Skocz do zawartości

Nowa obudowa do X360


Rekomendowane odpowiedzi

Jest nowa obudowa do X360. Sprawa warta uwagi, ze względu na poprawienie chłodzenia i zmniejszenie hałasu. Tylko trzeba będzie rozebrać xa/strata gwarancji. Cena ok 359 PLN brutto.

 

http://pclab.pl/news33508.html

 

A tu jak wygląda zamontowany X :)

 

http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/Ek...pyFurPpRNbO.php

Edytowane przez maciekk
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przeciez to bzdura, jak zmniejszy niby to halas, naped tak samo glosno bedzie pracowal jak pracuje a same wiatraczki to pomijalne bo to nie jest zrodlem tego duzego halasu...

i co niby ma sie poprawic z chldozeniem skoro radiatory te same, a problem zawsze lezal w odprowadzaniu ciepla od rdzenia a nie od radiatora

360zl dawac za kawal blachy? jak na dloni widac ze sobie chca zarobic na ogolnej panice z awaria X0, to sama bzdura co wyciaganie kasy za wiatraczki z tylu obudowy do konsol...

 

to z pctowej obudowy to samo sie zrobi i zapewne ladniejsza sie wybierze niz to cos, i jeszcze mozna zasilacz wykorzystac ktory w niej bedzie i to wyjdzie o wiele taniej i zapewne chldozenie jakies lepsze z radiatorami porzadnymi by sie jeszcze zrobilo

 

ale ogolnie tak jak poprzednik, konsola to konsola a nie PC

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
przeciez to bzdura, jak zmniejszy niby to halas, naped tak samo glosno bedzie pracowal jak pracuje a same wiatraczki to pomijalne bo to nie jest zrodlem tego duzego halasu...

 

może ja i moja konsola jesteśmy dziwni ale mi się wydaje ze to właśnie wiatraczki wyją najbardziej. może mi się trafił jakiś hałaśliwy egzemplarz ? . samo prykanie/przeskakiwanie lasera mnie tak nie drażni jak buczenie samej konsoli , gdy w napędzie nie ma płyty. tylko ja tak mam ? :/ jak nie ma płyty w środku to czytnik nie pracuje/nie hałasuje, right ?

Odnośnik do komentarza

A co, z dysku arcade'ówki odpalasz tylko?

Moim zdaniem głupota ta obudowa. To co ma Xbox wystarcza. Jakby było nie tak - M$ by to poprawił. Ja mam Falcona i jakoś nie słysze zbytnio tych wiatraczków.

BTW. Ciekawe jakby ta obudowa na biurku wyglądała, bo przecież kabel trzeba do monitora podpiąć...

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza
A co, z dysku arcade'ówki odpalasz tylko?

nie , chciałem podkreślić że dvd nie działa a i tak mnie szag trafia przez to buczenie więc to chyba jednak wiatraczki (choć to może mój egzemplarz lub kwestia gustu że mnie bardziej drażnią wiatraki , ot chciałem się dowiedzieć jak to widza inni). oczywiście gdy gram z płyt to buczenie wiatraków wkurza również. jak jeszcze pykam np w taki PGR4 , podkręcona muza , to olewka .Ale nocne sesje i jakiś Silent Hill czy coś takiego to sobie nie wyobrażam , ciężko się będzie wczuć mi w klimat ;p

Odnośnik do komentarza
A co, z dysku arcade'ówki odpalasz tylko?

nie , chciałem podkreślić że dvd nie działa a i tak mnie szag trafia przez to buczenie więc to chyba jednak wiatraczki (choć to może mój egzemplarz lub kwestia gustu że mnie bardziej drażnią wiatraki , ot chciałem się dowiedzieć jak to widza inni). oczywiście gdy gram z płyt to buczenie wiatraków wkurza również. jak jeszcze pykam np w taki PGR4 , podkręcona muza , to olewka .Ale nocne sesje i jakiś Silent Hill czy coś takiego to sobie nie wyobrażam , ciężko się będzie wczuć mi w klimat ;p

 

odkurz bebechy bo zapewne masz zawalone niesamowicie

w obudowę wbijam na ciepło, w pełni popieram Juchego

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...