Skocz do zawartości

Resistance 2


SZKD

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam bete.

 

Grafa tak sobie ale zwalam to na wine bety. Kolory takie jakies dziwne chociaz po pewnym czasie idzie sie przyzwyczaic. Wszystko wydaje mi sie jakies taki hmmm"pomaranczowe" chyba ze to wina mojego tv w co watpie.

 

 

Najwazniejsza czesc czyli rozgrywka.

 

Gdy wlaczylem bete odrazu rzucilem sie oczywiscie na ranked. Pierwszy mecz oczywiscie przegralem :) trzeba bylo wybierac bronie przedkazdym respownem, jakies pr sie pojawily na co nie bardzo bylem przygotowany. Moge powiedziec po dniu grania ze bety nie dostali jednak dobrzy gracze a najbardziej obrotni. Obecnie mam Ratio 4.0 :D

 

Masa ribonow o ktorych nie chce mi sie piisac jest do zdobycia, medali podobnych co w 1 czesci.

Klasy postaci jako takie sa tylko w trybie co-op. natomiast w online nadal odnawia sie zycie itd. Szkoda natomiastze nie ma respownu broni na planszy. Jest tylko amunicja i to co podniesiesz po zmarlych. Niestety nie ma juz mozliwosci trzymania pod kurtka 10 broni i zmieniania. WTF? albo moze ja nie umiem. Chodze zawsze z karabinem i tylko czasami zmieniam na snajpe po respownie (musisz z nia ganiac puki nie podniesiesz broni po kims WTF nawet nie mozna sie obronic jak ktos do ciebie idzie bo twoja druga bron to magnum.

 

 

Natomiast co-op mimo ze fajny to do mnie ogolnie nie trafia, Sa 3 klasy postaci (wina bety? ) w kazdej zdobywamy oddzilne doswiadczenie i lvl co zaowocuje pewnie jeszcze czyms do odkrycia. Nawet niesle to wychodzi.

 

Pytac to odpowiem bo nie mam czasu wymyslac

Odnośnik do komentarza
No Ressistance czesc pierwsza byla jedyna gra jaka mnie trzymala przy ps3, ale znowu kupowac konsole dla jednaj gry to chyba nie przejdzie, mimo iz bardzo milo wspominam genialny tryb multi i potyczki z kompanami z MiP ;)

Szczerze? Wedlug mnie nie ma sensu kupowac konsoli dla jednej gry, jakbym ja mial x360 tak jak ty to PS3 na pewno bym nie dokupowal (tak samo teraz, jak mam PS3 to nie mam zamistu kupowac x360).

Tak wogole, to wlasnie sciagam bete, wiec mozecie mnie smialo dodawac do friendsow, chetnie pogram (tyle, ze niestety nie mam headseta, jesli ktos ma PS3 podlaczone pod monitor to mozemy pogadac na teamspeaku w razie czego)

Odnośnik do komentarza

niestety po dluzszym pograniu musze stwierdzic ze R2 jesli chodzi o multi to sredniak. Oczywiscie to beta ale nie oszukujmy sie, w pelnej wersji jakichs drastycznych zmian nie bedzie

 

gra jest ulatwiona wzgledem R:FoM, karabin nie jest juz tak skillowy, auto aim jest w tej grze tak silny ze czasami nie musimy nawet galki ruszac co jest absurdem. Mniejsza ilosc kulek potrzebnych do zabicia sprzyja tylko zachodzeniu ludzi od tylu bo o ile w R:FoM dalo sie cos zrobic jak koles zaczal ci strzelac w plecy tak tutaj trzeba miec nieziemskiego farta zeby zabic backstabbera. Zwykle granaty maja teraz troche inne dzialanie, zabijaja na dosc duza odleglosc co ulatwia robienie multi killi. Na plus moge zaliczyc dosc dobre wykonanie map pod wzgledem budowy (chociaz respawny w deathmatchu na tej mapie w san francisco to jakis zart) i niezle wywazenie broni (choc do perfekcji bardzo daleko)

 

moja ocena bety to 7/10

 

pisze TYLKO o trybie competitive bo single i co-op obchodza mnie tyle co grafika czyli nic

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość WESKER-DL ść
Proponuje pierwsze spotkanie - sobota 15.11 (dziś) godzina ... po 19 ?!

 

Może jakby się zebrało 8 osób to nawet Coopa misje by się wykonało, a jak nie to zagramy w zwykłego TD :D

Okolo 19 postaram sie byc ale nie obiecuje ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...