Skocz do zawartości

Tekken Combo's CUP 6 (09.11.08)


fishbone

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 144
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mistrzostwa Polski w mashowaniu buttonów ? ;)

 

 

Kto mashował to mashował.Każdy styl jest dobry , aby przynosił efekty.

Walki nie były nagrywane może nastepnym razem.

Miało byc 15 osób a było 8.

 

 

 

Wyniki

 

 

1 Wentyl (Bryan, Jack-6

2 Sztuka (Paul, Hworang, Kazuya, Lili, Eddy,Heihachi)

3 Buluś (Lee, Eddy,

 

 

fishbone wentyl faktycznie jest ograny na hworanga.

trzeba zmienić postac albo lepiej potrenowac.;)

 

Fishbone dobra organizacja.Udany turniej.

Pograło się trochę.Zaczeło sie o 12 a skonczyło o 15.

Wszystkim dzięki za wspólną grę.

Edytowane przez Sztuka
Odnośnik do komentarza
Mistrzostwa Polski w mashowaniu buttonów ? ;)

 

 

Kto mashował to mashował.Każdy styl jest dobry , aby przynosił efekty.

Walki nie były nagrywane może nastepnym razem.

Miało byc 15 osób a było 8.

 

 

 

Wyniki

 

 

1 Wentyl (Bryan, Jack-6

2 Sztuka (Paul, Hworang, Kazuya, Lili, Eddy,Heihachi)

3 Buluś (Lee, Eddy,

 

 

fishbone wentyl faktycznie jest ograny na hworanga.

trzeba zmienić postac albo lepiej potrenowac.;)

 

Fishbone dobra organizacja.Udany turniej.

Pograło się trochę.Zaczeło sie o 12 a skonczyło o 15.

Wszystkim dzięki za wspólną grę.

 

 

W którego Tekkena graliście? Zwycięzca prowadził przecie Jacka-6... Macie automat z T6? Szkoda, że nie mogłem wpaść w takim razie, chlip, chlip...

Odnośnik do komentarza
1 Wentyl (Bryan, Jack-6

2 Sztuka (Paul, Hworang, Kazuya, Lili, Eddy,Heihachi)

3 Buluś (Lee, Eddy,

 

 

fishbone wentyl faktycznie jest ograny na hworanga.

trzeba zmienić postac albo lepiej potrenowac.;)

 

Fishbone dobra organizacja.Udany turniej.

Pograło się trochę.Zaczeło sie o 12 a skonczyło o 15.

Wszystkim dzięki za wspólną grę.

 

 

podsumuje ładnie -

to było gorsze niż turniej tekkena u mnie na osiedlu za czasów T3 - tam przynajmniej zlazło sie 25 osób x]

 

inicjatywa inicjatywą, ale mimo wszystko miło by było wykazać się czymś więcej niż "GRAMY NA HD TV !!"

Odnośnik do komentarza

Turniej Tekken Combo's CUP dobiegł końca, oficjalne wyniki:

 

1.Wentyl

2. Sztuka

3. Buluś

4. Młodzik

 

Krótkie podsumowanie: Wielka szkoda że ponad połowa zapisanych osób nie dotarła na turniej, podobno Suchy z Grzbietem mieli wypadek samochodowy, nie bardzo wiem czemu nie przyjechała reszta, co z chłopakami z bielska, troche się przygotowałem na rewanż z Kokim ale gdy zobaczyłem że ich brak postanowiłem nie brać udziału w turnieju.

Faktem jest że 8 osobowa frekwencja to najniższa jak dotąd w rozgrywanych turniejach w te właśnie grę, co do następnego turnieju w tekkena będzie trzeba grubo się zastanowić co zrobić aby nie było podobnych przypadków w przyszłości.

 

Mimo wszystko w samym turnieju wzięło udział kilku znakomitych zawodników z poprzednich edycji i sama atmosfera była bardzo miła i pozytywnie sprzyjająca tym rozgrywkom, rozgrywki nieco wydłużyliśmy pod względem ilości walk i trwał nieco krócej niż poprzednia edycja (tutaj co do godziny 15:00 nieco sztuka się pomyliles bo trwal ze 2 godziny dluzej).

 

Dziękuję wszystkim uczestnikom turnieju za przybycie i udział w turnieju, gratuluję czołówce turniejowej oraz zajmanowi za trafne wytypowanie zwycięzcy.Wszystkich chętnych do obejrzenia informacji oraz zdjęć z imprezy zapraszam na www.combo-s.pl.tl

Edytowane przez fishbone
Odnośnik do komentarza
Faktem jest że 8 osobowa frekwencja to najniższa jak dotąd w rozgrywanych turniejach w te właśnie grę, co do następnego turnieju w tekkena będzie trzeba grubo się zastanowić co zrobić aby nie było podobnych przypadków w przyszłości.

 

dość proste - więcej stanowisk, większe miasto, lepsze nagłośnienie imprezy i powinno się udać.

mam nadzieje, że sie uda;)

 

 

i zmien sygnature bo warna wyłapiesz.

 

 

@ Di - PWN ! :D

Odnośnik do komentarza
podsumuje ładnie -

to było gorsze niż turniej tekkena u mnie na osiedlu za czasów T3 - tam przynajmniej zlazło sie 25 osób x]

 

inicjatywa inicjatywą, ale mimo wszystko miło by było wykazać się czymś więcej niż "GRAMY NA HD TV !!"

 

 

Tak tylko ze koledzy z osiedla predzej przyjda niz pojada gdzies dalej na turniej... Taka jest prawda :closedeyes: Pytalem sie kolegow to tez, niechce sie jechac i tyle, wiec to normalne ze do ciebie przyjdzie multum a na wyjazd malo....

 

Ogolnie bylo bardzo sympatycznie ! Zajalem 4 miejsce ale zyje sie dalej :thumbsup: Mialem liczne problemy z graczem Sztuka, nie mialem sposobu na niego :krzeslem: Moze troche sie podszkole i przy nastepnej okazji go rozwale :rolleyes:

 

Pozdrawiam, Mastaneo

 

Odnośnik do komentarza
podsumuje ładnie -

to było gorsze niż turniej tekkena u mnie na osiedlu za czasów T3 - tam przynajmniej zlazło sie 25 osób x]

 

inicjatywa inicjatywą, ale mimo wszystko miło by było wykazać się czymś więcej niż "GRAMY NA HD TV !!"

 

 

Tak tylko ze koledzy z osiedla predzej przyjda niz pojada gdzies dalej na turniej... Taka jest prawda :closedeyes: Pytalem sie kolegow to tez, niechce sie jechac i tyle, wiec to normalne ze do ciebie przyjdzie multum a na wyjazd malo....

 

Ogolnie bylo bardzo sympatycznie ! Zajalem 4 miejsce ale zyje sie dalej :thumbsup: Mialem liczne problemy z graczem Sztuka, nie mialem sposobu na niego :krzeslem: Moze troche sie podszkole i przy nastepnej okazji go rozwale :rolleyes:

 

Pozdrawiam, Mastaneo

 

Oj stary weź ty lepiej idź poczytać trochę i naucz się pisać , w miarę squadnie bo trochę namieszałeś...

A jakim cudem twierdzisz że na tura pojedzie mniej osób niż przyjdzie do mnie grać ??

Myślę że chyba nie byłeś na żadnym porządnym turze.

Pozdro Poćwicz.

Odnośnik do komentarza

Liczy sie jakość a nie ilość.Było tyle osób ile chciało być.

Turniej był udany.Siadł unblock Paula.Ja wyłapałem 5 rzutów pod rząd.

Juggle były , trochę trapów i inne ciekawe sytuacje.

Mastaneo trzymam cię za słowo.

 

 

A tekken to of course T5DR <--------

Edytowane przez Sztuka
Odnośnik do komentarza
Turniej był udany.Siadł unblock Paula.Ja wyłapałem 5 rzutów pod rząd.

Juggle były , trochę trapów i inne ciekawe sytuacje.

 

Jak wszedł ten unblock to go aż w Warszawie usłyszałem, aż z taboretu nie spadłem.

 

A tekken to of course T5DR <--------

 

Yyyy... o to mu chodziło że w TDR jest Jack5 a w T6 Jack6... więc walnął ktoś boba pisząc Jack6 w DR... taki detal... czytajcie za zrozumieniem...

Odnośnik do komentarza
Wiem że jestem super fajny ale co zrobić. Nie można nic na siłę ;P

 

My już wszyscy wiemy że jesteś fajny xxxD nawet 5-cio latki na mieście o tym gadają...

Ale pamiętaj o jednym - nawet małe dziecko potrafi cie w tekka pokonać jeśli mecz komentuje Gajda xxxD

A z Jackiem 6 to kupa , kupa , kupa , tragedia i ktoś za to będzie spał na dworze przykryty blachą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Wiem że jestem super fajny ale co zrobić. Nie można nic na siłę ;P

 

 

Ale pamiętaj o jednym - nawet małe dziecko potrafi cie w tekka pokonać jeśli mecz komentuje Gajda xxxD

Ktoś mnie chyba przywołuje... Junior ty sie nie woz na tym forum jak żyd po pustym sklepie bo bażantowi to ty mógłbyś jedynie

prać skarpetki póki co...to bażant jest jeszcze leprzym graczem od ciebie:)

z poważaniem twój ziomek z ekipy

VelurJanek

I niech skill będzie z tobą

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...