Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

owszem. Na co dzień. Wiem, że to lekki obciach nosić buty do kosza na codzień, ale odkąd noszę wysokie buty nie mam problemów z kostkami które w głupi sposób mi się łamały i skręcały (np. na krawężniku).

 

Jednocześnie muszę powiedzieć iż jestem ogólnie modowym ignorantem, bo ubieram się zawsze tak, żeby było wygodnie i mam w du.pie jakieś kardinganki czy smart style.

Edytowane przez asfalt
Odnośnik do komentarza

owszem. Na co dzień. Wiem, że to lekki obciach nosić buty do kosza na codzień, ale odkąd noszę wysokie buty nie mam problemów z kostkami które w głupi sposób mi się łamały i skręcały (np. na krawężniku).

 

Jednocześnie muszę powiedzieć iż jestem ogólnie modowym ignorantem, bo ubieram się zawsze tak, żeby było wygodnie i mam w du.pie jakieś kardinganki czy smart style.

 

 

Bo chciałem wiedzieć do czego to można spójnie przypasować, żeby nie wyglądać jak stoproklaun.

W sensie biały i czarny pasujo do wszystkiego ale granat?

 

 

:thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Przeliteruje ci B-A-N-N-Y bo oprócz wyglądu żula masz też jego problem z czytaniem tekstu.

 

Nie ubieram się modnie tzn daleko mi do beckhama czy innych pitów których namiętnie LOOKI tutaj wklejasz. Zaopatruje się w ciuchy praktycznie przestarzałe. Oparte na logotypie marki z lat 90. Mało tego nie ma CH.Ója we wsi żebym założył coś co jest niewygodne, niepraktyczne. No i nie szukam inspiracji u Dolce Gabbany czy Armaniego.

 

Chcę po prostu wiedzieć czy kórwa granat się z czymś gryzie tak jak np połączenie różu czy pomarańczowego koloru (nie nie noszę różowych rzeczy).

Mimo waszych usilnych uwag i tak kupie WYSOKIE buty i nie będę CODZIENNIE (przynajmniej do wakacji) grał w kosza, bo po prostu jest to bardziej zdrowe dla moich kostek.

 

Poza tym biały będzie kontrastował z moją skórą :rolleyes:

Edytowane przez asfalt
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...