Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

O tak jestem ci'pą bo znam jakie firmy robią przyzwoite ciuchy, a nie siedze w flaneli z lumpa i brudnych, wytartych dżisach z pomocy dla powodzian. Stary weź się ograrnij i nie rób się na jakiegoś maczo-jaskiniowca co to zęby myje i płucze jackiem danielsem.

 

nie znasz, więc (pipi)j, dosłownie bo widzę, że napinka u Ciebie i żyłka już dawno minęły się z powołaniem. Wrzuć na luz i nie bierz wszystkiego do serduszka drogie dziecko. (pipi)a - znajdź mi kogoś kto siedzi w takim ficie jaki podałeś.. :f

 

Btw. Danielsa nie piję bo siki nie dla mnie.

 

Przegiales kobik, musze ci sprzedac "bjacz slapa" w lewa pyze bo bluznisz. :idea:

 

 

Odnośnik do komentarza

Hdx- buty udane. Koszulka mniej.

Bartezoo- troche tandetnie ta koszulka wygląda ale mogło być gorzej

Banny- też jutro się wybiorę do HMu. Sweter dobry, ale to już było. Z kolorami troche projektant poszalał. Nic szczególnego. Spodenki dobre choć pedalskie, ale za bardzo się rzucają w oczy. Koszulka o stonowanych kolorach powinna pomóc.

Chev- wyjdź na ulicę i kontynuuj przewracanie śmietników.

Odnośnik do komentarza

o tak mi sie przypomnialo co do Iron Fistow

 

mens_carousel_hoody_16211227187194.jpg

 

 

61044_1.jpg

 

 

60712_2.jpg

 

 

 

Zasadniczo musze se kupic jakas elo mlodziencza koszulke na lato (tzn tak mnie sie zachcialo), jeszcze moze cos z thisrts from hell beczkowowego c'nie http://www.tshirthell.com/shirts/products/a302/a302_bm.gif albo http://www.tshirthell.com/shirts/products/a1172/a1172_bm.gif na ten przyklad

 

 

albo z something sacred

 

something_sacred_muerte.gif

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Ale to nie jest tak,że alternatywą dla skejtowskich ciuchów ma być strój clowna chyba?

Można tez się normalnie ubierać.Serio.

 

Mnie naprawdę nie interesują twoje skejtowskie przemyślenia. Zachowaj je dla ziomów spod trzepaka.

Aleś doje.bał xD

Do skejta to mi sporo brakuje,nie nawidzę tych wszystkich trampek,cichobiegów,etnisów i innego skejtowego tałatajstwa.Większość z rzeczy pokazywanych w tym dziale powoduje u mnie wybuch śmiechu.

Ale to nie znaczy,że wychodzę na miasto jak półdebil w spodniach z ćwiekami w których chodziła moja siostra w latach 90-tych.

Serek może być,ale takiego pstrokatego w paski to bym raczej nie kupił.

 

Ale kupujesz w supersklepie więc nie masz gustu.

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Własnie nabyłem z tej kolekcji Matthew Williamsona dla H&M. O 10 wielka kolejka i szał w środku :) Żałuję, że nie kupiłem jeszcze takiej chusty, której chyba nie było na zdjęciach.

 

matthew-williamson-hm-product-shots-16.jpg

 

matthew-williamson-hm-product-shots-7.jpg

jakbym chciał być robiony w kakao to bym właśnie takie rzeczy kupił, spodnie naprawdę porażkowe bardzo.

 

Ja wiem, że wszyscy od góry do dołu pojechali po twoim fitcie,ale to nei oznacza, że musisz innym teraz dokuczać. ;-(

Odnośnik do komentarza
Ale to nie jest tak,że alternatywą dla skejtowskich ciuchów ma być strój clowna chyba?

Można tez się normalnie ubierać.Serio.

 

Mnie naprawdę nie interesują twoje skejtowskie przemyślenia. Zachowaj je dla ziomów spod trzepaka.

Aleś doje.bał xD

Do skejta to mi sporo brakuje,nie nawidzę tych wszystkich trampek,cichobiegów,etnisów i innego skejtowego tałatajstwa.Większość z rzeczy pokazywanych w tym dziale powoduje u mnie wybuch śmiechu.

Ale to nie znaczy,że wychodzę na miasto jak półdebil w spodniach z ćwiekami w których chodziła moja siostra w latach 90-tych.

Serek może być,ale takiego pstrokatego w paski to bym raczej nie kupił.

 

Ale kupujesz w supersklepie więc nie masz gustu.

Kupując te zielone gay gacie,to Ty udowadniasz,że nie masz gustu.Sorry,ale ku.rwa poważny człek się w takie szmaciska nie ubierze.Ja nie wiem gdzie co niektórzy mieszkają i pracują,lub ile mają lat,ale kurde,jakbym założył na siebie takie coś to raz,że wyglądałbym jakbym zatrzymał się w epoce lat 90-tych,a dwa że ludzie z którymi się widuje na co dzień wyśmiali by mnie jak psa.

Bądźmy poważni - w takim stroju tylko w cyrku możesz się czuć jak u siebie w domu.Ale ok,każdy ma prawo ubierać się jak chce,a to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza

Większość z Was serio najlepiej jakby w ogóle z domu nie wychodziła... "Co powiedzą ludzie" no kur.wa niech sobie mówią? To, że ktoś się tak ubiera to wyłącznie kwestia jego gustu i chyba potwierdzenie tego, że ma choć trochę stylu w przeciwieństwie do większości społeczeństwa, które albo chodzi w dresach albo w wycieranych dżinsach i koszuli polo. Trochę pomyślunku bo niektórzy pier.dolą głupoty co niemiara. Zielone spodnie nie będą przypałowe jeżeli ładnie się dobierze górę i buty. Sam bym chętnie nabył podobne, ale za niższą cenę.

Odnośnik do komentarza

No nie wiem kur.wa gdzie Ty pracujesz,ale dla niektórych ludzi na pewnych stanowiskach wymaga się choć minimum powagi w dobraniu ubioru.

Jak pracujesz w biedronce czy w polu,to możesz mieć w du.pie jak Cie ludzie oceniają.Ja muszę dobrze wyglądać,nie dla innych,ale dla siebie,żebym nie czuł się jak klaun.

P.S Styl?KUR.WA człowieku,zajrzyj do ciuchowych rodzynów - oni tez mają styl?Jeśli tak,to ja już wolę zostać bezguściem,niż na siłę się "stylizować".

Dla mnie EOT,bo szkoda klawiaturę męczyć.

Odnośnik do komentarza

Ja bym tych zielonych nie nabył nigdy. Z krótkich to kupię chyba takie rybaczkowe białe, co ostatnio w rezerwd widziałem. Dużo dziwactw teraz jest na rynku, w związku z czym nie mam zielonego pojęcia jakie krótkie gatki w te wakacje nabędę.

 

Do tych szorto-rybaczek z rezerwd od razu wyimaginowałem se gay fita- okulary przeciwsłoneczne (białe z szerokimi zausznikami), żółta polówka, białe szorty/rybaczki (serio nie wiem co to jest) jakiś wypas zegarek na bransoletce i moje słomkowe japonki ^^

 

PS. Lukasz sie robi na Gracjana a Wy go kurwa bronicie, bo ma senior membera i boicie się, że zbuntuje przeciwko Wam wszystkich konsolomaniaków i nie będziecie mieć już w ogóle kolegów :/

Edytowane przez Tori
Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
Ale to nie jest tak,że alternatywą dla skejtowskich ciuchów ma być strój clowna chyba?

Można tez się normalnie ubierać.Serio.

 

Mnie naprawdę nie interesują twoje skejtowskie przemyślenia. Zachowaj je dla ziomów spod trzepaka.

Aleś doje.bał xD

Do skejta to mi sporo brakuje,nie nawidzę tych wszystkich trampek,cichobiegów,etnisów i innego skejtowego tałatajstwa.Większość z rzeczy pokazywanych w tym dziale powoduje u mnie wybuch śmiechu.

Ale to nie znaczy,że wychodzę na miasto jak półdebil w spodniach z ćwiekami w których chodziła moja siostra w latach 90-tych.

Serek może być,ale takiego pstrokatego w paski to bym raczej nie kupił.

 

Ale kupujesz w supersklepie więc nie masz gustu.

Kupując te zielone gay gacie,to Ty udowadniasz,że nie masz gustu.Sorry,ale ku.rwa poważny człek się w takie szmaciska nie ubierze.Ja nie wiem gdzie co niektórzy mieszkają i pracują,lub ile mają lat,ale kurde,jakbym założył na siebie takie coś to raz,że wyglądałbym jakbym zatrzymał się w epoce lat 90-tych,a dwa że ludzie z którymi się widuje na co dzień wyśmiali by mnie jak psa.

Bądźmy poważni - w takim stroju tylko w cyrku możesz się czuć jak u siebie w domu.Ale ok,każdy ma prawo ubierać się jak chce,a to tylko moje zdanie.

 

Wiemy natomiast, że Ty mieszkasz w powiecie zgierskim. Tam do "poważnych człeków" być może jeszcze nie dotarła moda czy trendy światowe, bądźmy powazni. Tylko już się nie spinaj.

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Bartek, brzydka koszulka, usuwam CIę ze znajomków na nk.

Nie mam nk :franc:

 

Kobik vel Chev weź i kto tu się spina misiak.

Tori nie bronie Łukasza ponieważ jak była kolekcja HM CDG to zjechalem to równo, że wywołałem mega napinke z retardem. Swetra bym nie ubrał, bo po prostu mi się nie podoba, spodenki mi się podobają, ale wolałbym znaleźć takie w lumpie i pociąć czy coś. Nie za taką cene.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

on tez ma swój styl i na pewno nie przejmuje się tym co mówią o nim inni ale kurcze no bez przesady, wyglądać jak ostatni szmaciarz tylko po to żeby się wyróżnić, mogę się wysmarować kupą i tez będę ekstrawagancki i niepowtarzalny.

080-barcelona-09-gori-de-palma.jpg

 

tak samo ten, teleportował się prosto z najnowszej części star treka i można powiedzieć ze ma swój ekstrawagancki styl i wogole ale bez przesady.

paris-fwaw2009-jean-paul-paula.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Gość lukasz
on tez ma swój styl i na pewno nie przejmuje się tym co mówią o nim inni ale kurcze no bez przesady, wyglądać jak ostatni szmaciarz tylko po to żeby się wyróżnić, mogę się wysmarować kupą i tez będę ekstrawagancki i niepowtarzalny.

080-barcelona-09-gori-de-palma.jpg

 

tak samo ten, teleportował się prosto z najnowszej części star treka i można powiedzieć ze ma swój ekstrawagancki styl i wogole ale bez przesady.

paris-fwaw2009-jean-paul-paula.jpg

 

fita.jpg

Odnośnik do komentarza
Ale to nie jest tak,że alternatywą dla skejtowskich ciuchów ma być strój clowna chyba?

Można tez się normalnie ubierać.Serio.

 

Mnie naprawdę nie interesują twoje skejtowskie przemyślenia. Zachowaj je dla ziomów spod trzepaka.

Aleś doje.bał xD

Do skejta to mi sporo brakuje,nie nawidzę tych wszystkich trampek,cichobiegów,etnisów i innego skejtowego tałatajstwa.Większość z rzeczy pokazywanych w tym dziale powoduje u mnie wybuch śmiechu.

Ale to nie znaczy,że wychodzę na miasto jak półdebil w spodniach z ćwiekami w których chodziła moja siostra w latach 90-tych.

Serek może być,ale takiego pstrokatego w paski to bym raczej nie kupił.

 

Ale kupujesz w supersklepie więc nie masz gustu.

Kupując te zielone gay gacie,to Ty udowadniasz,że nie masz gustu.Sorry,ale ku.rwa poważny człek się w takie szmaciska nie ubierze.Ja nie wiem gdzie co niektórzy mieszkają i pracują,lub ile mają lat,ale kurde,jakbym założył na siebie takie coś to raz,że wyglądałbym jakbym zatrzymał się w epoce lat 90-tych,a dwa że ludzie z którymi się widuje na co dzień wyśmiali by mnie jak psa.

Bądźmy poważni - w takim stroju tylko w cyrku możesz się czuć jak u siebie w domu.Ale ok,każdy ma prawo ubierać się jak chce,a to tylko moje zdanie.

 

Wiemy natomiast, że Ty mieszkasz w powiecie zgierskim. Tam do "poważnych człeków" być może jeszcze nie dotarła moda czy trendy światowe, bądźmy powazni. Tylko już się nie spinaj.

Jeśli te zielone gacie to światowe trendy,to mam nadzieję,że do nas ta moda nigdy nie dotrze.

Odnośnik do komentarza

no wybacz ale ja nie ma za krótkich spodni z skarpetkami na wierzchu okularów z "star treka" i kurtki z "imperium atakuje" wyglądam jak przeciętny student, bez szalu, wiec twoje porównanie mnie do tych ciot jest trochę nie w kredens.

 

ale to twoje zielone spodnie i twój klaunowy sweterek, ja w tym nie będę chodzić wiec nie mój problem.

 

pozdrawiam i gratuluje zakupu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...