Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrałbym pustnie i tym samym odróżniał się od 80% innych ludzi, którzy noszą takie kurki. Mam podobną swoją drogą, tylko niestety brązową. Chętnie bym się zamienił na jasniejszą

 

 

Zawsze marzyła mi się taka militerna kurtka.

 

http://j5-pl.nazwa.pl/allegro/obrazki/Ubania_SURRPLUS/kurtki+r/Fieldjacket/20-3501-01.jpg

 

Nieważne co w modzie teraz piszczy, chyba jednak ją nabędę. Chciałem na wiosnę sobie lekką marynarkę ze skóry kupić, bo upatrzyłem w Zarze, ale chyba bedzie musiało poczekać.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jestem artysta, moge

 

ogolnie to tez chodzi o to, ze uczelnie plastyczne sprawdzaja nie tylko teczki adeptów - do swojego malarstwa i rysunku planuje dodac fotografie oraz rzeźby, a do tego chcialbym nakrecic krotkie video.

Mysle tez, nad paroma projektami zwiazanymi z ciuszkami, tylko musialbym nauczyc sie szyc x_X

pokazujac sie wszechstronnie, mysle, ze mam wiksze szanse dostania sie :-)

Odnośnik do komentarza

@czort - poka

Jutro wieczorem wrzucę fotę, jak coś wymodzę moim mega komórkowym aparatem :thumbsup:

 

Co do tych spodni Banny'ego to jedna laska u mnie na uczelni w takich chodzi mniej więcej i wygląda jak alladyn, który narobił w portki. Ogólnie, nie podobają mi się.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

U nas na roku jak studiowałem też chodizła taka artystka co ubierała na siebie worek po ziemniakach i nie uznawała staników.

 

Wez mi banny wytłumacz. Ty dla jaj takie cichy pokazujesz e? Bo jak czasem pokażesz ciucha to jest fajny, ale potrafisz też wyyebać z takim zonkiem, że trace wiare w ludzi.

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

W którym miejscu? Dobra cena. Chce sobie własnie kupić jakąś kurtke "skórzaną". Co ty byś polecił z allegro w cenie do 150? ;p

Aha i nie ocieplana. Znajduje fajną i ocieplana :/

 

Edit: Znalazłem ją na innej aukcji i dopiero teraz zobaczyłem że jest brązowa, ocieplana i ze zbędnymi bajerami.

Edytowane przez Czappi
Odnośnik do komentarza

"Skóra" za 150 zł? xD to wez sie lepiej ceratą owiń.

 

To coś u góry jest znośne, normalny fason, ale fit tego faceta jest lekko żenujący i może dlatego tak sie to kiepsko komponuje

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...