Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze naucz sie robic BR przy wlocie na mostek, w mieczyczasie cwiczac pozostale aspekty. Po drugie nawet jak przecisz Perfect Lap z 4BR to nie bedzie oznaczac ze juz sie uda za 2-3 okrazenia. Trza to powtarzac kilka/nascie razy.

Co do dodatkowego boosta to od wczoraj nalezy przytrzymac L1 przez 3 sekundy (invalid lap).

Pisze z PS3.

Odnośnik do komentarza

 

Dzień pierwszy walki z zico dziś zakończony nie powodzeniem :(

 

Ale jest już postęp czasami wychodzi mi Barrel Roll przed kładką na 10 przelotów wyjdzie mi 3 razy, ale za każdym razem próbuje. Mój czas to 31.61 i brakuje mi 0,80 żeby zejść do 30,81 Nie wiedziałam że to będzie taka mordęgą, mój lewy kciuk jest starty.

Odnośnik do komentarza

ja robie dokladnie tak jak opisalas... tylko nie robilem tego turbo przed meta.

teraz powinno mi sie udac bez wiekszych problemow, bo te 4 barelle mam wycwiczone ;]

 

Musieli coś ułatwić, dziś mi z ŁATWOŚCIĄ wpadł Zico(nie ważne, że po ok 80 okrążeniach :)), z którym wcześniej męczyłem się znacznie dłużej. Jednak Zeus nadal po za zasięgiem, chyba 67 max. Gdzie najszybciej zdobędę loyality points ?

 

speed lap + autopilot + Rapier + anulpha pass + cos co bedzie dociskac X na pdzie ;]

 

//edit

 

30.86... gdyby nie bolacy palec to bym dal rade :<

Odnośnik do komentarza
Musieli coś ułatwić, dziś mi z ŁATWOŚCIĄ wpadł Zico(nie ważne, że po ok 80 okrążeniach :)), z którym wcześniej męczyłem się znacznie dłużej. Jednak Zeus nadal po za zasięgiem, chyba 67 max. Gdzie najszybciej zdobędę loyality points ?

Jest latwiej. Polatalem dzisiaj zone i tarcza spada o wiele wolniej, dodatkowo punkty sie szybciej nabijaja.

Odnośnik do komentarza

13 brązów opisałam te które zrobiłam. 8 z /13

• Hold Your Fire - Reach stage 10 without firing on any track, in any Detonator event. bardzo łatwe na pierwszej kampanii wystarczy unikać i nie strzelać. pełen relaks

 

• Sharpshooter - Score a hit with every round in an entire cannon clip in any Detonator event.

 

• Da Bomb - Destroy all 14 bombs in any Detonator event. normalnie w pierwszej kampanii chcąc ją zaliczyć na 340.000 trzeba strzelać zbieram EMP i gdy usłyszymy bomb Ahead włączamy EMP, i tak na każdym levelu. Nie jest ciężko

 

• Zone Battle Legend - Win a single player, Racebox, Zone Battle event with a target of 40 on Talons Junction (Forward). Wybieramy Race Box trasa Talons Junction, statek dowolny, ustawiamy target na 40 i robimy to trofeum za pierwszym razem

 

• Just Passing Through - Pass through 15 Zone Barriers in any Zone Battle event. w Race Box wybieramy Zone Battle, Target 55, poziom Skilled, Trasa Anula Pass i lecimy na końcu stawki zbierając zielone speed pady, gdy tylko usłyszymy Barrier włączamy Shelid i staramy sie trafic w Bariere, nie ulegnie ona zniszczeniu bo mamy Shield, jeśli uderzymy w Barrier bez osłony ulegnie ona zniszczeniu i nie zostanie nam zaliczona. Trzeba tak przelecieć przez 15 Barrier. Niew jest to łatwe na Novice bo mało ich sie pojawia. Bardzo ciężko zrobić to na Elite bo przeciwnicy owszem dużo ich stawiają ale bardzo szybko zaliczają Zone i zanim naliczymy 10/12 barier wyścig kończy sie bo ktoś osiągnie 55 zone. Najłatwiej zrobić to na skilled. Tu barier nie brakuje.

 

• Zen Evasion - Win any single player Zone Battle event with a minimum target of 25 without absorbing. W race Box ustawiamy Anula Pass, targer 25 i jak tylko na liczniku pojawi nam sie 8.0 włączamy Zone Boost, od tej chwili wygranie tego wyścigu to najprostsze trofeum.

 

• Elimin18 - Eliminate 18 opponents in a single player Eliminator event.

 

• Cannon and on - Hit 5 different opponents with rounds from the same Cannon clip in a single player Eliminator event.

 

• Stay on Target - Stay locked onto an opponent with a Missile or a Leech Beam for 30 seconds in a single player Eliminator event. W race Box wybieramy Anula Pass, Tryb Eliminator, poziom Elite Albo Skilled, szybkość Phantom i gdy tylko dostaniemy Missle staramy sie lecieć za statkiem przed nami tak długo jak sie da. Na phantom przeciwnicy cały czas zasuwają do przodu więc najlepiej lecieć za ostatnim ktory nigdy sie nie odwróci, byle by tylko trzymac sie za nim. Skoro każdy zna Anula Pass nie ma mowy aby na Phantom sie nie utrzymać za statkiem tyle czasu. A poziom skilled albo Elite ponieważ tutaj przeciwnicy często do siebie strzelają ale też lecą przed siebie. To jest dość trudne trofeum, trzeba podejść z parę razy.

 

• The Pure Four - Obtain 50,000 points on each of the following tracks in Zone Mode - Pro Tozo, Mallavol, Corridon 12 and Syncopia. wbrew pozorom to też łatwe trofeum. 50.000 pojawia się na prędkości Phantom i Super Phantom mając na liczniku jakieś 30 zone. Każda z tych tras jest łatwa i przyjemna. Każdy kto osiągnął Super Sonic na Anula Pass może zrobić to trofeum, nie trzeba nawet ich powtarzać.

 

• Stats Life - Attain and view every stat in the game.

 

• Amphi-scenic Route - Successfully perform a barrel roll whilst navigating the Amphiseum (Reverse) shortcut in any event.

 

• Fury Campaign Legend - Obtain a medal in every cell in the Fury Campaign. Po zdobyciu medalu w każdej cell we wszystkich kampaniach. Ja mam wszędzie złota na Skilled nie muszą być na Elite, mogą też być i bronz medal na Novice, byle wszędzie były jakieś medale

 

 

Jak ktoś ma pomysł na Amphi-scenic Route lub i pozostałe to prosimy o szczegóły :]

Edytowane przez Julita
Odnośnik do komentarza

Sharpshooter - Score a hit with every round in an entire cannon clip in any Detonator event. Proste. Wybieramy obojętnie jaką trase i strzelamy pojedyńczo, należy trafic 15 razy pod rząd.

 

Elimin18 - Eliminate 18 opponents in a single player Eliminator event. Ja to zrobiłem tak: Anulpha Pass, Novice, Limit 600 i wpadło za pierwszym razem.

 

Cannon and on - Hit 5 different opponents with rounds from the same Cannon clip in a single player Eliminator event. Tego nie mam ale na tej samej zasadzie co poprzednie dwa, czyli strzelamy pojedyńczymi nabojami, wysoki limit aby nie trzeba było powtarzać.

 

Stats Life - Attain and view every stat in the game. Wpadło samo ot tak. Po przejechaniu się na każdej trasie, a w zasadzie po zrobieniu The Pure Four, przejżałem statystyki i dostałem.

 

Amphi-scenic Route - Successfully perform a barrel roll whilst navigating the Amphiseum (Reverse) shortcut in any event. Banał. Wybieramy ta trase, obojętnie jaka prędkość, Speed Lap, i lecimy powolutku, w pewnym momencie będzie hopka,a z prawej strony w gorze TELEBIM, wystarczy odpalić turbo, podnieść nos i zrobić BR. Jak nie wyjdzie można w następnym okrązeniu, albo L1(3 sekundy) i jeszcze raz.

 

 

Trofea bardzo łatwe, nie to co podstawowe.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Sharpshooter - Trzeba strzelać pojedyńcze rundy, w magazynku jest 15 pocisków, jak usłyszycie "chain 15" znaczy, że zaraz trofeum wpadnie.

 

Cannon and on - Bardzo łatwe trofeum, po zebraniu karabinu, strzelać pojedyńczymi seriami po maks 2-3 pociski (tak lecą po naciśnięciu fire) w 5 różnych statków, wpadło mi za pierwszym razem.

 

EDIT:

Usiadłem z jakąś godzine, półtorej temu i mam prawie wszystkie trofea, poziom trudności to na pewno nie WHD lol....np takie trofeum z detonatora Da Bomb powinno być, że można niszczyć tylko z działka. Elimin18 tylko na poziomie Elite...żenada!!! :( Zostało mi tylko Hold your fire bo jeszcze nie próbowałem, kampania bo gram na elite i właśnie kończe the pure four :/

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

Ja również jestem srodze zawiedziony. Spodziewałem się że tylko kruszec z którego zrobione są te puchary jest słaby, a zawartość szczerozłota. Niestety nie. Wszystko można zrobić z ogromną łatwością, ponadto ogólny poziom trudności gry spadł. Można nawet bić Zico nową Piranią. :(

Cóż. W takim świetle, wole już teraz czekać na pełnoprawny sequel, niż następnego takiego packa.

 

Oczywiście samo DLC oceniam całkiem pozytywnie, ale obniżenie poziomu trudności boli.

 

Nawet to Stat Life jest idiotycznie niewymagające, bo dostaje się je praktycznie automatycznie za granie w ogóle. :/ Liczyłem że trzeba będzie nabić loyality dla statków, co teraz zostało śmiesznie ułatwione, więc można by tego chociaż dla tego pucharu wymagać. Ale nie. :(

Odnośnik do komentarza

Ale Zico zalicza tylko klasyczną pirahną, zadałam to pytanie wcześniej. Nikt mi nie odpowiedział, ktoś po chamsku skasował mój temat nawet nie wysłał mi wiadomości, więc polatałam nową pirahną i nie dostałam trofeum Za 30.00. A te pozostałe to rzeczywiście są strasznie łatwe. Dlatego są brązowe, może będzie można kupić w psstore złote kiedyś.

Odnośnik do komentarza

Jeden z twórców gry mówił że można zrobić nową Piranią. Ale może nie. Nie wiem, nie mam ochoty sprawdzać.

 

I nikt Ci tematu nie skasował, tylko go wcielił do głównego, bo nie ma potrzeby się rozdrabniać, szczególnie że to jednak tylko zwykłe DLC.

Odnośnik do komentarza

Square dzięki za Amphi-scenic Route dziś półtorej godziny szukałam i nie mogłam znaleźć skrótu, dopiero po twoim wpisie udało mi się tam wlecieć za pierwszym razem a potem wpadłam na pomysł aby poszukać na youtube. Ale jest zaliczone. Teraz się nie dziwie że wszystkie są takie łatwe, zupełnie odwrotnie jak cała kampania FURY na elite, ileż można mordować tak graczy, ciesze sie że ktoś poszedł po rozum do głowy albo posłuchał sugestii graczy. Skoro już wszystkie trofea mam to pora zacząć poprawiać kampanie na Elite.

 

Może do wiosny dam rade.

Odnośnik do komentarza
Ech, jeżeli to prawda, to platyna z WHD straci swoją "elitarność"... Dobrze, że zaliczyłem przed Fury:)

 

I tak straciła bo już wszyscy zaczęli zone glitcha używać. W sumie nie sprawdzałem czy działa po patchu ale podejrzewam, że tak:( Ta gra nie jest już tym samym czym była na początku i platyna nie jest już tylko dla elity.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...