Skocz do zawartości

Mainichi Issyo


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Trofea noszą nazwę dla przykładu: Read Toro Station 120 times

Czy to znaczy, że muszę "przetrwać" 120 historyjek, aby zdobyć takie trofeum? Muszę wybierać zawsze historyjkę oznaczoną żółtym znaczkiem "nowa", aby zaliczało mi to do trofeum? Czy może wystarczy powtarzać jedną i tą samą historyjkę 120 razy?

Odnośnik do komentarza

Tak, musisz wybierać historyjki nowe i nie zalicza ich więcej niz raz niestety. Cofaj się do tyłu na wcześniejsze miesiące. Ja zrobiłem 100% tych trofeów, córeczka mi pomagała ;) Płaciłem jej 1zł za każda przeczytaną historyjkę ;) Hehehe, w sumie zarobiła 37zł, resztę zrobiłęm podczas czytania czasopisma PSX Extreme. Czytałłem i podświadomie nawalałem na "X" bez myślenia o tym. Zajęło mi to około 5 dni.

Odnośnik do komentarza

Cholera, glupie to ^_^

 

Za duzo zachodu moim zdaniem z zakladaniem jap konta, grzebaniem w ustawieniach sprzetu, sciaganiem tego syfiarstwa i wciskaniem X'a na padzie przez kilka godzin... Jesli tak maja wygladac trofea to ja podziekuje - myslalem, ze licza sie umiejetnosci, a takie trofea to byle frajer nabije :mellow: ale coz...

 

Pewnie jak juz na maxa uzaleznie sie od trophies to tez sciagne ta gierke. A trofea wciagaja! Jak narkotyk i to doslownie!

 

Poki co mam calaczka w Uncharted i czaje sie na jakas nowa gre - na oku mam GTA IV ^_^

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

I dobrze - ta gra miała pokazać kto jest graczem a kto lamerem lecącym na darmowe trophy. Kto gra dla przyjemności a kto aby pokozaczyć jaki on ma level. Tylko proszę bez napinki i obrażania - to fakt. Nikt nie grał w tą grę dla przyjemności grania

 

Mi jak gra nie pasuje to może mieć milion trofeów i w nią nie zagram.

 

Kupiłem 5 gier psn z trofeami i sprawdziłem 3 i są na prawdę suuuper- trofea dobrze zrobione dają jeszcze większą frajdę z gry no oprócz tych hardcore (np. w ss hd Bomber i 10x Nuke:/)

Odnośnik do komentarza

lamerem rotfl. Jakbym slyszal placzace dzieci posiadajace x360 ktore darly gumiora, ze ludzie posiadajacy avatara to lamerzy, bo w grze dalo sie zrobic 1000GS w 20sek.

 

Dzisiaj sprawdze na innym koncie czy mi trophies wpadaja.

 

wg wiki

# Version X: September 18, 2008. Adds Trophies support.[11]

# Version X: 14 November, 2008. Sleeping mode added. Toro sleeps at the nights.

Edytowane przez Zeratul
Odnośnik do komentarza

muadib83 czyli wg. Ciebie taki Linger in Shadow jest ok. bo jest płatny? czy też będziesz płakał nad nim i sie rozwodził jaki lamiasty jest bo 100% wpada po kilkunastu minutach? I pytanie na koniec - jak by Mainichi Issyo było płatne to by było ok.???

 

Idąc Twoim tokiem myślenia nie powinno się liczyć np. Trophies które wpadają w takim Dead Space czy Bioshock za tryb fabularny bo wpadną czy sie to komuś podoba czy nie po prostu grając w tą grę...

 

A w ogóle co Ci to przeszkadza czy ktoś zbiera Trofea czy nie? Ktoś Ci zagląda przez ramie i mówi w to graj bo ok. a w to nie bo jest do d...? Zastanów się Ty nad sobą. Graj i daj grać innym.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...