Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lukasz

True. Z Levisami nigdy nie miałem problemów. Znacznie lepsze materiały mają. Mogły wyjść z mody , ale nigdy k.uźwa nie miały dziury w kroku.

 

 

Ja ostatnio mam fazę na spodnie z materiału. Kosztują takie np. w H&M koło 120zł czyli dużo taniej od dżinsów a wyglądaja naprawdę fajnie. Oczywiście wymagana jest do tego odpowiednia reszta czyli np. swetry , bo już bluza z kapturem nie pasuje , ale ogólnie jestem zadowolony :dance: Wkleje przy okazji zdjęcie jak to to wygląda.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Myslalem, ze supersklep ma same ciuchy dla ziomali, a jednak udalo mi sie cos znalezc dla siebie.

 

http://supersklep.pl/produkty/43/Sweter_Co...ie__grey/49368/

 

I pytanie, nosil ktos cos coalition? Sciagacze sie nie rozciagaja zbyt szybko? Nie jest to workowate?

 

Dokładam się do pytania jak z tymi ściągaczami bo rzeczywiście ten sweterek jest fpytke

 

Odnośnik do komentarza
Wranglery to najch.ujowsze dżinsy jakie kiedykolwiek miałem. W dwóch parach spodni tej firmy w kroku powstała dziura a dodam , że były to jedyne takie przypadki w moim życiu. Ani w jakiś maverickach kiedyś za 80zł ani w lacoste ani w h&m ani w niczym nie spotkałem się z czymś takim. Jednakowoż cieszę się twoim szczęściem ;]

 

wranglery to chyba JEDYNE spodnie (a praktycznie tylko w jeansach chodze), ktore mi przez dluzszy okres czasu nie pekly w okolicach jajec.

wiec Tori, jak bedziesz mogl zalatwic jakis fajny model to dawaj cynk; ).

Odnośnik do komentarza

ja swojego czasu, aaaa nawet teraz mam problem z kupnem spodni ze wzgledu na swoje nieproporcjonalne wymiary ponizej pasa, no jaja wielkie to sie spodnie lubia przecierac :P no ale np mam 79cm w pasie, udo ok 64cm i lydke 43cm, we wiekszosc spodni nie mieszcze sie w udach, zazwyczaj nsoze 32/32 takie mam 2 pary diversow i big stary 33/32 troche w pasie paskiem musze chwycic i jest spoko, chcialbym miec mniejsze nogi na takie warnglery czy lee na przyklad :(

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

Co do levisów, miałem dwie pary idealne dla mnie. Po roku przedziurawiły mi się na jajkach. A podkreślam, że nie chodziłem jak gimbus w jednych spodniach non stop do zaje.ania. Zawsze mam kilka par i przeplatam, tak samo jak z butami. Także Levisy, choć je uwielbiałem dały du.py.

Odnośnik do komentarza
Myslalem, ze supersklep ma same ciuchy dla ziomali, a jednak udalo mi sie cos znalezc dla siebie.

 

http://supersklep.pl/produkty/43/Sweter_Co...ie__grey/49368/

 

I pytanie, nosil ktos cos coalition? Sciagacze sie nie rozciagaja zbyt szybko? Nie jest to workowate?

Kurna, toś mi dał teraz Cegla... no nic, trza będzie to zamówić ;)

 

Zamawiam też sobie t-shirt fairtexsa, nie jest on kozacki, ale dla mnie to zajawka mieć szmatę tej firmy :)

 

211.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Jak wy w tych jeansach chodzicie że się wam na jajkach przecierają? Nigdy nei miałem takiego problemu pomimo że chodzę w tańszych spodniach niż levi's/wrangler O_o

 

 

To jest mój odwieczny problem w każdych spodniach np. b3 lub malita zawsze mi się przecierały. Wranglery mam jedne <biedak> i te są wporząsiu.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...