Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

There are 38 trophies overall.

 

Platinum

  • Trascendence - Earn all the trophies in the game
Bronze
  • Uplift - Obtain a medal for every cell in Uplift
  • Warped - Obtain a medal for every cell in Warped
  • Frenzy - Obtain a medal for every cell in Frenzy
  • Vertigo - Obtain a medal for every cell in Vertigo
  • Head Rush - Obtain a medal for every cell in Head Rush
  • Speed Freak - Obtain a medal for every cell in Speed Freak
  • Drop Zone - Obtain a medal for every cell in Drop Zone
  • Meltdown - Obtain a medal for every cell in Meltdown
  • 1 Gold Medal won, 86 to go... - Obtain your first gold medal
  • Flatland Flyer - Execute and land a successful barrel roll on Moa Therma
  • Own the Zone - Get 20 consecutive perfect zones in a single Zone Mode event
  • Double Kill - Eliminate at least two opponents in any race
  • Endurance - Finish an online 12 race tournament
  • Connected 1 - Finish 10 online races
Silver
  • Campaign Legend - Obtain a gold medal for every cell in race Campaign
  • Airbraker - Reach Zone 50 (Subsonic) in Zone Mode on any track using only airbrakes and sideshift. Motion sensor controls must be tuned off
  • Tournament Ace - Win every race of an 8 stage Racebox tournament on Skilled or Elite difficulty.
  • Connected 2 - Win 10 online races
  • Lapped Out - Complete 99 laps in a single Racebox, Speed Lap session
  • AG Assassin - Eliminate 50 online opponents
  • WipEout Dis(pipi)le - Obtain 100,000 loyalty points for any team
Gold
  • Elite Campaign Legend - Obtain a gold medal for every cell in Race Campaign on Elite difficulty
  • Zone Zeus - In Zone Mode, reach Zone 75 on any track
  • Arcade Perfect - Finish 1st on all 16 tracks in Phantom class Racebox races on Elite difficulty
  • Beat Zico - Equal or beat the lap time of 30.82 seconds on Anulpha Pass (Forward), Speed Lap, Venom using the Piranha
  • Livery Liberation - Unlock every ship skin in the game
Secret (all Bronze)
  • Smile Please - Use Photo Mode to take a photo
  • Rookie Reward - Win any race with Pilot Assist on.
  • Happy Accident? - Execute your first successful barrel roll
  • Keep Rollin' - Execute 100 successful barrel rolls
  • Gemini - Complete 20 two-player, split-screen races.
  • Sponge - Absorb 500 items.
  • Bling Brigade - Finish an eight player online race with all players using ships that are displaying Campaign Skins.
  • Mercenary - Get at least 500 loyalty points for each team.
  • Motion Master - Win a Campaign or Racebox race with the motion sensor option set to 'pitch and steering'. Directional buttons, Left Stick & Pilot Assist cannot be used to obtain this trophy.
  • Thanks for the Memory - Win a Campaign, Racebox or Online race using each HUD style variation.
  • Deadly Momentum - Get eliminated in a race on Novice difficulty
via NeoGAF i ps3trophies Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Flatland Flyer - Execute and land a successful barrel roll on Moa Therma

To trofeum jest hardocoreowe. Ale jednak się da, znalazłem rozwiązanie.

http://pl.youtube.com/watch?v=cvO3keAAO9E

 

Airbraker - Reach Zone 50 (Subsonic) in Zone Mode on any track using only airbrakes and sideshift. Motion sensor controls must be tuned off

Ma ktoś tutorial jak się tym sposobem lata?

Odnośnik do komentarza
Ja z pucharkiem Zico wyciagnelem czas 32.51 i nie mam pojecia jak moge wiecej ;P Aktualnie zajmuje 18 lokate na swiecie ;x

Gratulacje, u mnie 32.55, obecnie 25 na sw.. ;) Wydaje mi sie ze na koncu wcale nie leci sie do konca gornym torem...

 

edit: 32.21

 

16 padów i 1 barell roll. Chyba jeden BR ominąłem?

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza
Po pierwszym zakręcie jest spadek i mała mulda - z niej trzeba wyskoczyć i odbić się od kolejnej, wyższej. Innymi słowy przelatuje nad tymi trzema speed podami. Nie wiem jak robią Ci goście co mają po 16 zaliczone.

 

Btw. Już mam po dziurki w uszach tej trasy a najgorsza jest świadomość że Zonowe trofea będę na niej robił. Kur&@#%.

Słyszałem, że właśnie w tym momencie trzeba zrobić BR, ale kompletnie nie mam pojęcia jak tego dokonać. Podnieść dziób? Obniżyć? Bolid lekko podskakuje i po tym zaliczam 3 speed pady. O BR nie ma mowy.

Odnośnik do komentarza
Po pierwszym zakręcie jest spadek i mała mulda - z niej trzeba wyskoczyć i odbić się od kolejnej, wyższej. Innymi słowy przelatuje nad tymi trzema speed podami. Nie wiem jak robią Ci goście co mają po 16 zaliczone.

 

Btw. Już mam po dziurki w uszach tej trasy a najgorsza jest świadomość że Zonowe trofea będę na niej robił. Kur&@#%.

Słyszałem, że właśnie w tym momencie trzeba zrobić BR, ale kompletnie nie mam pojęcia jak tego dokonać. Podnieść dziób? Obniżyć? Bolid lekko podskakuje i po tym zaliczam 3 speed pady. O BR nie ma mowy.

 

Dołączam sie do prośby o instrukcję :)Grigori  masz możliwość wrzucenia tego na youtube ?

 

 

 

@Grigori

 

Hehe sorry, z pamięci pisałem :)

 

 

Edytowane przez Łebi
Odnośnik do komentarza

YEAAAAAH!!! Zico OWNED!! Po tylu kółkach (bankowo ponad 1000) w końcu go dojechałem, a co najlepsze wiem jak ubić jeszcze lepszy czas. Myślę, że da się zejść poniżej 30 sec. grając moim sposobem z 4 barrel rolami. Mój czas 30.77 ale przejazdowi dużo brakuje do ideału.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza

Początek mam taki jak u Ciebie, z tym że ja nie stosuje side shiftów, nose pitchy czy innego szajsu. Wale boosta (pupa w dół to wyżej podlatuje) na tym pagórku co ty, w locie barrel roll, dalej kolejna górka przed wjazdem do tunelu, wybicie po barrel rollu, najlepiej jak najniżej, żeby zahaczyć o speed pada zaraz za wzgórzem (barrel roll w trakcie ofc.). 2 kolejne zakręty wiadomo. Hardcore zaczyna się przy trzecim zaraz przed wjazdem na skrót. Zakręt ścinam ale przy końcówce schodze do zewnętrznej by wybić się lekkim skosem na prawo do mostku tak jakbym miał spaść (ale bez przesady). W tym krótkim momencie gdy jestem w powietrzu ładuje trzeciego barrel rolla (hardcore, który wychodzi raz na ileś tam powtórzeń). Końcówka wiadomo - zapierdzielasz mostkiem i po ostatnim speed padzie na lewo hop z rollem. Ja staram się lądować na barierce bo wydaje mi się, że boost po rollu trwa moment dłużej. Jeśli wszystko wyjdzie perfekcyjnie myślę, że powinno się zejść poniżej 30 sekund.

Edytowane przez Assphalt
Odnośnik do komentarza
An easy way to get the 99 laps is to go on the oval shaped track (Can't remember the name at the minute, I'll check later tonight) on phantom speed, choose the Piranha, turn out pilot assist and then build something to weigh down the X button and go and watch a DVD or something The pilot assist will make you not hit any walls, and it'll take ~25s a lap (Around 40 minutes all together)

http://www.ps3trophies.co.uk/showthread.ph...8197&page=2

Dobry pomysł ;)

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...