Skocz do zawartości

Tekken with nSports #2


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 247
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To może i ja przyłącze sie do darcia mordy :D

 

Wszyscy są mile witani :P Co powiecie o turniej w singstara kto zdobędzie najmniej punktów, tylko musi być komisja kto się stara zjebać a kto po prostu jebie nutkę XD

 

Właśnie Matt może jakiś re-match, "Britney Spears - Baby One More Time" jeśli oczywiście się zjawisz :P XD

 

Baletnica to oczywiscie LAW

 

Tego to nawet Rutkowski by się nie domyślił.

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
Warszawa , a co z SingStarem?

Chyba zapomniałeś o Łodzi, kolego! :P Widzę Nevanie, że się Singstar spodobał? Jak będziecie darli mordy to ja w to wchodzę, zawalczę o browara z KAŻDYM! Tylko czy się znajdzie odważny... :D Jedynie w mikrofony mogę z kimś zagrać, bo w Tekkena jestem cienki jak sik pająka, "nawet" Velu już mnie leje! ;)

 

Jakub, Freefrag - jak to będzie z tym darciem mordy w kafejce? Da radę coś skręcić? Wiecie, muzyka łączy ludzi - poprzednim razem w Bełchatowie się znalazło o świcie paru CS playerów, którzy złapali za majki i nie powiem, jeden nawet wymiatał! :D

 

PS. Może ktoś chętny do SC4 się znajdzie też, jakiś mały freeplay? Nie bić. :P

 

Elo Elo!

Edytowane przez tokis
Odnośnik do komentarza
Warszawa , a co z SingStarem?

Chyba zapomniałeś o Łodzi, kolego! :P Widzę Nevanie, że się Singstar spodobał? Jak będziecie darli mordy to ja w to wchodzę, zawalczę o browara z KAŻDYM! Tylko czy się znajdzie odważny... :D Jedynie w mikrofony mogę z kimś zagrać, bo w Tekkena jestem cienki jak sik pająka, "nawet" Velu już mnie leje! ;)

 

Jakub, Freefrag - jak to będzie z tym darciem mordy w kafejce? Da radę coś skręcić? Wiecie, muzyka łączy ludzi - poprzednim razem w Bełchatowie się znalazło o świcie paru CS playerów, którzy złapali za majki i nie powiem, jeden nawet wymiatał! :D

 

PS. Może ktoś chętny do SC4 się znajdzie też, jakiś mały freeplay? Nie bić. :P

 

Elo Elo!

 

 

Nie wiem jak to będzie :P pewnie na miejscu się dogada sprawę :P pewnie nie będzie większego problemu byleby to nie trwało za długo ;] cs zaczyna o 9 grę w niedziele :P pewni sami też będą imprezować coś w kafeji ;p

Odnośnik do komentarza

Lista została zaktualizowana.

 

Tak jak napisał FreeFrag, zapisy trwają do piątku (włącznie?). Potem nie ma szansy na dopisanie kogokolwiek - choćby to był Cabanas aka Pączek ;) - więc niech każda osoba wybierająca się na turniej sprawdzi, czy jej nick znajduje się na liście. Nie chcemy, by doszło do nieprzyjemnych sytuacji.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...