Skocz do zawartości

Guitar Hero: World Tour


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

199eu

 

Czemu jest tak słaba grafika w tej grze...modele postaci jak z ps2 to chociaż mogli na to nałożyć jakiś anistropic i aliasing porządny. Zonka zaliczyłem jak odpaliłem piosenki zrobione w creatorze przez activision, dosłownie jak superdzwonki prawiepolifoniczne z noki 3310. Póki co średnio się gra bo po 2h grania najwyżej mogę grać medium/hard, a wiadomo, że nie ma wtedy funu bo grasz jakby inną piosenkę niż leci bo notesów jest dużo mniej. Jeśli się chce by przynosiło fun trzeba szybko wejść na hard/expert inaczej możecie być niezadowoleni z gry i może was męczyć/nudzić/ Upewniam się obecnie czy mnie to na pewno wciągnie(mimo tego, że masteruje dj maxa na psp), bo jeśli tak to kupię samą grę rb2 i wypożyczę rb1 by zgrać piosenki na dysk, czyli za jakoś 200zł dojdzie ze 100 songów :)

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

szkoda tylko, że ta gra posiada chyba najgorszy wybór piosenek w historii całej serii. no chyba tylko 'gh rocks the 80's' miało gorsze. chyba już nic nie przebije sławetnego soundtracku z 'guitar hero II'. dobrze, że jeszcze będzie 'gh: metallica'.

Odnośnik do komentarza

Gdyby nie kompatybilność ze wszystkimi rb, to nie kupiłbym super bundla i takie rozwiązania chyba polecam wszystkim, bo jeśli nie macie zamiaru dokupować płytek rb1 i rb2 to lepiej wziąć rb2 bundle. Jak trzymać poprawnie pałeczki? Tip: Nie patrzcie tylko na spadające notki, wsłuchajcie się w rytm muzyki, a łatwiej, bardziej odruchowo będziecie grać. Evil, mógłbym od Ciebie odkupić zbiory z rb2, rb1 czy działa to tylko na jedno konto?

Edytowane przez stabik
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

nie tyle basy podbite co wszystko bardziej "buczy". dźwięk nie jest aż taki czysty jak w gh3 ani tymbardziej w gh2. można ofkoz zmniejszyć basy w opcjach ale niewiele to pomaga.

 

muszę troszkę odszczekać narzekanie na ścieżkę dźwiękową, bo "doprzechodziłem" dziś gierkę w trybie kariery i pod koniec są naprawdę fajne utworki. tylko szkoda, że ich tak mało jest.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...