Skocz do zawartości

Tekken Combo's CUP 6 (09.11.08)


fishbone

Rekomendowane odpowiedzi

Skończy się to tak jak poprzednio; nie ważne kto co i ile powie na temat lagów na LCD, ten turniej i tak będzie rozgrywany w "haj definiszyn", bo gra lepiej wygląda i (teoretiko) przyciągnie więcej ludzi. I, ponownie jak ostatnio, ktoś "z zewnątrz" się zjawi i wygra^^.

 

Masz rację w 80%, nieważne kto co powie, turniej będzie na LCD, gra na tym lepiej wygląda, przyciągnie więcej ludzi. Ale to że ktoś z poza rejonu wygra nie jest pewne, zapewne wygra najlepszy.

Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 144
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Masz rację w 80%, nieważne kto co powie, turniej będzie na LCD, gra na tym lepiej wygląda

... ale grać się poważnie nie da.

 

Ale to że ktoś z poza rejonu wygra nie jest pewne, zapewne wygra najlepszy.

No czyli wygra ktoś z zewnątrz :D

 

Da się grac, ale to zależy od parametrów danego LCD a każdy ma różne.

 

Gram na LCD w domu, robię zloty, do tej pory nikt nie narzekał (łącznie z Gajdą, którego gra jest bardzo wymagająca technicznie).

 

Może przejadę się na Wasz turniej, skoro w Bełchatowie mnie nie chcą...

Odnośnik do komentarza
Taki prawdziwy team to mają w Łodzi (Velu trzyma ich w ryzach) i Poznaniu. Ale ci z Poznania to zamiast grania w tekkena robią jakieś sabaty, krwawe orgie i oglądają Power Rangers.

 

 

Raveman prawie spadłem z krzesła ze śmiechu :P

 

Nie gram na LCD w Tekken: DR bo co z tego, że ta gra lepiej wygląda na LCD, skoro wyraźnie widać, że NIE JEST ona zrobiona pod LCD.

Odnośnik do komentarza
Bazant:

-Technicznie rzecz biorąc to LG'ków nie posiadamy, i ot cały problem z głowy.

-Co do grania to bardzo chętnie, młodziki zostaną tam gdzie są, możemy uznać że grupa juniorów nie dotyczy forumowiczów PSX Extreme skoro wam aż tak przeszkadza.

-Turniej w Bełchatowie jest dwudniowy, ja osobiście studiuję i pracuję także ciężka sprawa z tak dalekim wyjazdem na dwa dni, reszta ekipy to nie wiem bo chyba jej wogóle nie ma :) nie mamy jakiegoś klanu czy coś takiego :). Jeśli turniej byłby np. koło Warszawy,Lublina,Ełku,Olsztyna,Łodzi to już mógłbym coś na ten temat pomyśleć.

 

1. Na zdjęciach wyglądają jak LG, z resztą nie rzutuje. HD Ready to HD Ready i moja 14" CRT jest dużo lepsze do DR niż najlepszy 100Hz FullHD

 

2. Bełchatów jest koło Łodzi. Wpadnij, będą najlepsi w tym JA :neko:

 

3. Jeśli chodzi o team to nie ma znaczenia. Ja zawsze jestem wpisany do A-Team, bo przede wszystkim kiedyś grałem troszkę w Arenie no i nazwa jest zajebista.

Taki prawdziwy team to mają w Łodzi (Velu trzyma ich w ryzach) i Poznaniu. Ale ci z Poznania to zamiast grania w tekkena robią jakieś sabaty, krwawe orgie i oglądają Power Rangers.

Łódz ma znacznie większą ekipe, CRT zawsze będzie leprze na T5DR bo TA GRA NIGDY NIE BYłA PISANA POD LCD

 

W ogóle o czym wy tu piszecie jak u nich się Jinpachim gra i uważają to za normalne :P

 

 

Bazant:

1. Może i wygląda ale oba są firmy Samsung, dodatkowo możemy załatwić trzeciego samsunga i phillipsa odręki, jeśli będzie potrzebne to załatwimy więcej. Twoją 14 możesz zostawić w domu, nie obchodzi mnie czy jest lepsza czy gorsza.

 

2. Mimo to że jest koło Łodzi nadal mi nie pasuje dwudniowy turniej.

 

3.Fajnie

 

 

FreeFraq:

Słyszałem co nieco na ten temat,podobno niektóre Combo'sy trudniej zrobić. No ale z tego powodu nie będziemy przerzucać się na CRT, gra jest zrobiona do HD i gramy na HD. Tekkenowcy powinni pomału się przyzwyczajać bo nie będą chyba grali wiecznie na CRT'kach.

 

 

Super Extra Duży Szef:

Jinpachi podobnie jak i na poprzednim turnieju zostanie wykluczony. A co do naszych umiejętności to pracuje nad tym.

Do tej pory graliśmy w "zwykłego" tekkena, swoje podbijanki Bryana i Rogera zaprezentowali nam ostatnio Chińczyk i Koki także aby m.in ich pokonać trzeba też nieco więcej umiejętności. Rozumiem że twoje zainteresowanie turniejem na tym forum przekształci się w twoją obecność na samym turnieju.

 

dlatego że faworyzuje to farta powinno sie grać na UCZCIWYCH CRT

Masz rację w 80%, nieważne kto co powie, turniej będzie na LCD, gra na tym lepiej wygląda

... ale grać się poważnie nie da.

 

Ale to że ktoś z poza rejonu wygra nie jest pewne, zapewne wygra najlepszy.

No czyli wygra ktoś z zewnątrz :D

 

GRA NIGDY NIE BYłA PISANA POD HD I NIE OBSłóGUJE HD, ALE NEVAN MA RACJE JEGO LCD DZIAłA PRZYZWOICIE

 

PROSZE O WSTęPNE DOPISANIE MNIE DO TURNIEJU

 

VelurJanek_TLT postać wstępnie mokujin lub ktoś kto ma wavedashe i electriki( może DJ)

 

Odnośnik do komentarza

Proszę o dopisanie mnie do listy uczestników :ninja:

 

"W roku 1568 Knyszyn otrzymał prawa miejskie od króla Zygmunta Augusta. "Czasy Zygmuntowskie" były złotym wiekiem dla Knyszyna. Wybudowano wówczas ratusz na rynku, łaźnie, budynek wagi, wybrukowano ulice. Udokumentowanych jest 19 pobytów króla w Knyszynie, łącznie około 500 dni, w latach 1533 - 1572. W Knyszynie król chętnie wypoczywał, stąd władał Rzeczpospolitą Obojga Narodów. Podpisał wiele dokumentów m.in. pierwszą w Polsce Ustawę Morską i Leśną. Król Zygmunt August zmarł w Knyszynie 7 lipca 1572 roku."

Hmm jak turniej będzie kijowy to przynajmniej będzie co pozwiedzać... Ciekawe miasto

 

Ps. Velu Qwa Ty żeś chyba Oci...ł, drugi koniec Polski, przecież nas zamordują już w połowie drogi. Kołuj furę to pojadę pociąg odpada :P:lol:

Edytowane przez Dante84
Odnośnik do komentarza
Słyszałem co nieco na ten temat,podobno niektóre Combo'sy trudniej zrobić. No ale z tego powodu nie będziemy przerzucać się na CRT, gra jest zrobiona do HD i gramy na HD. Tekkenowcy powinni pomału się przyzwyczajać bo nie będą chyba grali wiecznie na CRT'kach.

 

BŁĄD, ta gra jest zrobiona na CRT, w ogóle nie powinna być wydana na PS3... T6 będzie dostosowany do HD a nie gra z 2005 roku...

 

Wczoraj grałem na FullHD Sony z jakieś 20 walk, grało się nieźle jednak czegoś brakowało. Jak szyper powiedział, można się zaskoczyć tym że punche inaczej siedzą. Takie rzeczy jak, podstawowe JFy Hwouranga robi sie prawie identycznie, najgorzej jest z kolankami Ravena i u Julki juggl enderem ddf+1,3, ff+1, ddf+1,2 to właśnie mnie przerosło... Nie byłem w stanie wyczuć łokcia...

Edytowane przez Bażant
Odnośnik do komentarza
Do tej pory graliśmy w "zwykłego" tekkena, swoje podbijanki Bryana i Rogera zaprezentowali nam ostatnio Chińczyk i Koki także aby m.in ich pokonać trzeba też nieco więcej umiejętności.

 

NO i na co tu komu CRT :P Przecież oni grają w 'zwykłego' Tekkena i się nie bawią w podbijanki, żonglowanie i inne bzdety. Mnie najbardziej w tym dziwi jak można organizować turniej w grę o której systemie nie ma się najmniejszego pojęcia :huh: Fishbone dobrze ci radzę- poświęć kilka godzinek, wejdź na tekkenzaibatsu.com poczytaj co nieco i dopiero się wypowiadaj na forum, bo naprawdę trochę się ośmieszasz swoją niewiedzą ;)

Edytowane przez Super Big Boss
Odnośnik do komentarza

SBB mam prośbę przestań już Fish'aaa cisnąć nie wnosisz kurewa nic konkretnego do tematu wiec zatknij rot (rus.) i nie perdol głupot tzn. ogarnij czym jest granie dla przyjemności ok??

Wpieniam sie jak widzę jak ciśniecie chłopaka za to że próbuje dobrze pobawic sie z kumplami i ogarnąć do tego pare osób z Polska Tekkena żeby sie czegoś nauczyć.

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza

Byem na tej stronce i jeszcze na jakiejś innej, za bardzo nie lubie takich rzeczy, jeśli chodzi o nauke to wolę pooglądać filmiki z jutuba.Keii ma rację skoro nie potrafisz zrozumieć fajnego klimatu na turnieju i grania dla przyjemności z odrobiną rywalizacji na takich imprezach to daj sobie juz spokoj w tym temacie izajmij się czyms innym. Twoje uwagi są tutaj wogole niepotrzebne.

 

ps.chinczyk a co z twoim bratem??? mam z nim rewanzyk do zagrania

Odnośnik do komentarza
Byem na tej stronce i jeszcze na jakiejś innej, za bardzo nie lubie takich rzeczy, jeśli chodzi o nauke to wolę pooglądać filmiki z jutuba.Keii ma rację skoro nie potrafisz zrozumieć fajnego klimatu na turnieju i grania dla przyjemności z odrobiną rywalizacji na takich imprezach to daj sobie juz spokoj w tym temacie izajmij się czyms innym. Twoje uwagi są tutaj wogole niepotrzebne.

 

ps.chinczyk a co z twoim bratem??? mam z nim rewanzyk do zagrania

 

Fishobone - dopisz mnie. Przywiozę Ci rywalizacje ze sobą.

 

BTW, nie dałoby się tego turnieju zacząć 8.11?

Odnośnik do komentarza
O to wasnie chodzi ze wczoraj mialem te wyklady i juz sobie odpuscilem :)

 

To zawsze wykłady. Które zawsze możesz odpuścić ;) . Dzięki temu możemy zrobić dwudniową imprezę.

 

 

Wykłady + Ćwiczenia nie da rady, możesz wpaść i w sobotę coś wymyślimy wieczorem, ale turniej zacznie sie w niedziele.

 

 

Zasady są poprawione, chyba juz bedzie wszystko jasne. A ty szyper nie gotuj sie tak.

Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza
Proszę o dopisanie Chinczyk(Kazuya,Lee)

 

Velurian zagrałbyś kaz vs kaz do 3 np. o piwo.

 

Jak najbardziej!! kocham wyzwania:):)A jeszcze bardziej kocham PIWKA:)

 

 

Velu, może kopsniemy się tam razem?

 

@Fishbone - jakieś granie przedturniejowe jak najchętniej, tylko gdzie ja się podzieję przez noc (w sensie spanie)?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.