Skocz do zawartości

Mainichi Issyo


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

maja, sprawdzone przeze mnie i juz na coraz wiekszej liczbie for ludzie raportuja to samo.

Leniwi ktorzy nie zrobili calaka za wczasu moga pluc sobie w twarz, w szczegolnosci za te 2 zlote pucharki...

 

http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=82

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W opcjach można sobie ustawić 3 sekundowe automatyczne potwierdzanie, więc nie potrzeba naciskać X. Wyłączasz TV i wracasz za jakieś 15 minut, bo czasem trzeba dokonać jakiegoś wyboru. Gra jest bardzo fajna - kotkowi urządzasz domek, kupujesz sprzęty itp. Szkoda, że wycofali trofea dla naszego regionu. Ktoś tam kiedyś pisał, że można przełączyć czas na japoński - czy to pomaga?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Według mnie jest to genialny produkt pozwalający oddzielić trophy hunters od trophy whores. Dla mnie człowiek nie znający japońskiego, ściągający tą grę tylko po to, żeby nabić trofea, jest niespełna rozumu. Czysty kretynizm. A te automatyczne potwierdzanie i wyłączanie TV jest żałosne. Dla mnie osoba, która ma niski poziom ale uczciwie zdobyła swoje trofea, jest wyżej w jakimkolwiek rankingu niż jakaś trofeowa ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli mogę się wtrącić, to wydaje mi się, że koledze chodzi o takie zdobywanie w grach, w które gra się dla przyjemności, a trofea traktuje jako dodatek, a nie przechodzenie gier tylko dlatego, że zawiera pucharki. :-)

 

A jeśli o mnie chodzi, to Mainichi Issyo nie ściągnę na pewno, bo mnie takie darmowe pucharki w ogóle nie rajcują - brak jakiejkolwiek satysfakcji, a to jest właśnie czynnik, dla którego lubię oglądać informację, że kolejne osiągnięcie wskoczyło na moje konto :) Ale oczywiście nie przeszkadza mi, kiedy ktoś boostouje pucharki - to już sprawa indywidualna każdego gracza.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Trofea w tej grze bym porównał do MMORPG. Jeden gracz kroi mobki i zdobywa exp 24/7 i powiedzmy uczciwie, a drugi skorzysta po prostu z opcji DARMOWEGO expa, np pod postacią questa :). Nie widzę w tym nic złego. A skoro już działają, to wreszcie zdobędę 2 złotka, które przez moje lenistwo nie zostały zaaplikowane gdy gra dawała trophy po raz pierwszy ^^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...