Skocz do zawartości

Resistance 2


SZKD

Rekomendowane odpowiedzi

Jedynka to to na pewno nie jest co widać po pierwszym meczu, ale nie ma jakiś wielkich tragedii o których prawią co niektórzy. Bardzo ciężko jak niemożliwe jest już być takim cyborgiem jak to miało miejsce w jedynce czemu min. winne są poje.... respawny, no bez jaj, że mi ciągle wjeżdża ktoś w plecy, czasem uda mi się obrócić i zjeść dziada, ale tylko jak jakiś lamus jest. Niby mniej skillowe multi, a są ludzie, którzy "tagują" mnie w plecy i nie potrafią zabić jak robiłem reload XD. Ogólnie to chaos jakiś wyczuwam w tym TDM, bo DM specialnie nie grałem, praktycznie to ja skupiam się na Coop, bo chcę łyknąć trofea wszystkie. Jeśli już jesteśmy przy coopie to wspomnę, że gra się bardzo przyjemnie zwłaszcza w większym gronie, ale tylko pod warunkiem, że ludzie wiedzą o co w tej grze chodzi. Nie dziwą mnie już "żołdaki", którzy odpalają shielda i lecą w tłum wroga licząc na Rambo Mode, nawet heal mój nie zdążył do niego dolecieć, bo mając na myśli, że wszedł w tłum to znaczy, że w twarz im wjechał, a oni go z meele i temu podobne akcje, gdzie kilku oszołomów leci szukać przygody. Totalnie na łopatki rozwaliło mnie za to jak w grze było 2 gości grających na splicie(jeden Spec drugi Soldier), Spec nie dawał nikomu ammo i co najbardziej w tym komicznie nawet nie rzucił swojemu ziomkowi z którym siedział razem na kanapie i typ latał z shotgunem ,a potem z melee XD. Fajnie można czasem się zabić swoim granatem zwłaszcza jak się go rzuca z tyłu, a ci nagle soldier z shieldem wchodzi i o kura lol. Reasumując uważam, że multi jest mnie "dostojny" od tego w jedynce, gdzie wymagana była o wiele większa precyzja w celowaniu podczas gdy tutaj celownik, aż się sam pcha na wroga hehe. Nie zmienia to jednak faktu, że multi jest świetne mimo wszystko i grać będę (do czasu Killzone 2, ale o tym cicho mi tu być xD).

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Multi ma doskonały kod sieciowy(livebox 1 MB, 60% sygnału, ani jednego laga przez 2 dni gry) i, choć owszem, na razie jest chaos, to jestem spokojny, że Insomniacy poprawią, co trzeba. Gram i tak. :P ID: Khadgar_PL, chętnie pogram jakiś meczyk albo Co-opa.

Edytowane przez Khadgar
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę online i jeśli chodzi o competitive, to na razie idzie mi raczej słabo. No, ale to moja pierwsza gra na padzie, także jakiś tam skill przyjdzie z czasem. Za to w Co-opie idzie mi całkiem nieźle i muszę przyznać, że ten tryb jest bardzo konkretny. Jak tylko trafi się na dobrą drużynę(soldier nie biegnący 'na Jana' i medyk oraz Covert-Ops, którzy wiedzą, że mogą odpowiednio leczyć i rzucać amunicję), to funu jest sporo.

Odnośnik do komentarza

Jak to jest z tym Competitive? Żeby sobie pograć w rankingowej grze trzeba koniecznie dać 'Play' i kazać grze automatycznie znaleźć jakiś mecz? Bo poprzez opcję 'Find Game' trafiałem na same nierankingowe, w dodatku nie znalazłem żadnego okienka, które w tym całym lobby informowałoby mnie czy mecz jest rankowany czy nie.

Odnośnik do komentarza

Dziś dostałem grę. Ogólnie, jestem pod bardzo bardzo dużym wrażeniem, szczególnie klimatu, przyjemności płynącej z rozgrywki, niezłej grafiki. Gram kampanię, mam nadzieję szybko jej nie skończyć, bo jest naprawdę miodna.

Oczywiście błędy są, na szybko - mierne SI komputerowych kompanów (coś takiego widywałem w grach sprzed kilku ładnych lat), zacinanie się przeciwników w miejscu, wszędobylskie niewidzialne ściany.

Jestem niedaleko za

wysadzeniem statku Chimer

, daleko do końca?

Odnośnik do komentarza

No to spoko, możemy zakładać. Ja chętnie popykam w klanie, multi mi się cholernie podoba. Po mniej więcej tygodniu gry udało mi się wyłapać jednak trochę wad.

 

-Dlaczego do cholery, granie rankingowe to zawsze jedna dziesięciominutowa runda i potem znowu lądujemy w lobby? Zwłaszcza, że przy meczu powiedzmy 20 vs. 20 160 fragów wpada bardzo szybko, nie zdążę się nawet rozegrać a tu koniec gry.

-Dlaczego, jak chcę sobie wylosować, powiedzmy Small TDM to często ląduje w grze 25 vs. 25 albo 30 vs. 30?

 

No nic, dziś w takim razie założę klan i podeślę w takim razie chętnym zaproszenia. Pomyślę jeszcze nad nazwą, tak żeby kojarzyła się z PE. Zaznaczam jednak, że daleko mi do prosów.

Odnośnik do komentarza

Sorry za post pod postem, no ale mam ogłoszenie :)

 

Właśnie przed chwilką założyłem klan o wdzięcznej nazwie Ikstrim. Wszystkich chętnych do gry zapraszam do tego tematu, bądź do wysłania mi wiadomości na PSN. Nie wiem co z tego wyjdzie, ale liczę na konkretną rzeźnię w multi.

Odnośnik do komentarza
-Dlaczego do cholery, granie rankingowe to zawsze jedna dziesięciominutowa runda i potem znowu lądujemy w lobby? Zwłaszcza, że przy meczu powiedzmy 20 vs. 20 160 fragów wpada bardzo szybko, nie zdążę się nawet rozegrać a tu koniec gry.

-Dlaczego, jak chcę sobie wylosować, powiedzmy Small TDM to często ląduje w grze 25 vs. 25 albo 30 vs. 30?

 

Nie wiem czemu to zmienili ale przed patchem TDM składał się z 2 rund więc dało sie troche killsów zrobić.

A co do drugiego pytania to określasz rozmiar mapy a nie ilość osób.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...