Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

No, ale Ameryki tym nie odkryłeś oO Zdanie jest bardzo ogólnikowe i odnosi się oficjalnego stanowiska M$ w tej sprawie, które znamy od wczoraj - tak, jeśli teraz zainstalujemy dasha "nielegalnie" to nie będziemy mogli korzystać z Live'a... do 19 listopada. Potem będzie po staremu : )

 

gdzie tak pisze? kto to potwierdził?

Odnośnik do komentarza
No, ale Ameryki tym nie odkryłeś oO Zdanie jest bardzo ogólnikowe i odnosi się oficjalnego stanowiska M$ w tej sprawie, które znamy od wczoraj - tak, jeśli teraz zainstalujemy dasha "nielegalnie" to nie będziemy mogli korzystać z Live'a... do 19 listopada. Potem będzie po staremu : )

 

gdzie tak pisze? kto to potwierdził?

 

 

In parti(pipi)ation with this program, you should not move your storage device (hard drive, or memory unit if you do not have a hard drive) to any other console as it will also update that console. If an unregistered console is updated with the NXE update, that console will not be able to connect to Xbox LIVE until the NXE has been officially released on November 19th.

 

Nie mam zamiaru nikogo przekonywać żeby instalował tego dasha teraz. Próbuję jednak uspokoić tych, którzy już to zrobili, zamiast przejmować się banami, których na pewno nie będzie (przy nieprzerobionych konsolach) cieszcie sie z cichutkiej pracy konsoli. Teraz gra się mega komfortowo.

Odnośnik do komentarza

DOKŁADNIE. Jeśli to odtwarza się na nie przerobionej ani w żadnym stopniu nie modyfikowanej konsoli to chyba nie ma się prawa za takie coś dostać bana co nie ?

Gdyby Microsoft chciał to by to jakoś zabezpieczył a nie zrobił tak, że po wsadzeniu dysku do innej konsoli update się instaluje. Moim zdaniem był to "kontrolowany wyciek".

Odnośnik do komentarza
No mysle, ze juz wszystko wyjasnilismy w tej kwestii i pozostaje czekac do 19., lub dluzej... Nie wiadomo nawet jak dlugo. Od niewiadomych glowa boli. A ja sie ciesze, bo komfort grania moim zdaniem wzrosl znacznie. To mi wystarcza. Bana nie dostane, bo nie mam lajwa :D. Swoja droga to dlaczego oni kuzwa nigdy nie rozkminili, by plytka rozpedzala sie tylko w chwilach loadingu jak to bylo w PS2? W Xie durny naped chodzi na maxie caly czas ;/.

OMG. Załaduje Ci np. w Far Cry 2 że nagle sobie samochód wyjedzie? Nie... Skończ.

Czekaj... czy ja Cie dobrze rozumiem? o_O Po chuy mi gwizdanie napedu np. w takim Prey, gdzie loadingi sa wylacznie miedzy levelami. GTA 4, czy inne gry doczytywane w locie to inna para kaloszy ><.

A teraz grzecznie przeproś :).

Odnośnik do komentarza
Grzecznie przepraszam seniora. Myślałem że chodzi Ci przede wszystkich o takie tytuły. Może i mi się zdaje, ale ostatnio tylko takie tytuły mam pod ręką.

Spok ;]. To fakt, ze masa, o ile nie wiekszosc gier ma doczytowanie elementow w locie, ale ten diabelny Prey ma co kazde 15 minut grania loadingi niemal takie jak loading GTA 4. Od tego stary X mial partycje cache... Co tu duzo mowic - system byl zaprojektowany od poczatku do konca zayebiscie. 360 jest wydajny, ale to poskapienie twardziela jest, bylo i bedzie bledem. Nawet instalacja gier na dysku nie naprawi tego, gdyz na dobra sprawe wystarczylyby wlasnie partycje cache. Wtedy loadingi wirutalnie moglyby nastepowac z 2 napedow, a tak mamy glownie rozwiazany problem halasu. No ale nie ukrywam, ze wartosc GTA4 dla mnie przez to w pewnym sensie wzrasta (mniejszy pop up!). Zwlaszcza jak pojawi sie ten mission pack - znow se zalatwie te gierke ;p.

 

Dobra, ale juz nie smuce nie na temat.

Podsumowujac; nowy dash jest zdecydowanie na plus ;).

Najwieksze zalety dla szarego uzytkownika na ten moment to imo:

- rozdzialki 16:10

- zgrywanie gier na dysk

Odnośnik do komentarza
Nareszcie doszla dlugo oczekiwana przeze mnie opcja wylaczenia autostartu plyty:)

oj, od niepamietnych czasow byla opcja wylaczania startu plyty czyli mozna bylo ustawiac start z dasha lub z media center lub z plyty wiec to akurat bez zmian...

 

@Juchy

 

1. Jak mam najstarszy model konsoli to mogezrobic downgrade przez wyczyszczenie cache konsoli?

2. Ten blad E80 zaraz po wrzuceniu tego update ludziom wywalal czy po dluzszym testowaniu?

1. nie, downgrade to zlozony proces dla zaawansowanych uzytkownikow Xa nie majacy nic wspolnego z cache

2.od razu w pierwszej fazie update po pierwszym resecie, ale jak pisalem to kwestia efuse i rezystora, dolutowac mozna i pojdzie dalej, jak ktos nei wie o co biega z rezystorem to pomija w ogóle ten temat bo go nie dotyczy..

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
Nareszcie doszla dlugo oczekiwana przeze mnie opcja wylaczenia autostartu plyty:)

oj, od niepamietnych czasow byla opcja wylaczania startu plyty czyli mozna bylo ustawiac start z dasha lub z media center lub z plyty wiec to akurat bez zmian...

teraz doszła jeszcze możliwość wyłączenia automatycznego uruchamiania gier po włożeniu płyty do napędu, jest niezależna od ustawień autostartu przy uruchamianiu konsoli. autostart po każdej zmianie płytki strasznie mnie drażnił, wreszcie mogę spokojnie wrzucić krążek z grą, bez obawy o przerwanie aktualnej sesji (czytaj przerwania wideo-rozmowy czy oglądanego filmu).

Odnośnik do komentarza
1 pytanie - bedzie mozliwosc usuwanie gier z profilu? Wiem ze tych co mają 0GS napewno, ale tych co mają np 5GS?

 

W swoim profli na konsoli widzisz triale ktore maja 0 ale na mygamercard juz dawno nie ma pokazanych triali

Swoja droga jak zbanuja to i tak mamy to co chcielismy ;)

 

Ostatnio zgralem w GTA4, Merc2,BF3 i po ustawieniu 1440x900 mam wrazenie ze gra znacznie lepiej wyglada niz na poprzednich rozdzialkach 13xx czy 1280.

 

 

Kolejne porownania

gta4, fable, gow

 

http://multiplayerblog.mtv.com/2008/10/31/...ime-comparison/

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
Tu myśle, że bardziej myślą przewodnią zrzucania danych na dysk było wyciszenie napędu. Logiczne, że dysk twardy ma szybszy odczyt niż DVD. Ile razy trzeba grę odpalić by zrekompensowało te ~10 minut instalacji? ;)

 

10 min to śmiesznie mało. Wiesz ile czasu się gry na PS3 instalują (i to nie w całości)?

Odnośnik do komentarza

Ja rozumiem, ale logicznie myśląc trzeba gre odpalić 60 razy żeby zrekompensowało 10 minut po 10 sekund. Może w końcu mniej pop-upów będzie? Nie wiem, jeżeli do 19 pozostanie Far Cry 2 w moich rękach to podziele się wrażeniami. Póki co NXE odpuszczam sobie. W FC2 denerwuje mnie doczytywanie się tekstur. Jest to tylko chwilowe, ale czasami... denerwuje.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam takie rzeczy. Kiedy posiadacze PS3 mieli instalacje gier, to było beee, bo PC-towe i w ogóle. Teraz wchodzi NXE z zrzucaniem gier i 8 cud świata. Tak samo było z achievementami. Psioczyli posiadacze PS3 na to, a teraz ile jest Trophy whores na forum xD.

 

Acha i tak BTW. Gry na PS3 instalują się MAX 10 minut. Przeważnie coś około 5 minut. Tak gwoli ścisłości.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...