Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

koledzy wyżej podsumowali posta maćka . maciek zapomniałeś jak po rozim jechałeś z powodu jego tuszy ? każdym swoim postem udowadniasz jakim jesteś "ciulem życiowym" . Wyszczekany słabiak w internecie, na forumie , w grupie , sobie po synku zaczął jechać . Stosowny temat pokazał że pipka jesteś . Na twój plus sprawa z rozim ucicha , więc po mału chcesz się odnaleźć na forumie , zdobyć jakąś abrobate . Ale nawet na forumie jesteś nikim IMO . W życiu(tym poza pokojem z netem i kompem maciek) takich nie lubię , jesteście słabiaki , sukcesy osiągacie na plecach innych .

Edytowane przez Usagi
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

koledzy wyżej podsumowali posta maćka . maciek zapomniałeś jak po rozim jechałeś z powodu jego tuszy ? każdym swoim postem udowadniasz jakim jesteś "ciulem życiowym" . Wyszczekany słabiak w internecie, na forumie , w grupie , sobie po synku zaczął jechać . Stosowny temat pokazał że pipka jesteś . Na twój plus sprawa z rozim ucicha , więc po mału chcesz się odnaleźć na forumie , zdobyć jakąś abrobate . Ale nawet na forumie jesteś nikim IMO . W życiu(tym poza pokojem z netem i kompem maciek) takich nie lubię , jesteście słabiaki , sukcesy osiągacie na plecach innych .

Jego tusza to fakt, a ocenianie kogoś seksualności po trampkach, spodniach i koszulce zakrawa o absurd.

Nie wiem po jaką cholery ty się tak produkujesz w każdym poście skierowanym do mnie, próbujesz za wszelką cenę upchnąc jak najwięcej tekstów zasłyszanych na ostatniej libacji, ale są one strasznie monotematyczne, wyimaginowane i zwyczajnie suche. Chcesz wody?

Możesz sobie (pipi)c w każdym temacie ile ci modki pozwolą o tym osiąganiu sukcesów na plecach innych (o co ci tak wlasciwie chodzi to ja ku.rwa nie wiem).

Swoją drogą lepiej odnosic sukcesy na plecach innych, niż się im na te plecy po pijaku pakowac

bildexz.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...