Skocz do zawartości

Guitar Hero: World Tour


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 175
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie ja złamałem, ja trzymam ją niemal w połowie i stukam nią tak, że sama mi się odbija(gram palcami i nadgarstkiem) i niestety prośby o poprawne trzymanie pałeczki ludzie mają w (pipi)e i trzymają ją na końcu i uderzają całym ramieniem robiąc zamachy jak kijem baseballowym i dziwią się, że nie dość, że słabo idzie gra to jeszcze sprzęt się niszczy.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Moj znajomy ma ten sam problem co opisuje Deadeye. Jeszcze sprawdzimy ta gitarke z ghwt w rb1/2, sam jestem ciekawy czy bedzie sie je.bac

U mnie waliła się nawet w menu, więc logiczne że to nie wina gry. Ale, co ciekawe, jest lepiej - jakby sama się naprawiła o_O Być może czasem jeszce nie zarejestruje dźwięku, ale dzieje się to na pewno rzadziej niż na początku. Może te styki wykrywające ruch "struny" musiały się rozgrzać :)

Odnośnik do komentarza
...i jeszcze jedno, bez zadnej prawidlowosci gitara sama z siebie generuje podczas trybu gry

impuls potracenia struny,

...mial tak moze kto?

Ja mam tak, że raz na kilka/naście/dziesiąt uderzeń w "strunę" sygnał albo w ogóle nie jest rejestrowany (jakby jej nie nacisnąć), albo jest rejestrowany podwójnie (co oczywiście psuje combo), albo jest rejestrowany z opóźnieniem (tak że dźwięk nie wchodzi). Najłatwiej to sprawdzić w menu, naciskająć cały czas strunę w dół raz po razie i patrzeć czy pozycja w menu idzie w dół jak powinna - u mnie wyraźnie widać że czasem sie (pipi)ie ;/ IMO trzeba to oddać na gwarancje, bo tak być nie powinno zdecydowanie, ale poczekam jeszcze trochę i zobacze co się z tym będzie dziać.

u mnie to samo :/ Przez jakiś czas (od zakupienia) sprzęt działał idealnie, a wczoraj gitarka zaczęła się ostro kaszanić. Dziś ponownie sprawdzałem - nadal szaleje i gra jak chce. Czasami napierniczam w strunę 3-4 razy z rzędu, a ta zwyczajnie nie łapie. Innym razem zalicza mi kliknięcia jako 2-krotne.

 

Poddam sprzęt solidnej katordze na hardzi lub expercie napierniczając ile wlezie - nich się "wyrobi" lub padnie. Zobaczymy czy to przywróci go do życia :)

Odnośnik do komentarza

bo posiadam calutki zestaw GHWT, ostatnio zakupiłem RB i bardzo się zdziwiłem że moja perkusja jest widziana jako mikrofon a że bardzo ciężko śpiewa się na perkusji .... więc wiem na 1000% że perkusja nie działa, ale tylko na ps3, a do tego jeszcze podobno RB2 też nie widzi perki z GHWT, ale tego nie wiem jeszcze na 100%, jak kupie RB2 to dam znać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czy ktoś poza mną ma problemy z sieciowością tej gry?

 

Raz na 30 razy mnie łączy z kolegą żeby pograć na zaproszenie.

A jak połączy to kwestia czasu, żeby przestało działać. Czasem zagram 5 kawałków, czasem 2.

 

Już GH3 w wersji na PS3 było zepsute bo nie było w ogóle zaproszeń, ale w GH3 jak mnie podłączy to już gram,

a tu wielkie g.....

 

Chyba sprzedam wersję na PS3 bo już mam tego dosyć.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...