Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Gość lukasz

Ziom, ale odpuść już. To, że twój z brudnymi halówkami w ramach casual fitu, zjechali wszyscy od góry do dołu to jeszcze nie znaczy, że jak kogoś skrytykujesz to będziesz Tomaszem Jacykówem tego forum. Ja rozumiem krytykę, nie wszystko musi się każdemu podobać, ale akurat Ty ubierasz się po prostu źle i do bólu przeciętnie. Takich gości jak Ty jest na pęczki. No, idź już szara mycho.

Odnośnik do komentarza

nigdy nie pragnąłem się wyróżniać na siłę bo i po co, i dzięki bogu nie jestem kojarzony z tym pedałem TJ, 90% fitów jest tu zjechanych wiec mój nie jest wyjątkiem, za to ty widzę bardzo ubolewasz ze nie podobają się wszystkim twoje ciotowate spodenki i nawet znany(?) brand im nie pomógł.

 

masz racje nie ma sensu się kłócić o byle co bo nikt tu zdania nie zmieni, ja się ubieram przeciętnie bo pracuję z ludźmi i nie mogę się ubierać zbyt młodzieżowo ty za to wolisz się wystroić jak wspomniany już wyżej jacykow i chwała ci za to... dzięki takim jak ty siedząc na piwie z znajomymi jest z czego beke pokręcić.

 

koniec tematu mojego szarego fitu i twoich papugowatych spodenek.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
nigdy nie pragnąłem się wyróżniać na siłę bo i po co, i dzięki bogu nie jestem kojarzony z tym pedałem TJ, 90% fitów jest tu zjechanych wiec mój nie jest wyjątkiem, za to ty widzę bardzo ubolewasz ze nie podobają się wszystkim twoje ciotowate spodenki i nawet znany(?) brand im nie pomógł.

 

masz racje nie ma sensu się kłócić o byle co bo nikt tu zdania nie zmieni, ja się ubieram przeciętnie bo pracuję z ludźmi i nie mogę się ubierać zbyt młodzieżowo ty za to wolisz się wystroić jak wspomniany już wyżej jacykow i chwała ci za to... dzięki takim jak ty siedząc na piwie z znajomymi jest z czego beke pokręcić.

 

koniec tematu mojego szarego fitu i twoich papugowatych spodenek.

Koledzy łysi?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
no sory ale jako foto inspektor banku nie założę zielonych spodenek z ćwiekami ;)

koszula obowiązkowo, ew marynarka lub sweter i tyle.

I w brudnych najkach tam przychodzisz i nikt cie za to nie wyj'ebał z pracy? Dziwne.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...