Skocz do zawartości

Tekken with nSports #2


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem, czy jutro będę miał dostęp do Internetu, więc w razie czego łapcie mnie przez komórkę. Numer jest podany na stronie imprezy.

 

Do zobaczenia w sobotę.

 

---

Przypominam jeszcze o tym, kto zadeklarował zabranie konsoli:

1. Di

2. Tokis

3. Velurian

4. Keii

5. Gajda

6. Pitrex

Odnośnik do komentarza
yo yo yo ludzie jutro sie spotykamy i moze znowu ktos przyniesie singstara :D:D:D

 

Bez paniki sytuacja opanowana, Warszawa instaluje singstara na imprezie !!! Wy tam w Bełchatowie zamiast tego przygotujcie zimną wódkę i laski (bolesny fakt obecności fastlegs... z nieoficjalnych źródeł słyszałem że doberman dozorcy przeżył wyłącznie dzięki sprawnej pomocy weterynarzy)

 

Mam takie nieoficjalne pytanie, czy zauważyliście zależność że jak mam Pannę zabrać na turniej to każda zrywa 1-2 tygodnia wcześniej... podłe nie... może to sygnał żebym przestał grać w tekkena albo został gejem...

 

P.S. Proszę was jak dobrych i zacnych kolegów, potrafiących docenić dobro drzemiące w drugim człowieku jak się napierdolę i będę działał w kierunku fastlegs... to użyjcie wszelkich dostępnych środków żeby pozbawić mnie świadomości... nie chcę się ośmieszyć na forum publicznym... Velur ty pewnie chętnie pierdolnął byś mi w łeb jakimś stołem albo monitorem. Bracie zrobił bym dla Ciebie to samo...

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza

Zakończyły się rozgrywki w dwóch grupach. Z pierwszej wyszli Mashter, Swayman, Guardian i Tokis, a z drugiej Gajda, Punisher, Maargoth i Krysta. Po zakończeniu grup dojdzie do głosowania wśród zawodników, czy chcą zakończyć turniej indywidualny dziś czy jutro.

Trochę późno daję znać, ale mnie, Kitosa i Madiego nie będzie.

Mieszkacie w innej strefie czasowej...? o_O

 

 

---

Kilka minut po północy: Sway i Gajda w finale, Szyper na najniższym stopniu podium, a Krysta czwarty.

 

EDIT:

1. Gajda (DJ)

2. Sway (Raven, Steve, Julia)

3. Szyper (DJ, Feng, Heihachi)

4. Krysta (Heihachi)

 

Drabinka: http://img255.imageshack.us/my.php?image=t...kkendrdenb4.jpg

 

---

Drużynówka:

1. Bart (Asuka), Nevan (Anna), Gajda (DJ)

2. Di (Panda), Cambion (Marduk), Swayman (Steve)

Odnośnik do komentarza

Wróciłem w końcu xD (7-8h podróży)

 

A więc zacznę od pozdrowień dla wszystkich obecnych na turnieju od Krysty.

 

A teraz moje 3 grosze:

 

1. Turniej pomimo strasznie niskiej frekwencji 30-32 osób miał świetny klimat.

Nie obyło sie oczywiście bez potknięć np. początkowo były tylko 2 stanowiska do gry (to już jest chyba tradycja na TTP), czy rozpoczęcie rozgrywek o 15.00 był bardzo profesjonalnie zorganizowany i prowadzony przez Di.

Trafiłem do zdecydowanie najmocniejszej grupy turnieju Sway, Masther, Tokis, Junior, Di oraz Goro z której wyszedłem na 3 miejscu. W DE pierwszy mecz przegrałem z Gagarinem, po czym Wygrałem ze Ślepym żeby zostać wyeliminowanym przez Szypera.

Turniej zakończył sie jeszcze pierwszego dnia wygrana Gajdy.

 

2. Cały turniej mówię to z pełną odpowiedzialnością przebiegł pod hasłem RZUCAJ BO NIE ZABIJESZ co było widoczne w dosłownie każdej walce nawet ludzie którzy zwykle nie używają rzutów Krysta i Szyper zdecydowanie nagminnie stosowali ten sposób odbierania energii przeciwnikowi.

 

3. Wielki szacunek dla moich ziomków Krysty i Szypera za zajęcie tak wysokich miejsc na turnieju.

 

4. Podziękowania i pozdrowienia

 

Di: za profesjonalnie poprowadzony turniej, za przydzielenie mnie do tak ch....ej grupy i za pomoc w znalezieniu noclegu,

Cambion: Za rozmowy oraz za wspólne "zwiedzanie" Bełchatowa,

Velurian: za imprezkę przed turniejem oraz spary, rozmowy i w trakcie turnieju,

Junior aka Blondi oraz Bart: jesteście ludzmi zdecydowanie pozytywnie zakreconymi lub świrami co kto woli :P wielkie dzieki za wszelkie przeprowadzone w tym klimacie rozmowy i spary

Ślepy oraz Andrzej: za wspólny Team spary i rozmowy

Gajda: nieraz jednak opłaca się pocierpieć w trzeźwości przez trochę by wygrać tura człowieku szacun i gratulacje

oraz wszyscy inni których nie wymieniłem a z którymi grałem czy rozmawiałem podczas turnieju.

 

5. Czekam na następną edycje TTP ale tym razem może w jakimś większym mieście najlepiej Poznaniu :D

Edytowane przez Guardian19
Odnośnik do komentarza

Pozdrawiam 2nd Gen. Sway'a, któremu przy okazji niemal każdego turnieju lub zlotu nie siedzą na mnie gwarantowane akcje... :)

 

 

Ciekawe co by bylo jakbys DI zagral w turnieju. Pewnie top 3 by bylo:D

Ja startowałem w turnieju indywidualnym, ale moja Paulinka była co najwyżej żenująca ;) Ja grać w Tekkena nie potrafię i jedyne co pomaga mi czasem w walkach to Panda, na której nowe oblicze (hellsweep + twin pistony) czekam.

A dla ścisłości, to w teamówce wygrałem z: Sepkongiem, Tundrą, Łysym, VeluriaNem, Tokisem, Bartem i Nevanem. Sway w naszym teamie zagrał jedną walkę i - oczywiście ( ;) ) - przegrał.

Odnośnik do komentarza

Z gory sorry ze nie moglem byc, szczegolnie dla Di, bo taki 'nieprzyjazd' wplywal na grupy, ale wypadla mi sprawa rodzinna : -E. Szkoda, bo mialo byc fajnie, lodz, turniej, lodz eh = o. Sorry do wszystkich, ktore mordy=P chcialem zobaczyc (od wro po lodz, opole, wawe, poznan), bywa.

 

Gajda Misku, w koncu lamo!!: D Nevan nie dygaj : >, juz niebawem meeting =]. Punisher, nie wierze, ze byles ^_^, odezwe sie niebawem, mam nadzieje, ze uda mi sie Ciebie przelobbowac na meeting 8D.

Gratzy dla Swaya, Szypa i Swaya za podium :). I Krysty za miejsce tuz obok, nice!

 

 

 

Di nie zapominaj o Twoich extremalnych barkach u Pawła :- P.

 

No i oczywiscie gratzy ekipa za SBO, wypas:).

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...