Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie znajomy sprawdził i nagrał na pendrive jpegi i mp3 i nie ma funkcji zgrania(kopiowania) tego na hdd.Co za bezsens!Gów.no nie zmiana!

No tak awatary i zgrywanie jpg/mp3 na dysk bylo najlepszymi ficzerami NXE - na co komu 16:10, instalacja gier, szybszy dash.

Ok ja rozumiem,że te funkcje,które wymieniłeś są ważne,ale równiez powinno być zgrywanie na hdd innych rzeczy takich ja mp3 i jpegi.W czym mają problem z dodaniem takich opcji?W Ps3 jest taka możliwośc i nie widzę problemu,żeby Ms również dał nam taką funkcję.Zgrywanie na hdd gier oczywiście tak,ale też innych rzeczy!

Odnośnik do komentarza
Właśnie znajomy sprawdził i nagrał na pendrive jpegi i mp3 i nie ma funkcji zgrania(kopiowania) tego na hdd.Co za bezsens!Gów.no nie zmiana!

No tak awatary i zgrywanie jpg/mp3 na dysk bylo najlepszymi ficzerami NXE - na co komu 16:10, instalacja gier, szybszy dash.

Ok ja rozumiem,że te funkcje,które wymieniłeś są ważne,ale równiez powinno być zgrywanie na hdd innych rzeczy takich ja mp3 i jpegi.W czym mają problem z dodaniem takich opcji?W Ps3 jest taka możliwośc i nie widzę problemu,żeby Ms również dał nam taką funkcję.Zgrywanie na hdd gier oczywiście tak,ale też innych rzeczy!

 

 

Ale powiedz po co Ci zdjęcia na konsoli? Uzasadnij to jakoś mądrze.

Odnośnik do komentarza
Właśnie znajomy sprawdził i nagrał na pendrive jpegi i mp3 i nie ma funkcji zgrania(kopiowania) tego na hdd.Co za bezsens!Gów.no nie zmiana!

No tak awatary i zgrywanie jpg/mp3 na dysk bylo najlepszymi ficzerami NXE - na co komu 16:10, instalacja gier, szybszy dash.

Ok ja rozumiem,że te funkcje,które wymieniłeś są ważne,ale równiez powinno być zgrywanie na hdd innych rzeczy takich ja mp3 i jpegi.W czym mają problem z dodaniem takich opcji?W Ps3 jest taka możliwośc i nie widzę problemu,żeby Ms również dał nam taką funkcję.Zgrywanie na hdd gier oczywiście tak,ale też innych rzeczy!

 

 

Ale powiedz po co Ci zdjęcia na konsoli? Uzasadnij to jakoś mądrze.

Instalacja patcha do Pro-evo.Podstawa to gra na hdd plus możliwośc wgrywania jpegów oraz mp3 do gry zainstalowanej na twardzielu.

Odnośnik do komentarza
(...)

z orionem50 wyczailiśmy ciekawego buga w NXE. Zmieńcie sobie język z polskiego na angielski i spróbujcie wejść w zakładce "moja konsola xbox" w swój profil/gamercard, nie da rady. Dopiero trzeba zrobić reseta żeby zadziałało. Tak samo jest w drugą stronę tzn. z ang. na polski. <betatesterzy> xD

inny bug (ale mniejszego kalibru bo wystarczy zmeinic tlumaczenie) to np. w zakladce z grami jak jest gra w napedzie pisze GRA na konsole XBOX 360 i dalej jest ile GSow mamy w tej grze, to koncowka "360" wlazi na liczbe z GSami i robi sie nieczytelne cos...

 

To jest bardziej wina polskiego tłumaczenia - nagłówek składa się z większej liczby znaków niż wersja oryginalny. Nie jest to więc jako tako bug w samym nxe.

Odnośnik do komentarza
Instalacja patcha do Pro-evo.Podstawa to gra na hdd plus możliwośc wgrywania jpegów oraz mp3 do gry zainstalowanej na twardzielu.

 

Instalacja patcha ok, rozumiem. Ale nadal nie wiem co jaki kij Ci zdjęcia :?: Jeszcze żeby Xbox robił u Ciebie za komputer tak jak to robią inni z PS3 to ok. Ale w innym przypadku? Nie widzę logicznego uzasadnienia.

Edytowane przez Tomaszek88
Odnośnik do komentarza
I co, takie skopiowanie plików jpg na dysk konsoli do katalogu np. Pictures dałoby Ci nowe koszulki w PESie?

Kopiowanie jpgów czy mp3, a instalacja patcha to dwie zupełnie inne sprawy.

Patch składa się z jpegów,mp3 i innych plików.Wpierw gra musi byc na hdd,potem musi być możliwośc wgrywania na twardy tych plików i potem improtuje sie dane pliki do gry zainstalowanej na hdd.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Hej,..

 

mam pytanie...wgrałem tego NXE i jest mega...chodzi mi o to że zgrywanie na dysk i granie teraz z 2-3 razy krótszymi loadingami bardzo mnie cieszy...stsestowałem Dead Space... i loading po smierci jest duzo krotszy...

Nie moge jednak oglądać filmów... podobno mam do netu podlaczyc ale nie mam netu i nie bede mial przy konsoli nigdy... i co teraz bede mogl zrobic zeby znowu filmy dzialaly... wczesniej update`y robilem z plyt tak jak teraz i nie mam pojecia co dalej zeby Divx dzialal... dzieki za odpowiedz..

 

Pozdro

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Holy shit... Nareszcie będzie można normalnie pograć w tę gierkę ;) Długie loadingi, z tego co słyszałem, skutecznie wydłużały grę i to w negatywnym znaczeniu.

 

Zaostrzacie mój apetyt z każdym kolejnym postem. Mam nadzieję, że wytrzymam do cholernego 19-ego.

 

To wszystko jakoś podejrzanie szybko na wszystkich filmikach działa - podejrzane...

Edytowane przez Keymaker
Odnośnik do komentarza
Holy shit... Nareszcie będzie można normalnie pograć w tę gierkę ;) Długie loadingi, z tego co słyszałem, skutecznie wydłużały grę i to w negatywnym znaczeniu.

 

Zaostrzacie mój apetyt z każdym kolejnym postem. Mam nadzieję, że wytrzymam do cholernego 19-ego.

 

To wszystko jakoś podejrzanie szybko na wszystkich filmikach działa - podejrzane...

 

Tam zaraz :) Wsio dziala szybciej, kazdy to potwierdza. Nawet CoD4 wczytuje sie z HDD duzo szybciej ;)

Odnośnik do komentarza
Instalacja patcha ok, rozumiem. Ale nadal nie wiem co jaki kij Ci zdjęcia :?: Jeszcze żeby Xbox robił u Ciebie za komputer tak jak to robią inni z PS3 to ok. Ale w innym przypadku? Nie widzę logicznego uzasadnienia.

 

Ale w PS3 wykorzystasz większy dysk na coś pożytecznego, fajnie czasami komuś pokazać zdjęcia na większym ekranie bez bawienia sie w zrzucanie na pendriva/aparat, jak nie mp3 to chociaż wma mogli zrobić że możesz zgrać z z pendryla bo już odechciewa sie poszczania muzyki w czasie gry z pendriva, o filmach nie wspomnę.

 

Ps. Nie mam PS3 a nawet PS2

Odnośnik do komentarza
Czy wy tez macie takie wrazenie ze gra uruchomiona z dysku ladniej wyglada?

Nie jesteś jedynym, który to zauważył:

But there was one extra, unexpected benefit: "Fable 2" looks noticeably better. The graphics are sharper and brighter. So much so that it's like the game, or my graphics processor, has gotten an upgrade. Perhaps someone more familiar with programming can tell me why, but I assume it has to do with the fact that it's easier for the console to access and process all the requisite data, so it has to make fewer compromises to deliver me graphics in real time.
http://weblogs.variety.com/the_cut_scene/2...g-games-to.html Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...