Skocz do zawartości

New Xbox Experience


Rekomendowane odpowiedzi

Informacja o aktualizacji pojawiła się u mnie od razu po włączeniu konsoli ;)

No to bach-właśnie się ściąga. Piszące w tym temacie osoby zrobiły mi "smaka" na nowy dash. Czekanie się kończy i w końcu będę mógł sprawdzić różnice ^_^ .

Oczywiście największą będzie brak szalejącego napędu DVD od x'a. A co do reszty "nowości" to się dopiero okaże...

Odnośnik do komentarza

Awatarki sa dup.iate, zajawka dla małolatów. Jakieś metroseksualne dziwolągi, wolę swój stary poczciwy obrazek gracza.

Nowe menu jakieś nieintuicyjnie (kwestia przyzwyczajenia ?), niekompletne spolszczenie wali po gałach.

Ale zrzut gry na HD to fajna featurka i chocby tylko dlatego ma ten NXE jakis sens. Własnie sobie zrzucam GTA IV, jak wyciszy naped i skroci loading o te kilkanascie sek. będę zadowolony.

Odnośnik do komentarza

niech ktos poda konkretna sciezkie by zmienic theme bo sie doszukac nie moge

 

Co do XNE to pierwsze wrazenie - gdzie jest market, gdzie sie cos tam innego ustawia,itp :} oraz jakiejs errory jak chcialem zobaczyc gamerpicy jakiejs pozycji czy pobrac demo End War, pozatym silverowcy nie widza nowosci demowych - nie znalazlem Left 4 Dead.

I tak zgrywanie gier to najwazniejszy ficzer

Edytowane przez signap
Odnośnik do komentarza
No własnie wyskakuja jakies errory podczas wchodzenia na marketplace , nie mozna pobrac czegos tam kod stanu bla bla bla . Tez sie Wam tak dzieje ?

Tak...problem z pobieraniem obrazkow (okl;adek)

 

 

potwierdzam :( nie da sie wejsc na themy i inne dobroci:) z marketplace:(

 

avatary przy starcie mnie rozwalily :)

Odnośnik do komentarza

mega lipa, gram w cod5 i nagle ktos mi sie wpierdala do rozmowy okazalo sie ze wszedl sobie do grupy kolegi ktory gra z nami a ze on mial party to nas tez polaczylo do tej grupy, jeslki kazdy moze sobie bez zgody wchodzic do grupy i przeszkadzac w grze to ja to (pipi)e.

 

a takj na boku na flashu wszystko chodzi.... narazie

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza

a mi właśnie zdechł xbox, ale zanim to się stało zdążył ściągnąć aktualizacje, potem miał być restart ale konsola już nie wstała[new xbox experience my ass], spoko to na pewno nic związanego z aktualizacją bo już chwile wcześniej pojawiła sie lampka i były problemy z uruchomieniem, ale potem jakoś jeszcze raz poszło... teraz pytanie: czy jak wezme moj dysk twardy podłącze u kumpla który nie ma konsoli podłączonej do netu to mu sie ta aktualizacja zainstaluje?

Edytowane przez okoolarnik
Odnośnik do komentarza

Ja się pobawiłem i ogólnie mówiąc jestem zadowolony. Nasze "simsy" są świetne, taki mały akcent z ukłonem w stronę fanów można odczuć. Cały dash śmiga chociaż miałem kilka postojów po kilka sek. MP jak na razie nie działa w pełni, sporo errorów wyskakuje ale myślę że spowodowane jest wczesną fazą dasha. Są demka które pobrać można bez problemu, gorzej z innymi bajerami. Grupy użytkowników są bo są aktualnie ludzie na nie marudzą ale niebawem pewnie i to się zmieni. Ogólne wrażenie dasha z mojej strony jak najbardziej pozytywne. Chcieliśmy czegoś nowego i dostaliśmy to :)

Odnośnik do komentarza
mega lipa, gram w cod5 i nagle ktos mi sie wpierdala do rozmowy okazalo sie ze wszedl sobie do grupy kolegi ktory gra z nami a ze on mial party to nas tez polaczylo do tej grupy, jeslki kazdy moze sobie bez zgody wchodzic do grupy i przeszkadzac w grze to ja to (pipi)e.

 

a takj na boku na flashu wszystko chodzi.... narazie

Mimo że jesteś piratem, a z twojej bezradności płakać mi się chce... ze śmiechu to odpowiem Ci. W ustawieniach grupy masz opcje kto może wejść do Party z wami. Mam nadzieje, że do tego dojdziesz sam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...