tuba)

 

 

Krytyka Foreboda nie masz co sie przejmowac. Ktos kto ubiera przykuse koszulki uwypuklajacego jego kaldun nie moze miec gustu.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

x662koop.jpg

 

hm

jj

jj

levi's

adidas

 

 

ost:

 

ADAM PORT - CHEMISTRY.MP3

 

 

Dobre! Bardzo fajnie. Sam niedlugo chce kupic siwe dzinsy, ale narazie przymierzam sie do kupna ocieplacza (szal-tuba)

 

 

Krytyka Foreboda nie masz co sie przejmowac. Ktos kto ubiera przykuse koszulki uwypuklajacego jego kaldun nie moze miec gustu.

Oj skończcie już po nim jezdzić. Banny zrozumiał swoj błąd.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam, ze jak ktos chce wygladac jak margines spoleczny, to nie musi ubierac sie w h&m czy levisie, mozna taniej (banny).

 

 

I widze ze user lukasz probuje sie jeszcze delikatnie odgryzac, aby powrocic z twarza na forum konsolomaniakow, niestety nadal jest daremny, na tyle, ze nawet nie chce mi sie odpisywac.

czyli H&M i levi's to sklepy dla marginesu? Dobrze wiedzieć. A jednak odpisujesz na jego post mimo, że Ci się nie chce :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Banny kur.wa jesteś moim bogiem. Od dawna szukam tego tiszertu "Zombie śmieciarz". Kupejem jom.

 

A fit spox nie przejmuj sie opiniami internetowych hejtersów. Pasuje dla artysty sprzedającego swoje obrazy na allegro czy gdzieśtam na rynku czy coś. Sam mam szare dzinsy. Dostajesz +.

 

Tylko skończ z czerwonymi koszulami bo to od razu złe wspomnienia z przyszłości przywołuje.

Edytowane przez Walter_Cronkite
Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam, ze jak ktos chce wygladac jak margines spoleczny, to nie musi ubierac sie w h&m czy levisie, mozna taniej (banny).

 

 

I widze ze user lukasz probuje sie jeszcze delikatnie odgryzac, aby powrocic z twarza na forum konsolomaniakow, niestety nadal jest daremny, na tyle, ze nawet nie chce mi sie odpisywac.

 

Wiadomo, ja jestem spiety, bo odpisuje na kazdy post na moj temat i tlumacze sie innym gdzie mieszkam, co robie i z kim chodze.

 

Forebode, jesli uwazasz, ze moj post byl daremny to spojrz na to zdjecie:

 

photo217ft5.jpg

 

I powiedz gdzie sklamalem? Czy ta przykusa koszulka nie uwypukla twoich niedoskonalosci fizycznych? Odpowiedziec sobie mozesz sam w duchu, bo chyba wszyscy znaja odpowiedz. Ja mowie tylko i wylacznie o faktach, nie odnosze sie do twojej inteligencji czy urody.

Odnośnik do komentarza

Ja tylko dodam, ze jak ktos chce wygladac jak margines spoleczny, to nie musi ubierac sie w h&m czy levisie, mozna taniej (banny).

 

 

I widze ze user lukasz probuje sie jeszcze delikatnie odgryzac, aby powrocic z twarza na forum konsolomaniakow, niestety nadal jest daremny, na tyle, ze nawet nie chce mi sie odpisywac.

 

Wiadomo, ja jestem spiety, bo odpisuje na kazdy post na moj temat i tlumacze sie innym gdzie mieszkam, co robie i z kim chodze.

 

Forebode, jesli uwazasz, ze moj post byl daremny to spojrz na to zdjecie:

 

photo217ft5.jpg

 

I powiedz gdzie sklamalem? Czy ta przykusa koszulka nie uwypukla twoich niedoskonalosci fizycznych? Odpowiedziec sobie mozesz sam w duchu, bo chyba wszyscy znaja odpowiedz. Ja mowie tylko i wylacznie o faktach, nie odnosze sie do twojej inteligencji czy urody.

 

 

Oponka gracza - HC gamer!

Leci +1 rep'a!

Odnośnik do komentarza

Przykro mi, ze nie podobam sie fizycznie lukaszowi.

 

Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem na elementarnym poziomie. Moze w swoim banku w USA odzwyczailes sie od polskiego.

 

Forebode, wyraznie napisalem, ze nie oceniam twojej urody, bo ta jest subiektywna (jak pokazuje nawet te zdjecie jednak kogos znalazles) tylko stwierdzam fakt, ze masz obcisla koszulke, ktora uwypukla niedoskonalosci twojej figury. Skoro wiec sam nie umiesz sie ubrac czemu masz doradzac bannemu?

Odnośnik do komentarza

tyle że galerianka banny zapewne odpier.dalał półgodzinne ceregiele przed lustrem żeby wyglądać "fajnie" i pokazać kolegom z forum jaki jest modny. do tego debilna, pozowana fotka jak do naszej klasy i zaje.bany pomysł z soundtrackiem. A Forebode po prostu wskoczył w szorty i tshirt, tak jak to robi zdecydowana większość normalnych facetów w okresie letnim. czaisz różnicę? więc jednak Fore może doradzać, bo to że wyciągnąłeś jedno zdjęcie (swoją drogą nadawałbyś się na aparatczyka PiSiorów) nie znaczy że ubiera się cały czas. i Ty chyba obcisłych koszulek nie widziałeś...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...