Skocz do zawartości

Guitar Hero: World Tour


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

padla mi gitara tzn struna i co teraz?? wymienia??

gdzie kupiles?

 

edit:

niestety nie mam z nimi doswiadczenia

mi nawalila struna (w dol, w gore bylo ok) w gitarce od gh3 na ps2 i w media markt wymienili

a ze mm nie ma raczej dobrej opini i sie udalo to radze ci reklamowac

Edytowane przez ....
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Ku uciesze entuzjastów gry "Guitar Hero" pragniemy zakomunikować, iż zestawy "Guitar Hero: World Tour" - super bundle (zawierające: grę oraz gitarę, perkusję i mikrofon) trafią do sklepów jeszcze w tym tygodniu, natomiast zestawy zawierające grę w raz z gitarą będą dostępne pod koniec przyszłego tygodnia.

Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałe utrudnienia oraz dziękujemy za cierpliwość.

Problem jest taki, że wersja na xa będzie kosztować 719zł, a na ps3 799zł ;/ jednak dali przesyłkę kurierem za darmo

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
czy ktoś z was widział tę zwidę w empikach lub mm, odwiedziłem czwartek,piatek z 6 od krakowa do chorzowa i nic, reszta kraju?

http://polygamia.pl/Polygamia/1,95390,6059...ce_i_u_nas.html - w komentarzach jest napisane że zestaw jest w krakowskim m1.

 

Ja jeszcze nie zrobiłem rajdu po sklepach, bo pewnie i tak kupie na allegro - a zestaw tylko z gitarką ma być dostępny w sklepach dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

http://x2theg.blogspot.com/2008/12/ghwt-fr...uitar-game.html

kup zestaw z gitarą przed 31 grudnia, a otrzymasz 5 piosenek gratis.

 

 

brakuje qrczę zachęty do zakupu pełnego zestawu, a ja się wacham, zestaw z perką czy sama gitara?

różnica niewielka, stać mnie i na to i na to, co prawda żona wykazuje brak dobrej woli w kierunku pełnego zestawu "bałagan i takie tam"

 

pomóżta rozdartemu

rozdarty

 

 

Odnośnik do komentarza

Mam już pełen zestaw(niestety w Polsce nie ma więc od szwabów) Drumsy trochę cichsze i bardziej basowe niż w rb, ale nadal to jest za głośne, więc czekam na jakieś obszycia na to. Za ghwt przemawia to, że na chwilę obecną jest 5 garów i stopka, a jak wyjdzie ghmetallica będzie można dokupić drugą stopkę. Póki co tyle, jutro coś więcej napiszę

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...