Skocz do zawartości

Soul Calibur 4


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 14
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jakaś połowa, jak nie lepiej achievów 'wpada sama' jak po prostu grasz.

 

Najbardziej czasochłonne są te z TotlS - ale na to jest sposób - dopakowany Asta - na poczatek rundy A+B i potem gnebi się oponenta z daleka oponenta za pomocą d/t+A,A wymieniane z d/t+A,B, które jak siądzie na blok to sadzimy A+B. Dodatkowo jak oponent podejdzie to spamujemy kolankiem, barem i rzutami - tak sie przechodzi cale TotlS:P.

 

100 x critical finish to totalny banał - bierzemy Yun-seonga, pakujemy go aby miał sporo hp i defensa i dajemy mu skilla pozwalajacego efektywniej niszczyć kulke przeciwnika i walimy na 11 piętro TotlS - mamy tam 4 ułomnych oponentów, bardzo lubiących blokować wiec spamujemy p+B,B które niesamowicie szybko kosi kulke przeciwnika. 20 powtórek i po bólu - darmowe 50G;].

 

Najbardziej denerwujący jest achiev co trzeba wszystko w grze kupic - bardzo dużo kasy na to idzie, a gdy dodamy do tego strasznie nudne walki z kompem mamy obraz długiego i żmudnego zbierania funduszy. Osobiście olałem walkę z kompem i póki co walczę tylko online - za wygrany mecz w ranku mam 2000, więc jakieś 1500 winsów i mamy flote;].

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

poszukuję chętną osobę do zdobycia kilku acziwentów na XBL.

zależy mi przede wszystkim na World Class Fighter, bo w sieci króluje 5-6 postaci.

 

z pozostałymi powinienem sobie w miarę poradzić. mistrzem SC4 nie jestem, ale jak przegrywam to minimalnie : P

z czasem powinno być lepiej. ale jeśli ktoś faktycznie znajdzie czas na zrobienie innych acziwmentów, szczególnie Hero King, to byłby wdzięczny : ]

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

rozegrałem blisko 50 walk i do tej pory spotkałem może 4-5 postaci, stąd moja wątpliwość, co do zrobienia tego acziwa legalnie ; ]

ponadto granie przez net mnie kompletnie nie bawi. wręcz przeciwnie wk'wia mnie cała masa przeciwników stosujących 2-3 ciosy naprzemiennie. żadna przyjemność z gry przeciwko takim typom. szczególnie jak ktoś ma nędzne łącze i gra na jeden najszybszy cios, przed którym uciec się nie da, bo reakcja postaci jest zdecydowanie za wolna...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...