Skocz do zawartości

Tekken with nSports #2


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wielkie dzięki Velowi za spanko i miły wieczór na hawirze, w Poznaniu będzie za to flaszka - zapewne, dzięki moim ziomkom z TcT za zajefajnie spędzony czas(szkoda że nie jechalo wiecej głów..), Di za hosting, no i całej reszcie za dobrą zabawe na turnieju. Jeszcze raz brawo Adaś!

 

 

P.S. nikogo za nic drugi raz nie będe przepraszał :D

Odnośnik do komentarza

Nie to zebym sie czepial szczegolow ale:

Trafiłem do grupy z Szyperem,Cambionem,Gagarinem,Frizenem,Bartem,Duo,Romanem

Wyszedłem na 3 cim miejscu z grupy-1-Szyper,2-gagarin,3-ja,4-freezen

Nastepnym razem nie dam sie tak latwo pokonac. Tak to jest jak sie gra DJ nie ze swojej strony i to jeszcze ze zmarznietymi rekami :/

 

Turniej ogolnie wypadl niezle, miejscowka dawala rade jak i nazwa :P tylko trzeba bylo troche pozwiedzac Belchatow zeby trafic. Drugie co mi sie rzucilo w oczy to 2 stanowiska do grania w Tekkena. No ale wazne ze pozniej juz wszystko bylo ok. Szkoda tylko ze z Pitrexem pojechalismy na ostatnia runde z Cambionem i wszystkie krzesla i fotele byly pozajmowane i bylismy zmuszeni spac na ziemi.

Do grupy trafilem razem z Velurianem, Gagarinem, Duo, Romanem, Cambionem, Szyperem i Bartem.

 

Z Velu przegralem 2:0 jak juz wczesniej napisal ugrywajac po rundzie w kazdej walce.

 

Gagarinem wygralem 2:0, po niezlej nerwowce pod koniec 1 walki druga wygralem w miare latwo. Musisz nauczyc sie troche wiecej setupow :)

 

Duo zagralem Ravenem wygrywajac spokojnie 2:0.

 

Romanem to samo co wyzej.

 

Szyperem dostalem 2:0. Tutaj zle wstawanie zrobilo swoje.

 

Bartem wygralem zdecydowanie 2:0.

 

W walce z Cambionem dalo mi sie we znaki moje zerowe ogranie na Marduka. Przegralem o ile pamietam 2:1.

 

I wlasnie, ludzie czy Wy nie spicie w nocy :P Co z tego ze wyszedlem z grupy (o czym sie dowiedzialem po powrocie z Mc'a) jak dostalem pozniej 3:0 z Mashterem a pozniej Krysta usypiajac przy obu walkach :/. No ale mamy demokracje skoro wiekszosc chciala to nie mam nic do gadania...

SBO

 

Razem z Tundra i Sepkongiem dostalismy druzyne w ktorej byl Di, Cambion oraz Sway.

Sepkong przegral grajac Baekiem z Di 3:2 w rundach. Tundra tak samo tyle ze Ravenem . Gdy nadeszla moja kolej wygralem 3:2. W nastepnej walce tak jak w grupowych Cambion ztacklowal mojego DJ wygrywajac 3:1. Tak skonczyla sie nasza przygoda z SBO.

 

Niestety po drodze ani w trakcie turnieju nie mielismy takich kwiatkow jak Velu, wiec to tyle.

 

Podro dla:

 

Tundry - za wspolna podroz oraz przekonywanie mnie blisko miesiac zebym pojechal :P Oraz za zaklad na bardzo przychylnych zasadach. Oddam Ci ta druga dycha przy nastepnej okazji. I oczywiscie za klotnie odnosnie Tekkena.

Gagarina - tu tez za podroz i za sparingi tuz przed turniejem ;)

Sepkonga - milo bylo Cie poznac. Pogralismy troche na turnieju i dobrze Ci radze zmien tego Baeka na kogo innego bo to nie jest postac dla Ciebie.

 

Pitrexa - za towarzystwo w kafejce, spary oraz granie o 1 nad ranem :blink:

 

Swaya - za spacery do Mc noi rozmowy na przerozne tematy. Malo pogralismy na tym turze mam nadzieje ze na nastepny pojedziesz i pogramy cos wiecej :)

 

Pawla vel 2nd Generation Swayman - Pogralismy troche, ale najbardziej zapadlo mi w pamieci porownywanie Tekkena do wojny :lol:

 

Oraz dla wszystkich z ktorymi gralem, badz rozmawialem.

Edytowane przez XFrizenX
Odnośnik do komentarza

cokolwiek napiszę:

 

Ja po powrocie z Niemiec i nieprzespanej nocy nie byłem w stanie grać normalnie w Tekkena (tu szacun dla ludzi, którzy byli na bani, kacu itp, a grali na poziomie).

I dlatego nawet z grupy nie wyszedłem, normalnie wstyd.

 

Co do drużynówki, to Di - grasz inaczej Pandą, niż mój brat. A do tego niepotrzebnie wystawiłem Baeka, bo w misia Baekowskie juggle szczególnie po b+4 nie siedzą.

 

pozdrowienia:

 

Di - ogólnie uznanie za organizację

 

Gagarin - na tym turnieju grałeś Yoshimitsem jeszcze bardziej finezyjnie niż w domu

 

Frizen - jako, że Ty też z Wrocławia, to jeszcze pogramy. A wtedy już nie będę spał z padem w rękach, tylko grał (niekoniecznie Doo Sanem)

 

Pitrex - zagraliśmy chyba tylko 2 walki przy stanie 1:1, a Twoja gra Bryanem cieszy oko

 

Tundra - hmmm od czasu turnieju w Dzierżoniowie to chyba postępów nie zrobiłeś:/ A i chyba nie miałeś pomysłu na grę - albo buforowane rzuty, o których nie kcę już słuchać, albo qcf+2, dżagiel i setupy. Popracuj nad CIEKAWSZĄ grą.

 

Bażant - Julką mnie sklepałeś, a a propos Baek vs. Baek - ścianę robiłem f+1,2,3,3,3; a Ty coś mówiłeś o silniejszej? Bom zapomniał. A i takie akcje, jak rzut z podjazdu d/f+3~f; [FLM] f+2~3; albo d/f+3~f; [FLM] f+4 na przystopowanie jakoś nie dawały rezultatów, przeciwnie niż jak gram w domu z bratem

 

Alik - się fajnie grało, nie sępisz na jedną akcję, wiesz, że postać ma kilkadziesiąt ciosów

 

DevilJin - coś mnie tam chyba kojarzyłeś z online'a, w którego od dawna już nie gram; btw: nie pamiętam - kim grałeś? Dużo rzucałeś?

 

pozrdawiam resztę, gratulacje dla podium

Edytowane przez CBX
Odnośnik do komentarza

Teraz kolej na moje wypociny... 8)

 

Na początek gratulacje dla podium, a szczególnie dla Gajdy :1pl: który jak widać na trzeźwego gra o wile lepiej.

Następnie podziękowania za organizację dla Di i FreeFraga - jak zawsze profeska i oby tak dalej :piwo:

 

Co do turnieju to szkoda, że frekfencja nie dopisała, ale cóż taki urok polskich turniejów (za to atmosferka jak zawsze zjawiskowa :> ).

Co do tego, że nie wyszedłem z grupy :nerd: , no to cóż melanż i nie spana noc dzień wcześniej dały o sobie znać no i jeszcze ta jazda na kacu z rana, masakra. No, ale cóż, życie. :cierpienie:

 

Prywata:

 

TLT - cóż moge napisać: za wami w ogień chłopaki i pamiętajcie Warszawa pozdrawia Łódź i do zobaczenia pewnie jakoś niedługo :piwo:

 

TcT - kurcze wreszcie oprócz Krakersa poznałem lepiej kolejną część waszego licznego Teamu i musze powiedzieć że spoko z was ziomki a nie takie snoby jak wcześniej myślałem :piwo: . Co do tego czy my się z Bażantem lubimy to powiem że my sie tak naprawde kochamy, ale nasza miłość wyraża się "jechaniem" po sobie, a nie lizaniem się po dupach tak jak ma to miejsce w niektórych teamach :peace:

 

Gajda, Nevan, Bart - trzymacie poziom ja zawsze, oby tak dalej :piwo:

 

I oczywiście pozdro dla wszystkich których nie wymieniłem, a z którymi miałem przyjemność poobcować przez te dwa dni :good:

 

PS. Di ty chyba zostaniesz świętym męczennikiem, 3 dni z fastlegs :zgon: :waah:

Odnośnik do komentarza

NAJS (pipi) było ;] fajnie się grało (po turnieju) a co do grupy zagrałem gorzej niż po graniu w tekkena po 2 miechach x_x ...... przegrałem nawet z romanem który zabił mnie używając SS+3+4 kinga i chwytów ....jest mi siebie żal : X szczerze xD"" :o

ale i tak czekam na jakąś powtórkę( w końcu DR w Toruniu : D juz niedługo) i ogólne Thx dla Di i Fraga za robotę ;] fajnie było

btw Tekken sie xD i jest beznadziejną grą xd ale i tak chętnie zagram :lol:

Odnośnik do komentarza
Bażant - Julką mnie sklepałeś, a a propos Baek vs. Baek - ścianę robiłem f+1,2,3,3,3; a Ty coś mówiłeś o silniejszej? Bom zapomniał. A i takie akcje, jak rzut z podjazdu d/f+3~f; [FLM] f+2~3; albo d/f+3~f; [FLM] f+4 na przystopowanie jakoś nie dawały rezultatów, przeciwnie niż jak gram w domu z bratem

 

Albo 4,4, d+2 na prostej ścianie i masz zgadywanki albo jak siądzie plecami po b+4 tylko d+2... działa podobnie

 

A jesli chodzi o WD z Flamingo to najlepiej żebyś robił iWS+4,4~FLA albo opckje typu 4,4 wyśmienite też jest 3,3 z Fla albo 3,4,4,3~FLA. Ogólnie Baek jest prostą postacią, po 20 min na practis potrafiłem już wszystko co potrzebne etc.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Filmy z turnieju powinny się pojawić u mnie na YT dziś lub jutro :)

 

Di - grasz inaczej Pandą, niż mój brat.

Innymi słowy: Twój brat nie gra na jana :D

 

We wtorek pograliśmy trochę z fastlegs w Arenie (cały czas Panda vs Yoshi) i nawet nie janiłem, więc muszę umówić się któregoś dnia z Cambionem i Ravemanem, żeby sprawdzić, jakie rezultaty daje taka gra :lol:

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...