Skocz do zawartości

WipEout HD


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, kilka spraw.

 

triboy i inni popatrzą z politowaniem

To nie tak;) W pierwszej chwili chciałem słać gratulacje, ale...

 

Ale chciałem doczytać temat do końca.

 

30:55

A po tym wpisie pomyślałem, że za Tobą Julito, to mogę co najwyżej buty nosić;) Super czas. Z tym, że niestety doczytałem dalej...

 

Nawet jeśli jest tam literka F to nic to nie znaczy, ważne że trofeum wpadło i wcale nie jest ono mniej wartościowe bo czas jest trudny do zrobienia ... bo analog jak ktoś wcześniej napisał jest amatorski strasznie, myślę że większość słabych graczy gra analogiem.

 

Chyba nikt nie wierzy że można było to zrobić uczciwie bez takiego umawiania sie jak bling brygade. Sama próbowałam i to było nie możliwe, po dwóch tygodniach grania miałam tylko 4 zabitych a jak ktoś mnie chciał zabić to odbudowywałam energie dostępnymi na trasie broniami. Bez eliminatora to tylko umawianie się albo granie całymi miesiącami sępiąc że da sie kogoś zabić co jest zdecydowanie nie możliwe.

 

No i przyznaję, że w tym momencie mój entuzjazm tak jakby opadł.

1. Nie kojarzę o ile podbite są statystyki Piranii w Fury, ale wczoraj startowałem w turnieju i przez pomyłkę (w sumie to gra sama zmieniła mi statek, od razu po ZB) leciałem zwykłym Assegaiem. Większość leciała statkami z Fury i wiem, że są szybsze:) nie, nie tłumaczę swojego słabego występu;). Tak więc literka F coś znaczy.

2. Analog jest amatorski i dla słabych graczy? Teraz to chyba Ty spojrzysz na mnie z politowaniem.

3. Ag Assasin. Spokojnie, nie spojrzę na Ciebie z politowaniem, myślę, że i Ty przestaniesz tak na mnie patrzeć. Naprawdę nie wiem co w tym trofeum jest trudnego. Ja zaliczyłem je w trakcie gry, bez ustawek, bez szwindli i szachrajstwa, no i bez grania całymi miesiącami. Może "samo" nie wpadło, ale nie musiałem się do niego przykładać, wystarczyło samo granie, tyle.

 

Nie będę za Tobą butów nosił;)

 

 

Jaką Piranią nie powiem, bo się będziecie śmiali. Czas 30.70. Ile wcześniej się namęczyłem to moje (miałem czas 31.00)

No widzisz, a ja miałem czas 30.83 i byłem pewien, że to maksimum moich możliwości. Też się namęczyłem. Nie będę się śmiał. Czy z grania z opisem, lub z kodami trzeba się śmiać? Wykorzystałeś Fur(tkę)y daną przez twórców, tyle. Gratuluję?

 

 

Niestety, ale mój puchar zdobyty zgodnie z pierwotnymi założeniami twórców, jest wart więcej niż kogokolwiek, zdobyty korzystając z ułatwień. To prawie tak samo jakby użyć glitcha do ZZ.

No i niestety pozostaje nam jedynie satysfakcja... Aż obawiam się następnego dlc, jeszcze dorzucą opcję autopilota dla Piranii w Zico z czasem 30.80:)

Odnośnik do komentarza

a ja gram na krzyzaku i wychodzi na to, ze jestem koks xD ale przyznaje,ze troche jest we mnie amatora, bo br robie za pomoca analoga :( a tak na powaznie, dla jednych sie gra latwiej na krzyzaku, dla innych na analogu. I zadna metoda sterowania nie jest amatorska, bo wipeout nie jest gra dla amatorow. Mozna miec swoje zdanie, ale zwracasz uwage grigoriemu o obrazanie- Twoja wypowiedz rowniez mogla kogos na tym forum obrazic. Rozumiem ze kazdy ma swoje zdanie i szanuje Twoje, ale moglas lepiej dobrac slowa.

Edit: Sory za brak polskich znakow ale pisze z ps3

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza
meeh zalogowałem się dzisiaj i zarejestrował mi wynik gorszy z przed kilku okrążeń tego dnia, 30.36 :/ .....

Sprawdź wyniki w personal, jeżeli masz tam najlepszy czas to będzie on wyświetlany online, nawet gdybyś go zrobił będąc offline.

 

Ja preferuję analoga. Amatorskie rozwiązanie, czy nie ale prawie-platynka jest :D Tylko to BB... Są już 3 osoby: MariuszWWA, Shadow864 i ja. Jacyś inni chętni? "Tylko" 5 osób... ;)

Zapisz się na turniej a nie będziesz się z tym męczył.

Odnośnik do komentarza

Jakim statkiem można wygrać na Sebenco Climb i Chengou Project? Bo jak wyprzedzam nawet na turbo to wszyscy i tak za chwile mnie wyprzedzają. Dlaczego tak się dzieje? Czasami jak już uda mi sie wyprzedzić 2 i lecieć na pierwszym miejscu to za chwile albo do mnie strzela albo szybko wyprzedza. Zupełnie tego nie rozumiem. Tak jest i w Race i w Tournament w kampanii i w Wyscigach na Arcade. Brakuje mi już wyscigu na rapier w Chengou Projet i Tournament na Anula pass wygrywam ale chengou projetc i sebenco nie moge nawet w polowie byc, Czasami na Sol 2 jestem 3 jak malo strzelaja ale szybko wyprzedzają. A na Phantom brakuje mi wlasnie wyscigów na chengou projetc, sebenco climb i Uber Mall w sumie to już niewiele ale jeszcze to samo na arcade i w drugą strone wszyskie trasy. Już zone 75 jest łatwiejsze a Zico to prawdziwy banał jak nikt nie strzela i jest spokój bo można wygrać ale jak strzelają i są przepychanki to oszaleć można. Czasami włącze Turbo i zrobię Barrel Roll i to po chwili znów jestem wyprzedzana przez innych. A tak nie powinno być.

Odnośnik do komentarza

Za cieńki barszcz jesteś panno xD.

ja phantom ja polegałem na broniach bardzo. dobrze wymierzone rakiety skutecznie torowały mi drogę ku podium. Było rwanie łoniaczów, ale udało się. Teraz to z palcem w nosie do zrobienia, musisz poznać trasę, rozstawienie speed i weapon padów i heja. po 300 okrążeniach na 100% poznasz trasę i wygrasz.

Odnośnik do komentarza

Chengou Project - Assegai

Sebenco Climb - Feisar

 

w Cheng zbieraj ile tylko możesz power upów, absorbuj bezużyteczne jak np cannon i plasma, stawiaj miny i bomby, nigdy nie absorbuj boosta chyba, że masz mało energii no i autopilota trzymaj na drugi zakręt od startu.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza
Za cieńki barszcz jesteś panno xD.

po 300 okrążeniach na 100% poznasz trasę i wygrasz.

Super graczem nie jestem to fakt. Zlekceważyłam trudność Chengou Project oraz Sebenco Climb na Rapier i Phantom. Dlatego tak słabo mi idzie, te tory są wąskie, pną się w górę i opadają w dół i jeszcze ostre zakręty. Na innych Icaras sprawdzał się wyśmienicie.

 

Chyba zrobię tak jak piszesz, uruchomię Speed Lap i będę ćwiczyć okrążenia, poznawać tory, być może Arcade Perfect zrobię na weapons off ale w kampaniach będę się mordować aż wymorduje. Dziś rano przegrałam Tournament 8 tras na Phantom w kampanii jednym wszawym punktem.

 

Dzięki wszystkim za rady, wszystko postaram się wdrożyć podczas wyścigów.

Odnośnik do komentarza
Chyba zrobię tak jak piszesz, uruchomię Speed Lap i będę ćwiczyć okrążenia, poznawać tory, być może Arcade Perfect zrobię na weapons off ale w kampaniach będę się mordować aż wymorduje. Dziś rano przegrałam Tournament 8 tras na Phantom w kampanii jednym wszawym punktem.

Nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza

W Arcade Perfect połowe tras za cholerę nie dasz rady bez broni, ale np takie sol2 rev jest stworzone do bicia bez broni :)

 

Wg mnie, na sol2 rev i sebenco climb rev warto wyłączyć bronie, na reszcie nie radzę...zwłaszcza na chengach, tam CPU daje takie numery, że bez boostów, rakiet to musisz mieć "boskie nawiedzenie" aby je wygrać...

 

Co do turnieju to każdy to przeżył, nie ma co się denerwować lub załamywać, oj ile to razy dawałem dupy na 7-8 wyścigu i bye bye od nowa...między nami a CPU jest taka różnica, że my za dużo myślimy, i jak coś ci się walnie to zaraz nabierasz doła i potem to już z górki wszystko na łeb na szyję ;p do turnieju wypij herbatę, kawkę, zrób parę przysiadów...jednym słowem rozluźnij się :) pomaga.

Odnośnik do komentarza

No to sie pochwale że bez broni zaliczyłam w Race Box 1. Vinieta K, 2. Anula Pass, 3. Moa Therma, 4. Metropia oraz 5. Sol 2 ale tylko w podstawowym ustawieniu i wszystkie Icarasem, w drugą stronę jeszcze ich nie znam.

 

Normalnie jest łatwo bo to są super szybkie trasy i płynnie pruje się przed siebie, zaliczam niemal wszystkie speed pad i nikt mi nic nie może zrobić, co okrążenie zrobię Barrel Roll, tylko te wyćwiczone i wyścig jest pewny. Dlatego jestem taką zwolenniczką grania bez broni, kiedy pędzę i nikt mi nie przeszkadza strzelając i siejąc bomby jedyne na co muszę uważać to przepychanki, ale to jest wpisane w grę, skoro inni lecą moim torem to ich nie zepchnę, tak już jest i trudno. Z 16 tras zaliczyłam 5 bez broni w podstawową stronę, myślę że w drugą stronę też wyćwiczę ale póki co jeszcze nie próbowałam, gdyby się udało to doszły by kolejne pięć i było by sześć do zaliczenia.

 

Dziś próbowałam polecieć dla hecy Metropie w drugą stronę bo normalnie to bardzo ją lubię i niech mi ktoś teraz napisze że to nie jest fajne uczucie gdy leci się w dół i za chwile znów w górę totalnie na ślepo bo nie widać nic co może być za szczytem po to aby wpaść w zakręt w lewo.

 

Udało mi się po wszystkich podpowiedziach wygrać w Race Box Chengou Project i Ubermall Ag Systems, aż się teraz sama sobie dziwie że porzuciłam ten statek, ale łatwo nie było. Rzeczywiście tutaj bez broni nie da rady. Pozostała mi do wygrania w podstawową stronę Sebenco Climb, to co mi się w koszmarach śni.

 

I ostatnia rzecz to co rozumiecie przez nieuczciwie zaliczone Zico? W oczach co poniektórych używanie pod tuningowanej Pirahny z Fury może być uznane za taką nieuczciwość. Ale jest jeszcze jakiś sposób? Czy zachowanie Turbo po to aby użyć je przed metą i dostać nowe zaraz po jest takim niby trickiem. Czy ilość Barrel Roll też ma znaczenie? Są osoby które zdobywają to trofeum robiąc tylko 3 inni robią 4 lecą idealnie i nie mogą zejść poniżej wymaganego czasu. Tak jak pisał Coati że robi wszystko jak jest pokazane na youtube a nie może urwać. Dziwne to wszystko, sama z czystej ciekawości usiłowałam zrobić Barrel Roll przed kładką pirahną z fury ale mi nie wychodzi, jakiś za szeroki ten skin jak dla mnie. Uznałam że lepiej będzie próbować normalną pirahną, skoro inni zrobili.

 

Myślę że najpewniejszy sposób to właśnie 5 barrel roll, nie wiem ile razy już oglądałam ten tutorial

ale wyraźnie widać w 3:01 sekundzie filmu że 3 beczkę można tu wycisnąć, nawet sam lektor mówi. No i są inne filmiki gdzie widać jak ktoś wykonuje aż 3 Barrel Roll pod rząd jak uda mi się ją wyćwiczyć to może zejdę poniżej 30:00

Odnośnik do komentarza

Próbowałam i nie rozumiem dlaczego mam gorszy czas. A szoruje idealnie na tym poziomie już nie mogę szybciej. Nawet szorowałam tak jak na tym filmiku, identycznie i tak samo gorzej niż 30:82. Dopiero 5 beczka definitywnie przypieczętowała sprawę.

 

Jak ktoś to zalicza na 3 beczkach to dla mnie jest już graczem z innej półki.

Odnośnik do komentarza

ja mam czas 31.20 na razie, bez br na skrot i z dwoma beczkami na poczatku. lece oczywiscie klasyczna piranha. wychodzi na to ze robie 3 beczki tak jak grigori ale najwyrazniej mam zla trase przejazdu. chyba powinienem zaczac uzywac ss, moze to pomoze... albo po prostu sie naucze jeszcze jednego br i moze wpadnie. jeszcze z tym sie tak bardzo nie meczylem, wiec wszystko przede mna. mozna powiedziec ze chyba dopiero co zaczynam z tym walke skoro to taki hardcore. coz pozyjemy zobaczymy, zone zeus niebylo takie straszne moze i tu mi sie poszczesci :) pisze z ps3

przed chwila wlAczylem whd, blagam Was powiedzcie mi ze sie myle. wybralem wyscigi z ktorymi mialem wczesniej problem, uzywam klasycznych statkow. teraz za drugim , trzecim razem zdobywam w nich zloto na elite. wydaje mi sie ze jednak jest nizszy poziom trudnosci :( mam nadzieje ze to jednak ja mam po prostu lepszy dzien albo cos, bo nie chce zeby bylo latwiej- na tym polega piekno tej gry, ze jest ciezka. a Wy jak myslicie? sprawdzaliscie juz jak z poziomem trudnosci w klasycznej kampanii HD? bo na razie wypowiedzi byly na temat raceboxa

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza
przed chwila wlAczylem whd, blagam Was powiedzcie mi ze sie myle. wybralem wyscigi z ktorymi mialem wczesniej problem, uzywam klasycznych statkow. teraz za drugim , trzecim razem zdobywam w nich zloto na elite. wydaje mi sie ze jednak jest nizszy poziom trudnosci :( mam nadzieje ze to jednak ja mam po prostu lepszy dzien albo cos, bo nie chce zeby bylo latwiej- na tym polega piekno tej gry, ze jest ciezka. a Wy jak myslicie? sprawdzaliscie juz jak z poziomem trudnosci w klasycznej kampanii HD? bo na razie wypowiedzi byly na temat raceboxa

Na Changou i Sebenko (Phantom), które są dla mnie wyznacznikiem poziomu trudności, nie zmieniło się nic.

Odnośnik do komentarza

chyba rzeczywiscie to jednak ja mam dzisiaj wene, bo przed paroma minutami wpadlo mi beat zico. spokojnie, na luzie, nawet sie nie spodziewalem ze mi wyskoczy info z pucharkiem. zrobilem je z 14 speed padami, bez perfect lapa, 4 br w tym jeden na skrot, nie byl jednak taki ciezki. po 10 kolku wpadaly mi 3 na 4. wpadlo przy 25 kolku. ogolem nie bylo tak ciezko jak myslalem ze bedzie. jak na razie bz i zz nie byly takie straszne, nad elite campaign legend jeszcze pracuje i na koniec to czego sie najbardziej obawiam- ap. z tym nie ma bata, na pewno bede miec problemy. ale jak juz mowilem- pozyjemy zobaczymy. a czas to 30.75- nic specjalnego, ale wazne ze zaliczylo :)

Odnośnik do komentarza

Ja to nabiłem tak:

 

1. Boost przed metą

2. Zbieram 3 pady bez hamulców tylko SideShift

3. Boost przy lewej bandzie na wzgórku i BR kierując statek w prawo.

4. Odrazu jak spadam przed górką, dziób do góry i BR, jak dobrze odmierzysz to zahaczysz w powietrzu o pada i po BR wylądujesz na padzie zaraz na zwężeniu.

5. Jak jesteś na padzie przy skręcie w prawo, dajesz SS w lewo.

6. Przy skręcie w lewo gdzie masz 3 pady, dajesz SS w prawo tak aby najechać na 2 pady, lewy i środkowy.

7. Zaraz za tym SS w lewo do bandy i bez hamulców lekko wjeżdżasz na mostek

8. Zaliczasz wszystkie pady i na ostatnim SS w lewo BR na pada i do mety.

 

Tak to zrobiłem rok temu, 3 BR i czas 30.75 czy coś takiego.

Edytowane przez sakiu
Odnośnik do komentarza

wydaje mi sie ze te ssy Ci daly czas taki jak moj mimo iz miales jednego br mniej. no i pewnie miales lepsza trase przejazdu. wydaje mi sie ze moglbym go poprawic, bez otarcia, dodac ssy, lepszy tor, tak jak pisalem nie spodziewalem sie ze wpadnie tak szybko. a skoro wpadlo to na razie sie poswiece kampanii, musze zrobic cale meltdown bo nawet tam nie mam odblokowanej polowy wyscigow. moze kiedys do tego wroce i poprawie swoj wynik . pozdrawiam :) a, oczywiscie jechalem klasyczna piranha.

Edytowane przez kaczor_kg_PL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...