Skocz do zawartości

Kolekcje Jesien/Zima 08


Burth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak, kupuje mi kurtki z eko-skory za 100zł na bazarze. Daruj sobie takie komenty, bo nie do ciebie pije.

 

A zanim to napisałeś, to przeczytałes w ogóle o co chodzi w tym temacie? czy tak tylko napierdalasz na oślep mądrościami?

A zanim wyprowadziłes swoją konstruktywna krytyke przeczytałeś co napisalem czy tak tylko 'napierdalasz' posty, żeby dobić do 100%? Nie napisałem, ze te ciuchy nie będą modne. Napisałem, że wiekszość tych rzeczy jest brzydka np. ta koszula o kroju płaszcza przeciwdeszczowego i noszenie czegos takiego jest bezguściem. W tamtym sezonie modne były bluzy w poziome pasy. nie napiszesz, że to bezguście, bo "taka była moda"?

 

Nie lubie się kłocic, kto mnie zna ten wie - wiec na drugi raz czytajcie dokładniej Panowie.

Pozdro :)

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Ale po co 'co' pisze? To pierwsze, ze mi sie ciuchy nie podobają z tego samego powodu, z ktorego Ty piszesz, że Ci się podobają. Wyrazam opinie. A to pod Twoim postem napisalem dlatego, bo nie lubie jak ktos mnie obraza skoro ja nikogo nie obrazam(nie mam takiego zwyczaju)

 

Jak dzieci.

 

http://z.about.com/d/mensfashion/1/0/L/2/jv_19.jpg

 

Teraz mozna się smiać. Garniak Reserved + świetne skorzane buty, ktore są słabo widoczne. Tylko koszule bym zmienił.

 

 

Odnośnik do komentarza

No ale o co Ci chodzi? Pytasz mnie o cos, a potem piszesz 'daj spokoj, bo zal'? I tak, nie masz gustu skoro koszula ala płaszcz przeciwdeszczowy Ci sie podoba. Jezusie, nie wiedziałem, ze <jakikolwiek> facet potrafi obrazic sie o taka pierdołe. Podobnie mam jak mowie mojej kobiecie, ze mi sie jej fryzura nie widzi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Teraz to ty mnie obrażasz. No wez pobij mnie jeszcze, bo srkrytykowałem twoja koszule.

 

Dobra. Koncze, bo widze, ze i tak nie wygram i nie wytlumacz, ze nic złego na mysli nie miałem. <Epic Fall>

 

 

 

O to mi się podoba, ubrałbym nawet. Widać, że jakis powrot do retro zapanował w tym trendzie. Zamszowy garniak :wub:

 

 

runway_model.jpg

Odnośnik do komentarza

Sweter jak sweter, nie oceniam, bo nie nosze. A medium nie byłem, nie jestem i nie chce być, po prostu nie lubie jak ktos sie dopierdala do mnie osobiście.

 

Jeszcze jedno, spojrz na swoje posty z tematu Szmaty, albo Pokaż swoja twarz. Sam zachowujesz sie jak jebany guru, a czepiasz sie mnie. Wystarczyło napisac, ze jakis ciuch mi sie nie podoba, a skoczyłes na mnie jakbym ci matke skrzywdził. Hipokryta.

 

 

Edytowane przez gekon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...