Skocz do zawartości

Tekken Combo's CUP 6 (09.11.08)


fishbone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To i ja sie pisze na poturniejowe granie/chlanie xD

Jade z Velurem więc jęśli vel będzie chciał zostać to i ja zostaje...

A mnie już nie spytasz Nevan czy się z tobą przejadę xxxD

 

No to jedziem razem:-)

możesz wpaść do mnie na jakieś granko jak masz wolne a zakonczymy to turnieikiem w Krsztynie

 

Ustawie w pracy tak żeby było dobrze:-)

 

@Fishbone - może pykniemy małe SBO przy okazji? Ja, Velu&Keii jako pierwsza drużyna ^_^

Odnośnik do komentarza
To i ja sie pisze na poturniejowe granie/chlanie xD

Jade z Velurem więc jęśli vel będzie chciał zostać to i ja zostaje...

A mnie już nie spytasz Nevan czy się z tobą przejadę xxxD

 

No to jedziem razem:-)

możesz wpaść do mnie na jakieś granko jak masz wolne a zakonczymy to turnieikiem w Krsztynie

 

Ustawie w pracy tak żeby było dobrze:-)

 

@Fishbone - może pykniemy małe SBO przy okazji? Ja, Velu&Keii jako pierwsza drużyna ^_^

Ej:( a co z Dante, on też sie zapisał na turniej, nie zostawie chłopaka:P musze go mieć w dróżynie:P:P

 

Ps. Jak byśmy nazwali drużyne??ja proponuje Dream Team:P

Odnośnik do komentarza
Byem na tej stronce i jeszcze na jakiejś innej, za bardzo nie lubie takich rzeczy, jeśli chodzi o nauke to wolę pooglądać filmiki z jutuba.Keii ma rację skoro nie potrafisz zrozumieć fajnego klimatu na turnieju i grania dla przyjemności z odrobiną rywalizacji na takich imprezach to daj sobie juz spokoj w tym temacie izajmij się czyms innym. Twoje uwagi są tutaj wogole niepotrzebne.

 

ps.chinczyk a co z twoim bratem??? mam z nim rewanzyk do zagrania

 

On sam jeszcze nie wie czy przyjedzie ,ale go namowie.

 

Z tym SBO to dobry pomysl ,ale najlepiej jakby druzyny byly 3 osobowe.

Edytowane przez chinczyk
Odnośnik do komentarza
Witam.

 

Proszę o dopisanie mnie na listę, Młodzik. Myślę że się stawie na turnieju o ile będę mógł.

 

pozdro 8)

 

Zapisałem, to ty jankes???jak tak to dawaj ktoregos dnia do nas na sparingi.

 

ps.Mała zmiana w regulaminie odnośnie zawodników -> jeden zawodnik do wyboru dla gracza.

Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza

Takie małe ogłoszenie matrymonialne ^^

Jeśli ktoś biorący udział/będący na turnieju posiada PSP i nie ma go przerobionego to zapraszam do mnie - 20 zł i macie przerobioną konsolkę na miejscu.

Żadna konsola którą przerabiałem się nie zepsuła a do tej pory nie udało mi się przerobić tylko jednej konsoli PSP (jeszcze nie wiem czemu ale działała nadal w 100%).

 

O Kur*a sorki za post pod postem ale nie zauważyłem że ja pisałem ostatniego xD

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
Takie małe ogłoszenie matrymonialne ^^

Jeśli ktoś biorący udział/będący na turnieju posiada PSP i nie ma go przerobionego to zapraszam do mnie - 20 zł i macie przerobioną konsolkę na miejscu.

Żadna konsola którą przerabiałem się nie zepsuła a do tej pory nie udało mi się przerobić tylko jednej konsoli PSP (jeszcze nie wiem czemu ale działała nadal w 100%).

 

O Kur*a sorki za post pod postem ale nie zauważyłem że ja pisałem ostatniego xD

 

Ja jadę na turniej więc popytam kolegów czy chcą przerobić psp i jak coś to do zobaczenia na turnieju ;)

 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mam kolejny zjazd studencki w Białymstoku, także jeśli będę miał czas to odbiorę tam z hurtowni nagrody na TCC6 i wieczorem wkleję na forum.

 

EDIT:Niestety nie pojechałem do białego, planowany następny wyjazd to wtorek.

 

 

EDIT2: A oto i nagrody do wygrania na Combo's Cup:

 

d558b70747ca6aa0med.jpg

ed26d14d13f04f69med.jpg

86f2a1430a31722dmed.jpg

a6130a3d1a3b1614med.jpg

f02dad053ec0655amed.jpg
Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza

Niestety TLT nie wpadnie na ten turniej bo kiedy sie zebralismy i sprawdzilismy gdzie jest Knyszyn to niestety sie okazalo ze dalej od lodzi niestety chyba byc nie mogl, przepraszamy nie wiedzielismy ze to AZ TAK DALEKO ,Nevan chyba tez nie wpadnie niestety.

 

Niestety TLT nie wpadnie na ten turniej bo kiedy sie zebralismy i sprawdzilismy gdzie jest Knyszyn to niestety sie okazalo ze dalej od lodzi niestety chyba byc nie mogl, przepraszamy nie wiedzielismy ze to AZ TAK DALEKO ,Nevan chyba tez nie wpadnie niestety.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...