Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

@ SIKI

Tak. Siedzi tam cichutko. Jak naciskasz open, to gra sie wylacza. Generalnie jest jak z plyta...

 

Banowaniem konsol ludzi którzy grają na kopiach zapasowych też mieli na siebie wyrok wydać a jakoś ci ludzie kupili 2gą konsole wtedy.

Nie. To co innego. Brick znaczy, ze teoretycznie 19.XI konsole osob, ktore zainstalowaly sobie NXE mialyby stac sie do wyrzucenia. Wtedy bym chyba rozyebal konsole na lbie samego Billa, bo drugiego Xa bym nie kupil. Nie poczuwam sie winny zlamania umow z M$em gdyz nie zmodyfikowalem software'u konsoli w nielegalny sposob. Ta aktualna wersja NXE ma sygnatury Microsoftu i legalnie daje sie zainstalowac. Po 19. sie wyjasni. Nie wiem jaka korzysc mialoby im przyniesc zbanowanie czy zbrickowanie tych konsol? Zadnych furtek dla piractwa czy innej szkodliwej dla M$ dzialalnosci ten NXE nie otworzyl.

Odnośnik do komentarza

potrzebna w celu identyfikacji ale wyjac jej nie mozesz bo wroci do dasha

 

Mani - widzisz roznice w graniu w nowosci ktore kosztuja np. 50$ do zwyklego zaktualizowania dasha? MS na dashu nic nie traci - moze tym sposobem zystkuje nowych klientow ktorzym nie podobal sie halas ktory generuje naped - a gry - ktos gra w GOW to -50$, Fable 2 - 50$,itp. A to ze graja na Live czyli za niego placa nie ma sie jak do kupna normalnej gry. Live to 100zl za rok = grosze... Wiec zadnego bana nie bedzie - jakby MS chcial sie zabezpieczyc to dalby preview przypisany do GT - w tym celu trzeba by bylo sie polaczyc z netem by otrzymac zaproszenie do pobrania.

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza

wersje beta zrobli tak ze tylko na BK 1888 dala sie instalnac

a ta i finalna zapewe instalowac sie bedzie tak jak wczesniej czyli z dowolnego nosnika bez zadnych ograniczen

jesli ta wersja to jest jakas wersja ktora ma luki i sa tego swiadomi a wyciek byl w pelni nielegalny i im nie na reke to kto wie co zrobia, logicznie patrzac to nie zrobia czystki ale oni nie zawsze logicznie postepuja...

mimo wszystkich plotek to ja i tak juz przeszedlem na konsole ze starym dashem i profil zaciagam z serwera taki jak tam jest a te achiv. co sie zrobilo na NXE zrobie od nowa i tyle, czekam na finala...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza

Przepraszam że w ten sposób ale przeklejam posta w celu powtórzenia pytania:

 

 

Hej,..

 

mam pytanie...wgrałem tego NXE i jest mega...chodzi mi o to że zgrywanie na dysk i granie teraz z 2-3 razy krótszymi loadingami bardzo mnie cieszy...stsestowałem Dead Space... i loading po smierci jest duzo krotszy...

Nie moge jednak oglądać filmów... podobno mam do netu podlaczyc ale nie mam netu i nie bede mial przy konsoli nigdy... i co teraz bede mogl zrobic zeby znowu filmy dzialaly... wczesniej update`y robilem z plyt tak jak teraz i nie mam pojecia co dalej zeby Divx dzialal... dzieki za odpowiedz..

 

Pozdro

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Może rozwiązanie twojego problemu pojawi się przy okazji premiery oficjalnej, bo parę dni temu na n4g czytałem newsa właśnie na ten temat - że jeśli nie ma się zamiaru podłączać konsoli do internetu to lepiej nie robić update'u teraz do NXE bo straci się dotychczasową możliwość oglądania niektórych filmów.

Odnośnik do komentarza

Nie nie... ja nie mam z tym problemów... Podoba mi się ten dash i jestem w stanie przeżyć oglądanie divx... jak chce sobie coś obejrzeć w tym formacie to i tak mam lapciaka do LCD podłączonego... Byłem po prostu ciekaw a najbardziej mnie interesuje wrzucanie tych filmów na HDD. Mam Elitke i dysk w niej aż się prosi o zapełnienie a jakbym sobie tak 4 sezony Battlestara wrzucił i mógł oglądać to bym był happy... Mam wszystkie na DVD bo w lapciaku mało miejsca... Stąd pytanie i już nie zawracam tyłka do 19:)...

 

Pozdro

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie mogą banować, brickować, sikować i co tam jeszcze sobie wymyślą. Jest to legalne oprogramowanie, nie ingerujące w konsolę, dostępne w internecie. Nie każdy musi wiedzieć że jest to wyadnie przedpremierowe. Nie pozbawią się też dochodów, a nowy NXE zainstalowało pewnie z milion legalnych użytkowników.

Z drugiej strony oficjalnie piszę że jeśli moja konsola zostanie zbanowana, to z miejsca przerabiam ją na piraty, i będę kupować tygodniowo wszystkie najlepsze hity, tym samym pozbawiając Microshit pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Nie mogą banować, brickować, sikować i co tam jeszcze sobie wymyślą. Jest to legalne oprogramowanie, nie ingerujące w konsolę, dostępne w internecie. Nie każdy musi wiedzieć że jest to wyadnie przedpremierowe.

 

a sciagniete ze strony Microsoftu? moze Ci sie zepsuc konsola i wcale nie musza Ci jej naprawiac na gwarancji bo zainstalowales oprogramowanie niewiadomego pochodzenia. W ogole to moj wujek zna kolesia, ktorego kuzyn kolezanki kiedys rozmawial z typem, ktory mieszkal obok goscia ktorego siostra jest dziewczyna brata kolegi goscia co slyszal od swojego ziomka co pracuje w microsofcie, ze bany jednak beda, wiec ja juz bym sie bal :/

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Tego ze strony MS i tak sie nie sciagalo - laczyles sie do live to pojawilo ci sie okienko z aktualizacja jesli dostales to do tego programu. Poczekajmy do 19 - MS potwierdzil ze nic poza brakiem live nie bedzie.

Przez dluzszy czas nie ruszali piratow to zbanuja osoby ktore pobraly aktualizacje w celu przetestowania jej przed premiera? Wolne zarty, na grach traca spora kase a oni ciagle na live sobie siedzia (chyba z 1,5 czy 2 lata) wiec maja zbanowac osoby ktore mialy dash 3 tyg wczesniej. Pffffffffffffffffffffffffff

Odnośnik do komentarza

Oficjalne stanowisko mikromiękkich jest takie,że do 19 listopada osoby używające NXE z wycieku są odłączone od live,nigdzie nie ma info,że po updacie zbanują lub zbrickują nam konsolę,fora zawalone są domysłami i niepotwierdzonymi plotkami które straszą tylko posiadaczy nowego dasha.przecież mogłem mieć kontakt z betatesterem i sam sobie jego dysk wpakowałem do konsoli nie wiedząc o jakichkolwiek konsekwencjach tego czynu... :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...