Skocz do zawartości

Mainichi Issyo


Zeratul

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 96
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aj tam ;D, chodzi o porównanie, bo większość drze japę, a tak na prawdę nie ma determinacji, żeby założyć konto, zassać grę i klikać kilkanaście godzin xD. też mi oszustwo ><

Hysz, trochę cię poniosło - kilkanaście godzin. Mi to zajeło ok. 6 godz ;) 3 zaległe filmy obejrzałem.

 

Edytowane przez hanry
Odnośnik do komentarza

Wtrącę swoje trzy grosze ;) Generalnie jeżeli ktoś chce się w takie pierdoły bawić to jego sprawa i nic mi do tego. Ale ( taa, zawsze musi być jakieś ale ;) ) pytanie jest takie: gdzie tu przyjemność? Dla mnie gry były i będą zawsze synonimem rozrywki. A takie bezmyślne klepanie klawisza to raczej rozrywką nie jest ( dla mnie ). Nie ukrywam, że sam się do trofeów przyzwyczaiłem i lubię jak jakieś wpadnie, ale moim zdaniem zdobywanie na siłę pucharka, żeby mieć wyższy level w gamecardzie ( czy jak to tam się nazywa ) mija się z celem. Generalnie - nie potępiam osób, które się w to bawią, ale z drugiej strony nie widzę w tym sensu.

Odnośnik do komentarza

Zainstalowałem z ciekawości. Pierwsze trophy wpada zaraz na początku. Jednak nie o to chodzi. Jestem zaskoczony. Spodziewałem się jakiejś totalnej popierdółki, a tu proszę. Dla mnie lepsze niż Home. Mamy pokoik, ubranka, wiadomości, fajne minigierki, chat oraz wiele innych ciekawostek. Szkoda, że nie znam japońskiego. :(

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Na grę wpadłem podczas poszukiwań animowanego Theme'u z zebrami. M A S A K R A - jednym słowem, nigdy bym się nie spodziewał, że tak nisko upadnę. Nie kumam japońskiego, nie mam pojęcia czemu te koty się co chwila napieprzają ale za daleko już zabrnąłem żeby się wycofać, biorę DS'a pod pachę i śledzę perypetię pary kotów, króliczycy, żaby, psa i robota - będzie calak winner_first_h4h.gif

 

P.S. Fenomen tej aplikacji jest wspaniałym materiałem do pracy magisterskiej z psychologii/socjologii, bez kitu wink.gif

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

Sciangalem i zainstalowalem z konta japonskiego, wlacznie z update. Po updacie zrobilem restart (tak jak chciala) i zalogowalem sie na polskie konto i czas zmienilem na polski. Zaczalem grac, wpadly trzy puchary i koniec. Zatrzymalo sie. Nastepny mial byc za 30 obejrzanych "opowiesci" a mam zdecydowanie wiecej i nic - puchary nie wskakuja. Z tym ze ogladam od najnowszych do najstarszych (o ile ma to jakies znaczenie). Jak to naprawic?

Odnośnik do komentarza

Sciangalem i zainstalowalem z konta japonskiego, wlacznie z update. Po updacie zrobilem restart (tak jak chciala) i zalogowalem sie na polskie konto i czas zmienilem na polski. Zaczalem grac, wpadly trzy puchary i koniec. Zatrzymalo sie. Nastepny mial byc za 30 obejrzanych "opowiesci" a mam zdecydowanie wiecej i nic - puchary nie wskakuja. Z tym ze ogladam od najnowszych do najstarszych (o ile ma to jakies znaczenie). Jak to naprawic?

 

Jako, że jestem świeżo po calaku postaram się pomóc ;) Drugie trofeum wpada po 10 news'ach, być może oglądasz nie to co trzeba (czy historyjka kończy się odkryciem jakiejś postaci na planszy?). Polecam zrobić co następuje - po uruchomieniu aplikacji wybierz pierwszą opcję (Toro Station) i z menu po prawej stronie wybierz 3 pozycję od dołu (game extra) obejrzyj 10 news'ów - kolejny pucharek powinien wpaść.

 

Ogólnie jest to bardzo ciekawa aplikacja. Szkoda tylko, że nie ma anglojęzycznego odpowiednika - fajnie by się oglądało new'sy ze świata gier/filmu komentowane przez Toro i Kuro, nawet jeśli nie było by to nagradzane trofeami :)

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

@stoodio

dzieki za odpowiedz, ale zaraz po tym jak napisalem na forum, puchar za 30 "opowiesci" wpadl. po prostu czesc z nich nie jest zaliczana do pucharow. na necie wyczytalem, jest to m.in. kilka z tych, w ktorych koty poznaja roznych ludzi. poza tym sam zauwazylem, ze nie wszystkie nowe sa zaliczane. dlatego polecam zaczynac od najstarszych, na dole listy (z roku 2008).

Odnośnik do komentarza

bo to jest gra dla trophy whorów :D Na jej podstawie oddzielamy ludzi normalnie kolekcjonujących trofea,od tych chwytających się wszystkiego byle tylko level ponabijać :P.

 

Nie wyobrażam sobie jakim trzeba być desperatem by siedzieć tyle godzin przed tv naciskając ciągle X by mieć 100% :D

 

Przerażające jest ,że dość sporo ludzi z mojej friendlisty ma w tym 100% :P

Odnośnik do komentarza
Gość konstant

W opcjach można sobie ustawić 3 sekundowe automatyczne potwierdzanie, więc nie potrzeba naciskać <b>X</b>. Wyłączasz TV i wracasz za jakieś 15 minut, bo czasem trzeba dokonać jakiegoś wyboru.

 

 

A jak to zrobic ?

Odnośnik do komentarza

W opcjach można sobie ustawić 3 sekundowe automatyczne potwierdzanie, więc nie potrzeba naciskać <b>X</b>. Wyłączasz TV i wracasz za jakieś 15 minut, bo czasem trzeba dokonać jakiegoś wyboru.

 

 

A jak to zrobic ?

Normalnie - wchodzisz w opcje i ustawiasz :D

 

Dla tych, którzy jakimś cudem nie znają japońskiego ;):

 

klikasz ostatnią pozycję z menu (ikonka z kluczem francuskim) -> druga pozycja -> wybierasz wartość od 1-30

 

Edytowane przez stoodio
Odnośnik do komentarza

bo to jest gra dla trophy whorów :D Na jej podstawie oddzielamy ludzi normalnie kolekcjonujących trofea,od tych chwytających się wszystkiego byle tylko level ponabijać :P.

 

Nie wyobrażam sobie jakim trzeba być desperatem by siedzieć tyle godzin przed tv naciskając ciągle X by mieć 100% :D

 

Przerażające jest ,że dość sporo ludzi z mojej friendlisty ma w tym 100% :P

 

Bo to jest gra dla znajacych jezyk japonski.Mimo to na cos sie przydala,bo sluzy jako wskaznik jak zreszta wyzej piszesz ;)

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jakiś miesiąc temu odpaliłem ponownie aby nabić do końca trophy i posłuchać melodijki. Nie było żadnych wiadomości do obejżenia, nie ważne w co się wchodziło, zawsze była ta sama scena: Koty gadały z robotem, na ciężarówce stał telewizor, coś się powyświetlało, ogólnie było smutno, ciężarówka odjechała i koniec. Nie wiem jak jest teraz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...