Skocz do zawartości

Tekken Combo's CUP 6 (09.11.08)


fishbone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Szkoda, ze filmiki w niskiej rozdzialce. Gra z filmikow - Bryan vs Feng niezla (ale slaba jakosc). Wrzuccie nastepnym razem w lepszej jakosci, z checia obejrze.

 

Hejterzy z topica! Nie pije z Wami; D. Wezcie przestancie sapac jak stare baby; p. Mi sie strasznie podoba, ze robia ten turniej, u nas podobnie sie zaczynalo. Szkoda tylko, ze daleko (drugi koniec Polski; o)

I tak sa w ich grach juggle, wyrywania z rzutow, trapy i sciany. ha.

 

 

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Mastaneo... ssij pałkę :ninja:

 

 

A ty to jak zwykle blysniesz swoja inteligencja w momencie kiedy nikt nie ma na to ochoty, w dodatku wychodzi na to ze jestes pedalem.

jak dla Ciebie moge byc nawet Swieta Teresa z Bialegostoku, mozesz se mowic co chcesz zreszta mam to gdzies, tylko zeby pozniej nie mowili "ten gej cie rozwalil w tekkena? ojacie!"

 

EDIT:

patrzalem na foty, widzialem, ze ogranizujecie tez konkursy recytatorskie, brawo! ;)

Edytowane przez Pychu
Odnośnik do komentarza
A ty skąd wiesz kto miał na co ochote dwadzieścia dni temu?

 

Tak się składa że umiem czytać.

 

 

 

Mastaneo... ssij pałkę :ninja:

 

 

A ty to jak zwykle blysniesz swoja inteligencja w momencie kiedy nikt nie ma na to ochoty, w dodatku wychodzi na to ze jestes pedalem.

jak dla Ciebie moge byc nawet Swieta Teresa z Bialegostoku, mozesz se mowic co chcesz zreszta mam to gdzies, tylko zeby pozniej nie mowili "ten gej cie rozwalil w tekkena? ojacie!"

 

EDIT:

patrzalem na foty, widzialem, ze ogranizujecie tez konkursy recytatorskie, brawo! ;)

 

 

Do Białegostoku to masz tak samo daleko jak do zrozumienia większości rzeczy, które tu inni piszą, j.bany arogant i kozaczek.

 

 

Jak ja słuchałem twojego nagrania z jakąś byle jaką melodyjką to starałem się nie krytykować ale skoro ty zacząłeś to brawo za pomysł i za ambicje, może (jako że jesteś mistrzem tekkeniastym) gdybyś podłączył do tego magic makera - pada od playstation i wstukał kilka kombinacji murdoka to by napewno wyszło lepiej

Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza

Pychu po tobie pewnie tez na poczatku jezdzili jak po gownie i musisz to odreagowac, poznales kumpli tutaj i juz wielki pan tak jak cala reszta tych pro napinaczy... Kazdy od czegos zaczyna miszcze.... Zrobicie cos ciekawego to bede bil wam wielkie brawa lecz mysle ze tak sie nie stanie bo nie bedziecie w stanie tego zrobic.

Odnośnik do komentarza

lol nie uwazam sie za miszcza, ale po filmikach z waszych walk wiem, ze moj marduk ledwo pierdnie i wy wszyscy bedziecie lezec, poprostu za bardzo sie wszyscy wczuwacie i przejmujecie, ja to poprostu mam wszystko w du.pie, bo "życie na graniu sie nie kończy" (cytat by Nevan)

 

EDIT: zrobilem kiedys cos ciekawego ;)

 

 

zostało to zrobione gdzies po niecałych 2 miesiącach grania w tekken5

Edytowane przez Pychu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No kto sie tlumaczy... Ja nie rozumiem po co w ogole zaczynac to ze jestes pro elo master to mnie nie obchodzi ale jezeli mowa jest o turnieju to niech nie wyskakuje ze jest taki super bo potrafi cos tam zrobic a my nie umiemy i bede sie bronic bo nie bede pozwalal zeby jakis @$%# mnie cisnal.

Odnośnik do komentarza

(pipi) panowie o co wy się w ogóle tak napinacie ?? (pipi)ić takie gadanie że ktoś jest dobry a ktoś słabszy...

Prawda jest taka że ci "lepsi" mają większą wiedzę od tych "słabszych" i jeśli ci drudzy spierają się o rzeczy w których racji nie mają , to zaczynają sie takie napinki.

Jeśli już coś robicie to róbcie to dobrze a nie spierajcie się że "tak wam się podoba".A jak już robicie coś dla siebie bo "tak wam się podoba" to pozostawcie to tylko dla siebie i nie afiszujcie się z tym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.