Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

DSCF8321.jpg

 

vans made in china

 

DSCF8310.jpg

 

baseball jacket by WESC [love]

 

DSCF8328.jpg

 

nudie slim

tylko lepsze fotki później ;p

 

I ty to razem chcesz zalozyc? Ja nie rozumiem desperacji w stylu fioletowy do granatowego czy jasno niebieskiego, wtf? W ogole ja rozowych polowek nie zakladam, fioletowych kurtalek tez, raczej standard jak biale polo wciagam do granatowe spodnie + biale buty. Musi byc kontrast k.u.r.wac a nie styl metroseksualisty 2010. Wiem, staromodny jestem i pracownikom sok kupuje i rozcienczam go w 5 l butelkach z woda.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chcialem zakupic sobie jakies fajne polo lub koszule, polazlem najpierw do sklepu Nike i oniemialem, bo to co zobaczylem sprawilo, ze poczulem sie jakbym nie byl w swoim 25-tysiecznym miescie. No zakochalem sie od pierwszego wejrzenia. Wczesniej zastanawialem sie nad Fin Starami (nb. dzieki za opinie w innym temacie), ale widzac te buty postanowilem, ze jednak legend never dies i kolejne AF1 to jest to, czego pragne. Zwlaszcza, ze cena dobra w ch.uj. Wzialem tez koszulke. Macie tu zdjecie.

 

Prosze zwrocic uwage na MATCHING:

- szarego na obuwiu. koszulce i tarczy zegarka;

- bialego na obuwiu, koszulce oraz wskazowkach na zegarku;

- srebrnego na lacelocku, zegarku i dlugopisie Waterman;

- czarnego base koszulki i duszy.

 

dsc02104s.jpg

 

Jaram sie w ch.uj. Inb4 spoko posciel.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj chcialem zakupic sobie jakies fajne polo lub koszule, polazlem najpierw do sklepu Nike i oniemialem, bo to co zobaczylem sprawilo, ze poczulem sie jakbym nie byl w swoim 25-tysiecznym miescie. No zakochalem sie od pierwszego wejrzenia. Wczesniej zastanawialem sie nad Fin Starami (nb. dzieki za opinie w innym temacie), ale widzac te buty postanowilem, ze jednak legend never dies i kolejne AF1 to jest to, czego pragne. Zwlaszcza, ze cena dobra w ch.uj. Wzialem tez koszulke. Macie tu zdjecie.

 

Prosze zwrocic uwage na MATCHING:

- szarego na obuwiu. koszulce i tarczy zegarka;

- bialego na obuwiu, koszulce oraz wskazowkach na zegarku;

- srebrnego na lacelocku, zegarku i dlugopisie Waterman;

- czarnego base koszulki i duszy.

 

dsc02104s.jpg

 

Jaram sie w ch.uj. Inb4 spoko posciel.

 

Ladna posciel.

 

Co do meczingu - spoko, popieram, stonowane kolory, ja oczoj.e.b.ow nie znosze. Jakie spodnie do tego? Generalnie na luzie, masz moja akceptacje i znak jakosci.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...